Overview
Business Register · 22 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 07.04.2021Äriregister
- Aadress
- Ülejõe tee 2ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56253937Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 95311 — Mootorsõidukite remont ja hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102358168MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 22 h agoAsutajad (2)
Äriregister · 22 h agoOsanikud
Äriregister · 22 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 22 h agoAnnual reports (4)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 402 617 € | 5139 € | 41 499 € | €101k | 4 | 29.06.2025 |
| 2023 | 299 616 € | −13 019 € | 36 361 € | €68k | 3 | 17.04.2024 |
| 2022 | 384 209 € | 13 610 € | 55 630 € | €81k | 3 | 22.03.2023 |
| 2021 | 263 562 € | 39 520 € | 42 020 € | €79k | 2 | 04.04.2022 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 111 594 € | 13 912 € | 7097 € | 3 |
| 2025 | 387 782 € | 63 116 € | 37 607 € | 3 |
| 2024 | 400 843 € | 67 498 € | 37 845 € | 4 |
| 2023 | 292 994 € | 50 451 € | 33 904 € | 4 |
| 2022 | 390 637 € | 55 417 € | 33 712 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €112k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €14k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €7k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €87k | €84k | €102k | €115k |
| Riigimaksud 2025 | €14k | €16k | €16k | €17k |
| Tööjõumaksud 2025 | €12k | €10k | €8k | €8k |
| Töötajaid 2025 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2024 | €92k | €86k | €100k | €123k |
| Riigimaksud 2024 | €17k | €15k | €17k | €19k |
| Tööjõumaksud 2024 | €8k | €9k | €10k | €10k |
| Töötajaid 2024 | 4 | 4 | 5 | 4 |
| Käive 2023 | €80k | €74k | €68k | €72k |
| Riigimaksud 2023 | €13k | €12k | €11k | €14k |
| Tööjõumaksud 2023 | €9k | €8k | €9k | €9k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 3 | 4 | 4 |
| Käive 2022 | €101k | €102k | €87k | €101k |
| Riigimaksud 2022 | €16k | €12k | €15k | €13k |
| Tööjõumaksud 2022 | €9k | €9k | €8k | €8k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 3 | 3 | 3 |
Ajalugu (12)
Äriregister kanded24.10.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
24.10.2023
Muutmiskanne
Ä 50170769 / 5 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 4
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50170769 / 4 · Olek: Jõustunud
27.08.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 3
Näita ülejäänud 7 sündmust
27.08.2021
Muutmiskanne
Ä 50170769 / 3 · Olek: Jõustunud
09.04.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
09.04.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50170769 / 2 · Olek: Jõustunud
07.04.2021
Esmakanne
Kanne nr 1
07.04.2021
Esmakanne
Ä 50170769 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
07.04.2021
Esmakanne
Ä 50170769 · Olek: Jõustunud
06.04.2021
Esmakanne
Ä 50170769 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Margo SaabasJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet