Registered 16. jaanuar 1996, primary activity: Manufacture of lifting and handling equipment. Main place of business in Väimela alevik, Võru vald, Võru maakond.
| # | Shareholder |
|---|
2026: €68k · 2025: €52k · 2024: €12k
| Date | Payer | Amount | Classification |
|---|---|---|---|
| 11.03.2026 | MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM70003158 | 67 784 € |
Persons connected to this company also hold roles in 80 other companies.
| % |
|---|
| 1 | CITIBANK (LONDON) / OP CUSTODY LTD CL AC-ESTONIA NP | 28.00% |
| 2 | Omanikukonto: KAUKO EINÄLÄ | 14.00% |
| 3 | Omanikukonto: JOUKO IISAKKI MÄKILÄ | 14.00% |
| 4 | Omanikukonto: MARTTI JUHANI RASILAINEN | 14.00% |
| 5 | Omanikukonto: VEIJO KALERVO LÄHTINEN | 14.00% |
| 6 | Omanikukonto: HARRI GUNNAR RANTALA | 14.00% |
How tightly the cap table is held. Top-N shows the combined stake of the largest N shareholders; the 80% line is the smallest group that together controls 80%; Gini is 0 when stakes are perfectly equal, 1 when one holder owns everything.
Dominant holder: 28.0% – non-controlling but blocking.
| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 8 214 489 € | 501 920 € | 10 078 142 € | €10.9m | 98 | 05.06.2025 |
| 2023AUD | 8 049 927 € | 476 892 € | 9 960 246 € | €11.1m | 98 | 21.05.2024 |
| 2022AUD | 9 629 944 € | 936 825 € | 9 867 379 € | €11.6m | 99 | 30.05.2023 |
| 2021AUD | 6 340 689 € | 33 504 € | 9 314 579 € | €11.0m | 99 | 21.06.2022 |
| 2020AUD | 7 602 528 € | 1 087 269 € | 9 924 063 € | €11.5m | 98 | 18.05.2021 |
| 2019AUD | 9 106 231 € | 1 133 466 € | 9 465 120 € | €11.0m | 97 | 09.06.2020 |
| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 574 197 € | 243 686 € | 258 299 € | 96 |
| 2025 | 9 164 567 € | 1 393 287 € | 1 369 878 € | 101 |
| 2024 | 9 544 194 € | 1 415 524 € | 1 355 046 € | 104 |
| 2023 | 10 906 888 € | 1 218 825 € | 1 224 849 € | 102 |
| 2022 | 11 287 895 € | 1 167 098 € | 1 161 559 € | 102 |
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €574k | – | – | – |
| State taxes 2026 | €244k | – | – | – |
| Taxes on workforce 2026 | €258k | – | – | – |
| Employees 2026 | 96 | – | – | – |
| Revenue 2025 | €3.3m | €2.5m | €1.5m | €2.0m |
| State taxes 2025 | €319k | €421k | €344k | €309k |
| Taxes on workforce 2025 | €333k | €341k | €366k | €330k |
| Employees 2025 | 104 | 108 | 105 | 101 |
| Revenue 2024 | €2.3m | €3.5m | €1.5m | €2.2m |
| State taxes 2024 | €292k | €483k | €333k | €307k |
| Taxes on workforce 2024 | €310k | €370k | €353k | €323k |
| Employees 2024 | 106 | 104 | 103 | 104 |
| Revenue 2023 | €3.3m | €3.5m | €1.6m | €2.5m |
| State taxes 2023 | €275k | €356k | €305k | €282k |
| Taxes on workforce 2023 | €292k | €310k | €323k | €299k |
| Employees 2023 | 99 | 97 | 102 | 102 |
| Revenue 2022 | €2.5m | €3.3m | €2.9m | €2.5m |
| State taxes 2022 | €245k | €347k | €283k | €292k |
| Taxes on workforce 2022 | €260k | €301k | €300k | €301k |
| Employees 2022 | 100 | 104 | 102 | 102 |
| MUUD TOETUSED Üldine majandus- ja kaubanduspoliitika |
| 06.10.2025 | MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM70003158 | 49 478 € | MUUD TOETUSED Üldine majandus- ja kaubanduspoliitika |
| 04.07.2025 | Eesti Töötukassa74000085 | 1056 € | MAJANDAMISKULUD Töötute sotsiaalne kaitse |
| 20.06.2025 | Eesti Töötukassa74000085 | 425 € | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 25.03.2025 | OÜ Rõuge Kommunaalteenus10353308 | 200 € | MAJANDAMISKULUD Muud elamu- ja kommunaalmajanduse tegevus |
| 12.03.2025 | Eesti Töötukassa74000085 | 880 € | MAJANDAMISKULUD Töötute sotsiaalne kaitse |
| 19.11.2024 | OÜ Rõuge Kommunaalteenus10353308 | 414 € | MAJANDAMISKULUD Muud elamu- ja kommunaalmajanduse tegevus |
| 16.10.2024 | MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM70003158 | 10 000 € | MUUD TOETUSED Muud üldised valitsussektori teenused |
| 05.07.2024 | Eesti Töötukassa74000085 | 1200 € | MAJANDAMISKULUD Töötute sotsiaalne kaitse |
| 22.01.2024 | OÜ Rõuge Kommunaalteenus10353308 | 572 € | MAJANDAMISKULUD Muud elamu- ja kommunaalmajanduse tegevus |
… and 56 more companies