Overview
Business Register · 1 h ago- Legal form
- Osaühing
- Date of first registration
- 11.01.2021e-Business Register
- Address
- Savi tn 3/4, Pärnu linn, Pärnu linn, 80040 Pärnu maakondADS · e-Business Register
- E-mail address
- [email protected]e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 41001 — Construction of residential and non-residential buildingse-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE102331004ETCB · VAT-registered
- Share capital
- 2500,00 €e-Business Register
Officers (2)
Äriregister · 1 h agoFounders (2)
Äriregister · 1 h agoShareholders (2)
Äriregister · 1 h agoBeneficial owners (2)
Äriregister · 1 h agoAnnual reports (4)
e-Business Register · annual reports · 1 päeva tagasi| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 926 708 € | 77 517 € | 297 920 € | €1.1m | 0 | 30.06.2025 |
| 2023 | 2 467 576 € | 98 770 € | 220 403 € | €763k | 0 | 30.06.2024 |
| 2022 | 2 087 278 € | 69 919 € | 121 633 € | €287k | 0 | 22.06.2023 |
| 2021 | 1 914 757 € | 51 714 € | 51 714 € | €447k | 0 | 30.06.2022 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 508 853 € | 11 913 € | 0 € | 2 |
| 2025 | 2 400 174 € | 74 693 € | 0 € | 2 |
| 2024 | 1 807 315 € | 93 027 € | 0 € | — |
| 2023 | 2 619 504 € | 90 865 € | 0 € | — |
| 2022 | 1 910 986 € | 60 983 € | 0 € | — |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €509k | — | — | — |
| State taxes 2026 | €12k | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | 0 € | — | — | — |
| Employees 2026 | 2 | — | — | — |
| Revenue 2025 | €887k | €684k | €384k | €445k |
| State taxes 2025 | €22k | €22k | €14k | €17k |
| Taxes on workforce 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Employees 2025 | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Revenue 2024 | €449k | €446k | €380k | €533k |
| State taxes 2024 | €24k | €26k | €15k | €28k |
| Taxes on workforce 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Employees 2024 | — | — | — | — |
| Revenue 2023 | €390k | €450k | €835k | €944k |
| State taxes 2023 | €12k | €21k | €9k | €49k |
| Taxes on workforce 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Employees 2023 | — | — | — | — |
| Revenue 2022 | €496k | €631k | €503k | €282k |
| State taxes 2022 | — | €37k | €18k | €5k |
| Taxes on workforce 2022 | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| Employees 2022 | — | — | — | — |
Licences (1)
Majandustegevuse register · 12 h tagasiPublic procurements (7 · €10.5m)
Riigihangete register · 12 h tagasi| Date | Procurement | Buyer | Amount |
|---|---|---|---|
| 08.05.2025 | Häädemeeste Lasteaia energiatõhususe parandamine | Häädemeeste Vallavalitsus | 1 181 567 € |
| 15.09.2022 | Sindi seltsimaja rekonstrueerimine ja sisustamine | Tori Vallavalitsus | 1 818 484 € |
| 22.04.2021 | Mõisaküla Hoolekandekeskuse liginullenergiahoone ehitamine | Mulgi Vallavalitsus | 1 173 600 € |
| 17.12.2021 | Koonga Hooldekodu ehitustööd | Sihtasutus Lääneranna Hoolekanne | 917 582 € |
| 22.09.2021 | Pärnu Rääma Põhikooli õppehoonete rekonstrueerimine | Pärnu Linnavalitsus | 3 673 900 € |
Show remaining (2)
| 08.06.2021 | Häädemeeste vallamaja ja KSK hoone Pargi tee 1 ja Uulu lasteaia hoone Pargi tee 3 rekonstrueerimise I etapp | Häädemeeste Vallavalitsus | 588 910 € |
| 22.04.2021 | Mõisaküla Hoolekandekeskuse liginullenergiahoone ehitamine | Mulgi Vallavalitsus | 1 173 600 € |
History (9)
e-Business Register · entries04.09.2025
Muutmiskanne
Ä 50163895 / 4 · Olek: Jõustunud
04.09.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 4
11.06.2024
Muutmiskanne
Ä 50163895 / 3 · Olek: Jõustunud
11.06.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 3
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50163895 / 2 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 4 sündmust
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 2
11.01.2021
Esmakanne
Ä 50163895 · Olek: Jõustunud
11.01.2021
Esmakanne
Kanne nr 1
08.01.2021
Esmakanne
Ä 50163895 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Connected companies
Via the same personPersons connected to this company also hold roles in 9 other companies.
Priit TaltsJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 other company
Peep SakkJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 other companies
Kaido MerilaAsutaja · 6 other companies
Americandream OÜ
Osanik 50%Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
Laoboksid OÜ
AsutajaOsanik 100%Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
OÜ Pärnu Krematoorium
Osanik 33%Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaaja
OÜ Termokar
Osanik 100%Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaaja
Procula OÜ
Asutaja
Seljametsa laod OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja