Registered 27. august 2004, primary activity: Activities of churches, congregations and monasteries. Main place of business in Kaarma-Kirikuküla, Saaremaa vald, Saare maakond.
Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Kaarma Peeter-Pauli Kogudus is liquidator for 1 company
| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | – | 272 € | 169 € | 1 |
| 2025 | – | 860 € | 673 € | 1 |
| 2024 | – | 745 € | 636 € | 1 |
| 2023 |
2025: €52k · 2024: €144k
| Date | Payer | Amount | Classification |
|---|---|---|---|
| 05.06.2025 | Saaremaa Vallavalitsus77000306 | 4770 € | MUUD TOETUSED Religiooni- ja muud ühiskonnateenused |
| 21.04.2025 |
Persons connected to this company also hold roles in 10 other companies.
| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | – | 5284 € | 17 149 € | €193k | 0 | 30.06.2025 |
| 2023 | – | 3526 € | 11 865 € | €299k | 0 | 30.06.2024 |
| 2022 | – | −4572 € | 8339 € | €19k | 0 | 30.06.2023 |
| 2021 | – | 7518 € | 12 911 € | €181k | 0 | 10.07.2022 |
| 2020 | – | −394 € | 5393 € | €18k | 1 | 28.06.2021 |
| 2019 | – | −2079 € | 5787 € | €23k | 2 | 31.10.2020 |
| – |
| 735 € |
| 636 € |
| 1 |
| 2022 | – | 735 € | 636 € | 3 |
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | – | – | – | – |
| State taxes 2026 | 272 € | – | – | – |
| Taxes on workforce 2026 | 169 € | – | – | – |
| Employees 2026 | 1 | – | – | – |
| Revenue 2025 | – | – | – | – |
| State taxes 2025 | 266 € | 169 € | 169 € | 256 € |
| Taxes on workforce 2025 | 166 € | 169 € | 169 € | 169 € |
| Employees 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Revenue 2024 | – | – | – | – |
| State taxes 2024 | 159 € | 223 € | 159 € | 204 € |
| Taxes on workforce 2024 | 159 € | 159 € | 159 € | 159 € |
| Employees 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Revenue 2023 | – | – | – | – |
| State taxes 2023 | 223 € | 159 € | 159 € | 194 € |
| Taxes on workforce 2023 | 159 € | 159 € | 159 € | 159 € |
| Employees 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Revenue 2022 | – | – | – | – |
| State taxes 2022 | 159 € | 223 € | 159 € | 194 € |
| Taxes on workforce 2022 | 159 € | 159 € | 159 € | 159 € |
| Employees 2022 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Muinsuskaitseamet70000958 |
| 47 500 € |
| MUUD TOETUSED Muinsuskaitse |
| 12.06.2024 | Muinsuskaitseamet70000958 | 131 200 € | MUUD TOETUSED Muinsuskaitse |
| 12.06.2024 | Saaremaa Vallavalitsus77000306 | 13 120 € | MUUD TOETUSED Religiooni- ja muud ühiskonnateenused |