Overview
Business Register · 43 min ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 18.03.2020Äriregister
- Aadress
- Kastani tn 24-55, Haapsalu linn, Haapsalu linn, 90508 Lääne maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.jauhemaalaus.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 6010687Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 25511 — Metallpindade katmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102244719MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 10 000,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 43 min agoAsutajad
Äriregister · 43 min agoHM
HANZA Mechanics Tallinn ASJURIIDILINE
Juriidiline isik · 10258449 · asutaja alates 06.03.2020
Asutaja
Osanikud
Äriregister · 43 min agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 43 min agoTech stack
Veebilehe analüüs · 11 h tagasi jauhemaalaus.ee1 tehnoloogiat tuvastatud
Veebiserver
Apache
Annual reports (5)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 107 143 € | 120 607 € | 407 378 € | €503k | 20 | 21.05.2025 |
| 2023 | 903 901 € | 16 636 € | 310 771 € | €388k | 20 | 15.05.2024 |
| 2022 | 935 822 € | −24 494 € | 306 235 € | €370k | 21 | 29.05.2023 |
| 2021 | 1 090 190 € | 115 370 € | 352 229 € | €508k | 24 | 03.05.2022 |
| 2020 | 730 914 € | 142 848 € | 243 859 € | €448k | 23 | 15.07.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 237 864 € | 66 677 € | 41 157 € | 19 |
| 2025 | 1 017 252 € | 273 704 € | 157 623 € | 19 |
| 2024 | 1 092 258 € | 255 475 € | 145 481 € | 20 |
| 2023 | 893 988 € | 219 503 € | 125 737 € | 21 |
| 2022 | 955 571 € | 224 386 € | 148 478 € | 18 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €238k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €67k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €41k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 19 | — | — | — |
| Käive 2025 | €235k | €237k | €252k | €293k |
| Riigimaksud 2025 | €61k | €60k | €73k | €80k |
| Tööjõumaksud 2025 | €37k | €38k | €41k | €42k |
| Töötajaid 2025 | 19 | 20 | 19 | 19 |
| Käive 2024 | €237k | €235k | €235k | €384k |
| Riigimaksud 2024 | €57k | €58k | €59k | €81k |
| Tööjõumaksud 2024 | €34k | €37k | €37k | €38k |
| Töötajaid 2024 | 21 | 21 | 20 | 20 |
| Käive 2023 | €202k | €231k | €193k | €268k |
| Riigimaksud 2023 | €49k | €55k | €51k | €64k |
| Tööjõumaksud 2023 | €29k | €30k | €32k | €34k |
| Töötajaid 2023 | 21 | 20 | 20 | 21 |
| Käive 2022 | €208k | €267k | €239k | €242k |
| Riigimaksud 2022 | €53k | €55k | €56k | €60k |
| Tööjõumaksud 2022 | €39k | €35k | €37k | €38k |
| Töötajaid 2022 | 22 | 23 | 21 | 18 |
Ajalugu (9)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50142538 / 4 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 4
15.09.2020
Muutmiskanne
Ä 50142538 / 3 · Olek: Jõustunud
15.09.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 3
13.04.2020
Muutmiskanne
Ä 50142538 / 2 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 4 sündmust
13.04.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 2
18.03.2020
Esmakanne
Ä 50142538 · Olek: Jõustunud
18.03.2020
Esmakanne
Kanne nr 1
13.03.2020
Esmakanne
Ä 50142538 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud