Overview
Business Register · 9 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 27.02.2020Äriregister
- Aadress
- Veesaare tee 2ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47731 — Ravimite jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102241534MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 9 h agoAsutajad
Äriregister · 9 h agoOsanikud
Äriregister · 9 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 9 h agoAnnual reports (5)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 6 708 220 € | −98 102 € | 4566 € | €1.4m | 21 | 30.06.2025 |
| 2023AUD | 6 456 484 € | −32 888 € | 102 668 € | €1.4m | 19 | 30.06.2024 |
| 2022AUD | 6 201 535 € | 80 074 € | 135 556 € | €1.5m | 23 | 30.06.2023 |
| 2021AUD | 5 228 283 € | 53 392 € | 55 482 € | €1.2m | 22 | 30.06.2022 |
| 2020AUD | 3 381 500 € | 2090 € | 2090 € | €865k | 23 | 30.06.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 3 200 681 € | 220 103 € | 147 611 € | 42 |
| 2025 | 10 946 558 € | 639 043 € | 526 823 € | 43 |
| 2024 | 7 432 929 € | 432 224 € | 363 873 € | 35 |
| 2023 | 7 232 889 € | 453 197 € | 362 006 € | 27 |
| 2022 | 6 741 600 € | 430 535 € | 335 316 € | 27 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €3.2m | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €220k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €148k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 42 | — | — | — |
| Käive 2025 | €1.9m | €2.8m | €3.0m | €3.2m |
| Riigimaksud 2025 | €124k | €145k | €185k | €185k |
| Tööjõumaksud 2025 | €101k | €117k | €158k | €150k |
| Töötajaid 2025 | 40 | 43 | 39 | 43 |
| Käive 2024 | €1.9m | €1.8m | €1.7m | €1.9m |
| Riigimaksud 2024 | €106k | €108k | €109k | €109k |
| Tööjõumaksud 2024 | €86k | €89k | €96k | €92k |
| Töötajaid 2024 | 30 | 30 | 29 | 35 |
| Käive 2023 | €1.9m | €1.9m | €1.7m | €1.8m |
| Riigimaksud 2023 | €122k | €110k | €111k | €111k |
| Tööjõumaksud 2023 | €94k | €86k | €94k | €88k |
| Töötajaid 2023 | 30 | 29 | 28 | 27 |
| Käive 2022 | €1.7m | €1.6m | €1.6m | €1.8m |
| Riigimaksud 2022 | €118k | €107k | €103k | €102k |
| Tööjõumaksud 2022 | €88k | €84k | €86k | €78k |
| Töötajaid 2022 | 34 | 33 | 30 | 27 |
Commercial pledges (1 · €350k)
Business Register · pledges#1Kehtiv
350 000,00 € EUR
Järjekoht: esimene · Algus 30.03.2020 · kehtiv
Ajalugu (6)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50141081 / 3 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 2
30.03.2020
Kommertspandi avamiskanne
K 50141081 / 2 · Olek: Jõustunud
30.03.2020
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
27.02.2020
Esmakanne
Ä 50141081 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 1 sündmust
27.02.2020
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Tiina NormakJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte