Overview
Business Register · 17 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 11.10.2021Äriregister
- Aadress
- Rotermanni tn 2ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 6310 — Andmetöötlustaristu, andmetöötlus, -majutus jms tegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102422748MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 17 h agoAsutajad (3)
Äriregister · 17 h agoOsanikud (3)
Äriregister · 17 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 17 h agoSubsidiaries
Business Register · shareholders · 17 h agoProcessa Technologies OÜ on osanik või juhtorganis veel 2 ettevõttes.
Annual reports (3)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 468 990 € | 91 021 € | 109 623 € | €185k | 9 | 30.06.2025 |
| 2023 | 365 144 € | 15 781 € | 18 602 € | €125k | 8 | 10.07.2024 |
| 2022 | 323 718 € | 321 € | 2821 € | €43k | 4 | 26.06.2023 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 208 150 € | 69 788 € | 46 036 € | 11 |
| 2025 | 726 265 € | 286 001 € | 199 941 € | 10 |
| 2024 | 537 356 € | 210 768 € | 122 920 € | 9 |
| 2023 | 363 795 € | 156 856 € | 108 752 € | 7 |
| 2022 | 277 805 € | 95 343 € | 57 867 € | 7 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €208k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €70k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €46k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 11 | — | — | — |
| Käive 2025 | €152k | €167k | €121k | €287k |
| Riigimaksud 2025 | €70k | €63k | €55k | €98k |
| Tööjõumaksud 2025 | €45k | €46k | €52k | €57k |
| Töötajaid 2025 | 10 | 11 | 11 | 10 |
| Käive 2024 | €147k | €77k | €79k | €234k |
| Riigimaksud 2024 | €58k | €40k | €39k | €74k |
| Tööjõumaksud 2024 | €35k | €28k | €26k | €34k |
| Töötajaid 2024 | 9 | 8 | 9 | 9 |
| Käive 2023 | €101k | €113k | €74k | €76k |
| Riigimaksud 2023 | €40k | €38k | €37k | €41k |
| Tööjõumaksud 2023 | €25k | €25k | €26k | €32k |
| Töötajaid 2023 | 6 | 6 | 7 | 7 |
| Käive 2022 | €69k | €60k | €47k | €101k |
| Riigimaksud 2022 | €18k | €23k | €20k | €35k |
| Tööjõumaksud 2022 | €8k | €14k | €15k | €21k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 4 | 6 | 7 |
Grants (2 · €399k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · may be incompleteEISHorisont Euroopa Partnerlustes osalemine (EUREKA, KDT JU)Riigieelarve (RE)2025
300 000 €
EISReaalajamajanduse lahenduste piloteerimise toetusRiigieelarve (RE)2025
99 000 €
Ajalugu (9)
Äriregister kanded01.08.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50185373 / 4 · Olek: Jõustunud
01.08.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 4
20.07.2022
Muutmiskanne
Ä 50185373 / 3 · Olek: Jõustunud
20.07.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 3
29.10.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50185373 / 2 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 4 sündmust
29.10.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
11.10.2021
Esmakanne
Ä 50185373 · Olek: Jõustunud
11.10.2021
Esmakanne
Kanne nr 1
08.10.2021
Esmakanne
Ä 50185373 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 13 ettevõttes.
Marius ArrasJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 6 muud ettevõtet
Priit UlmasJuhatuse liige · 3 muud ettevõtet