Overview
Business Register · 17 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 15.09.2021Äriregister
- Aadress
- Laeva tn 1ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 62101 — ProgrammeerimineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102470897MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 17 h agoAsutajad (2)
Äriregister · 17 h agoOsanikud (14)
Äriregister · 17 h agoMF
MAKI.VC FUND II KYVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · osanik alates 14.02.2024
Osanik 15%
HV
HUMMINGBIRD VENTURES IV CommVVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · osanik alates 15.01.2024
Osanik 12%
HC
HOF CAPITAL GGI FUND II, L.P.VÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · osanik alates 15.01.2024
Osanik 3%
Näita kõiki (14)
SF
Scout Fund VII, LPVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · osanik alates 15.01.2024
Osanik 0%
Tegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 17 h agoAnnual reports (3)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 370 749 € | −929 833 € | 2 397 417 € | €2.7m | 15 | 22.09.2025 |
| 2023 | 60 499 € | −474 896 € | 327 250 € | €443k | 9 | 18.09.2024 |
| 2022 | 1536 € | −450 367 € | 802 146 € | €859k | 9 | 24.07.2023 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 123 795 € | 128 597 € | 136 158 € | 14 |
| 2025 | 904 502 € | 556 780 € | 580 937 € | 16 |
| 2024 | 552 994 € | 363 425 € | 382 032 € | 19 |
| 2023 | 126 360 € | 200 117 € | 211 049 € | 8 |
| 2022I-IV kv | 14 085 € | 97 224 € | 102 829 € | 6 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €124k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €129k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €136k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 14 | — | — | — |
| Käive 2025 | €180k | €281k | €256k | €187k |
| Riigimaksud 2025 | €151k | €129k | €140k | €137k |
| Tööjõumaksud 2025 | €160k | €134k | €140k | €146k |
| Töötajaid 2025 | 15 | 15 | 17 | 16 |
| Käive 2024 | €88k | €111k | €170k | €184k |
| Riigimaksud 2024 | €57k | €63k | €104k | €139k |
| Tööjõumaksud 2024 | €60k | €68k | €109k | €145k |
| Töötajaid 2024 | 10 | 14 | 17 | 19 |
| Käive 2023 | €10k | €21k | €53k | €44k |
| Riigimaksud 2023 | €44k | €43k | €61k | €52k |
| Tööjõumaksud 2023 | €46k | €46k | €63k | €56k |
| Töötajaid 2023 | 6 | 8 | 8 | 8 |
| Käive 2022 | — | €9k | €2k | €3k |
| Riigimaksud 2022 | — | €12k | €39k | €46k |
| Tööjõumaksud 2022 | — | €13k | €41k | €48k |
| Töötajaid 2022 | — | 6 | 6 | 6 |
Ajalugu (20)
Äriregister kanded15.07.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 9
15.07.2025
Muutmiskanne
Ä 50183251 / 9 · Olek: Jõustunud
06.09.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50183251 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
23.07.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 8
23.07.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50183251 / 8 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 15 sündmust
18.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50183251 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
14.02.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 7
14.02.2024
Muutmiskanne
Ä 50183251 / 7 · Olek: Jõustunud
26.01.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 6
26.01.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50183251 / 6 · Olek: Jõustunud
15.01.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 5
15.01.2024
Muutmiskanne
Ä 50183251 / 5 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 4
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50183251 / 4 · Olek: Jõustunud
31.03.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 3
31.03.2022
Muutmiskanne
Ä 50183251 / 3 · Olek: Jõustunud
08.02.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 2
08.02.2022
Muutmiskanne
Ä 50183251 / 2 · Olek: Jõustunud
15.09.2021
Esmakanne
Kanne nr 1
15.09.2021
Esmakanne
Ä 50183251 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Joonatan SamuelJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 33%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Jaan-Aaron VahlbergJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 33%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet