Overview
Business Register · 6 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 25.02.2020Äriregister
- Aadress
- Vilja tn 14bADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 68201 — Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102241288MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 6 h agoAsutajad
Äriregister · 6 h agoOsanikud
Äriregister · 6 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 6 h agoSubsidiaries
Business Register · shareholders · 6 h agoRendix House OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Annual reports (5)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 466 676 € | 228 196 € | 3 346 228 € | €3.5m | 1 | 14.07.2025 |
| 2023AUD | 432 084 € | 136 122 € | 2 517 693 € | €2.7m | 1 | 07.06.2024 |
| 2022AUD | 431 747 € | 240 759 € | 2 381 571 € | €2.7m | 1 | 26.06.2023 |
| 2021AUD | 437 721 € | 108 705 € | 2 140 812 € | €2.5m | 1 | 28.04.2022 |
| 2020AUD | 130 475 € | 60 578 € | 2 032 107 € | €2.5m | 0 | 29.06.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 163 077 € | 33 898 € | 4687 € | 2 |
| 2025 | 594 128 € | 199 665 € | 20 093 € | 2 |
| 2024 | 501 782 € | 115 258 € | 12 608 € | 2 |
| 2023 | 453 002 € | 28 642 € | 3962 € | 1 |
| 2022 | 634 426 € | 98 917 € | 4517 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €163k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €34k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €154k | €57k | €180k | €203k |
| Riigimaksud 2025 | €18k | €21k | €123k | €38k |
| Tööjõumaksud 2025 | €5k | €5k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €74k | €287k | €67k | €73k |
| Riigimaksud 2024 | €11k | €59k | €13k | €33k |
| Tööjõumaksud 2024 | €1k | €1k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 3 | 2 |
| Käive 2023 | €73k | €63k | €57k | €260k |
| Riigimaksud 2023 | €4k | 0 € | €9k | €16k |
| Tööjõumaksud 2023 | €1k | 968 € | 968 € | 968 € |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €251k | €157k | €55k | €171k |
| Riigimaksud 2022 | €34k | €27k | €9k | €29k |
| Tööjõumaksud 2022 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 1 |
Licences (1)
Majandustegevuse register · 6 h tagasiReal estate (12 · 8,08 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 5 h tagasiSilvia, Nüpli küla, Otepää vald, Valga maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%55701:001:1048#1577340
3,34 ha
Kinnistusraamatust →Männisalu tee 1 // 2 // 3 // 4, Kose alevik, Võru vald, Võru maakond
KorteriomandElamumaa 100%91701:001:2019#412550
9545 m²
Kinnistusraamatust →Männisalu tee 1 // 2 // 3 // 4, Kose alevik, Võru vald, Võru maakond
KorteriomandElamumaa 100%91701:001:2019#412650
9545 m²
Kinnistusraamatust →Kivi tn 20a, Võru linn, Võru linn, Võru maakond
KinnisasiTootmismaa 100%91901:001:0809#23139450
6810 m²
Kinnistusraamatust →Kivi tn 27, Võru linn, Võru maakond
KinnisasiTootmismaa 50% Ärimaa 50%91901:001:0232#2611141
6620 m²
Kinnistusraamatust →Näita ülejäänud (7)
Kivi tn 22, Võru linn, Võru linn, Võru maakond
KinnisasiTootmismaa 50% Ärimaa 50%91901:001:0813#26363650
4660 m²
Kinnistusraamatust →Kivi tn 18, Võru linn, Võru linn, Võru maakond
KinnisasiTootmismaa 50% Ärimaa 50%91901:001:0057#2978341
4297 m²
Kinnistusraamatust →Kivi tn 20, Võru linn, Võru linn, Võru maakond
KinnisasiTootmismaa 50% Ärimaa 50%91901:001:0814#26363750
4164 m²
Kinnistusraamatust →L. Koidula tn 5, Võru linn, Võru maakond
KinnisasiElamumaa 100%91901:001:0766#1812741
1279 m²
Kinnistusraamatust →Vilja tn 14f, Võru linn, Võru linn, Võru maakond
KinnisasiÄrimaa 50% Tootmismaa 50%91901:004:0047#1817041
378 m²
Kinnistusraamatust →Kivi tn 17, Võru linn, Võru maakond
KinnisasiTootmismaa 100%91901:001:0061#2978541
30 m²
Kinnistusraamatust →Kivi tn 22a, Võru linn, Võru maakond
KinnisasiTootmismaa 100%91901:001:0062#2978641
30 m²
Kinnistusraamatust →Ajalugu (25)
Äriregister kanded16.04.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 12
16.04.2025
Muutmiskanne
Ä 50140825 / 12 · Olek: Jõustunud
02.04.2025
Muutmiskanne
Ä 50140825 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
19.03.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 11
19.03.2025
Muutmiskanne
Ä 50140825 / 11 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 20 sündmust
18.09.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 10
18.09.2024
Muutmiskanne
Ä 50140825 / 10 · Olek: Jõustunud
09.09.2024
Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Kanne nr 7
09.09.2024
Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Kanne nr 8
09.09.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 9
09.09.2024
Muutmiskanne
Ä 50140825 / 9 · Olek: Jõustunud
09.09.2024
Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Ä 50140825 / 8 · Olek: Jõustunud
09.09.2024
Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Ä 50140825 / 7 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50140825 / 6 · Olek: Jõustunud
13.05.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 4
13.05.2020
Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Kanne nr 5
13.05.2020
Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Ä 50140825 / 5 · Olek: Jõustunud
13.05.2020
Muutmiskanne
Ä 50140825 / 4 · Olek: Jõustunud
12.05.2020
Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Kanne nr 3
12.05.2020
Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Ä 50140825 / 3 · Olek: Jõustunud
05.03.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 2
05.03.2020
Muutmiskanne
Ä 50140825 / 2 · Olek: Jõustunud
25.02.2020
Esmakanne
Kanne nr 1
25.02.2020
Esmakanne
Ä 50140825 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Indrek KlampeJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet