Overview
Business Register · 21 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 19.09.2023Äriregister
- Aadress
- Ahtri tn 8ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 82991 — Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevusedÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102658444MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 21 h agoAsutajad (2)
Äriregister · 21 h agoOsanikud (2)
Äriregister · 21 h agoIF
ImpactBuilders Foundation MTÜJURIIDILINE
Juriidiline isik · 80646816 · osanik alates 19.01.2026
Osanik 90%
Tegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 21 h agoAnnual reports (2)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 40 144 € | 39 € | 16 388 € | €22k | 1 | 17.07.2025 |
| 2023 | 18 758 € | 5819 € | 15 819 € | €27k | 1 | 18.03.2024 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 39 130 € | 654 € | 308 € | — |
| 2025 | 85 242 € | 8525 € | 1072 € | — |
| 2024 | 64 573 € | 6033 € | 2795 € | — |
| 2023I-IV kv | 18 976 € | 81 € | 291 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €39k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 654 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 308 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €14k | €14k | €34k | €24k |
| Riigimaksud 2025 | €2k | €1k | €3k | €2k |
| Tööjõumaksud 2025 | 892 € | 180 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €35k | €11k | €4k | €15k |
| Riigimaksud 2024 | €2k | €2k | 600 € | €2k |
| Tööjõumaksud 2024 | 873 € | 873 € | 291 € | 758 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | — | — | — | €19k |
| Riigimaksud 2023 | — | — | — | 81 € |
| Tööjõumaksud 2023 | — | — | — | 291 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
Ajalugu (25)
Äriregister kanded30.03.2026
Muutmiskanne
Kanne nr 11
30.03.2026
Muutmiskanne
Ä 50237515 / 11 · Olek: Jõustunud
21.08.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 10
21.08.2025
Muutmiskanne
Ä 50237515 / 10 · Olek: Jõustunud
03.01.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 9
Näita ülejäänud 20 sündmust
03.01.2025
Muutmiskanne
Ä 50237515 / 9 · Olek: Jõustunud
21.10.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 8
21.10.2024
Muutmiskanne
Ä 50237515 / 8 · Olek: Jõustunud
09.10.2024
Muutmiskanne
Ä 50237515 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
23.09.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 7
23.09.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50237515 / 7 · Olek: Jõustunud
05.07.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 6
05.07.2024
Muutmiskanne
Ä 50237515 / 6 · Olek: Jõustunud
01.07.2024
Muutmiskanne
Ä 50237515 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
08.05.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 5
08.05.2024
Muutmiskanne
Ä 50237515 / 5 · Olek: Jõustunud
19.03.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 4
19.03.2024
Muutmiskanne
Ä 50237515 / 4 · Olek: Jõustunud
05.01.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 3
05.01.2024
Muutmiskanne
Ä 50237515 / 3 · Olek: Jõustunud
03.01.2024
Muutmiskanne
Ä 50237515 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
29.12.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 2
29.12.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50237515 / 2 · Olek: Jõustunud
19.09.2023
Esmakanne
Kanne nr 1
19.09.2023
Esmakanne
Ä 50237515 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 22 ettevõttes.
Jan Antoon A. LagastJuhatuse liige, Asutaja, Tegelik kasusaaja · 9 muud ettevõtet
Flxion OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaJuhatuse liige
ImpactBuilders Foundation MTÜ
AsutajaTegelik kasusaajaJuhatuse liige
ImpactBuilders Industry OÜ
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
ImpactBuilders OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaJuhatuse liige
ImpactBuilders Studio OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 38%Juhatuse liige
Lagast OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaJuhatuse liige
RockFootCare OÜ
Asutaja
Tuesday Events OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Vaikneri OÜ
Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaajaOsanik 100%
Kristiina Aljas-SaarmaJuhatuse liige, Osanik 10%, Tegelik kasusaaja · 7 muud ettevõtet