16410579ActiveOsaühing

GHV Varad OÜ

Registered 31. detsember 2021, primary activity: Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus.

EMTAK 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus4+ years
Updated 23 h ago
Taxes paid
420 €
State + labour taxes · 2026 (I kv)
Tax debt
€0
MTA 10.05.2026 seisuga

Overview

Business Register · 23 h ago
Õiguslik vorm
Osaühing
Esmaregistreerimise kuupäev
31.12.2021Äriregister
Aadress
Tartu tn 11ADS / Äriregister
E-post
[email protected]Äriregister
Põhitegevusala

Juhtorgan (2)

Äriregister · 23 h ago
IT
Eesti · juhatuse liige alates 31.12.2021
Juhatuse liige
HK
Eesti · juhatuse liige alates 21.11.2025
Juhatuse liige

Asutajad

Äriregister · 23 h ago
OG
Juriidiline isik · 10741690 · asutaja alates 21.10.2021
Asutaja

Osanikud

Äriregister · 23 h ago
IH
ITIS Holding OÜJURIIDILINE
Juriidiline isik · 14782227 · osanik alates 01.09.2023
Osanik 100%

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 23 h ago
IT
Eesti · tegelik kasusaaja alates 25.10.2022
Tegelik kasusaaja

Annual reports (3)

Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi
AastaMüügituluKasumOmakapitalVaradTöötajaid
2024−41 801 €135 283 €€1.5m029.01.2025
2023−41 801 €177 084 €€1.5m015.04.2024
2022−41 801 €218 885 €€1.5m027.06.2023

Taxes, revenue and employees

Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of
AastaKäive (a)RiigimaksudTööjõumaksudTöötajaid (Q4)
2026420 €0 €
2025462 €0 €
2024308 €0 €
Kvartali jaotus
AastaQ1Q2Q3Q4
Käive 2026
Riigimaksud 2026420 €
Tööjõumaksud 20260 €
Töötajaid 2026
Käive 2025
Riigimaksud 2025231 €231 €
Tööjõumaksud 20250 €0 €
Töötajaid 2025
Käive 2024
Riigimaksud 2024154 €154 €
Tööjõumaksud 20240 €0 €
Töötajaid 2024

Real estate (25 · 3,52 ha)

e-Kinnistusraamat (RIK) · 13 h tagasi
Lossi tn 29 // Tartu tn 11, Viljandi linn, Viljandi maakond
KorteriomandÄrimaa 100%89713:001:0100#26261550
Lossi tn 29 // Tartu tn 11, Viljandi linn, Viljandi maakond
KorteriomandÄrimaa 100%89713:001:0100#26260350
Lossi tn 29 // Tartu tn 11, Viljandi linn, Viljandi maakond
KorteriomandÄrimaa 100%89713:001:0100#26259250
Lossi tn 29 // Tartu tn 11, Viljandi linn, Viljandi maakond
KorteriomandÄrimaa 100%89713:001:0100#26259350
Lossi tn 29 // Tartu tn 11, Viljandi linn, Viljandi maakond
KorteriomandÄrimaa 100%89713:001:0100#26259450
Näita ülejäänud (20)
Lossi tn 29 // Tartu tn 11, Viljandi linn, Viljandi maakond
KorteriomandÄrimaa 100%89713:001:0100#26259550
Lossi tn 29 // Tartu tn 11, Viljandi linn, Viljandi maakond
KorteriomandÄrimaa 100%89713:001:0100#26259650
Lossi tn 29 // Tartu tn 11, Viljandi linn, Viljandi maakond
KorteriomandÄrimaa 100%89713:001:0100#26259750
Lossi tn 29 // Tartu tn 11, Viljandi linn, Viljandi maakond