Overview
e-Business Register · 1 h ago- Legal form
- Public limited company
- Date of first registration
- 10.09.1996e-Business Register
- Address
- Tootmise tn 1, Vastseliina alevik, Võru vald, 65201 Võru maakondADS · e-Business Register
- Telephones
- +372 7851200 · +372 5240038e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 16111 — Sawmilling and planing of woode-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE100413115ETCB · VAT-registered
- Share capital
- 143 616,00 €e-Business Register
Officers (4)
e-Business Register · 1 h agoShareholders
e-Business Register · 1 h agoBeneficial owners (4)
e-Business Register · 1 h agoTN
Born 1987 · 39 y · ultimate beneficial owner since 16.10.2018
Ultimate beneficial owner
HN
Born 1960 · 66 y · ultimate beneficial owner since 16.10.2018
Ultimate beneficial owner
Other persons (2)
e-Business Register · 1 h agoNC
Nasdaq CSD SEFOREIGN
Foreign / not in register · registrar of the shares since 28.09.2017
Registrar of the shares
Annual reports (6)
e-Business Register · annual reports · 2 päeva tagasiRevenue · 2019–2024
€6.5mlatest
€10.0m€5.0m0
201920222024
Profit · 2019–2024
€834klatest
€2.0m€1000k−1 €
201920222024
| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 6 517 892 € | 834 123 € | 7 506 779 € | €8.0m | 42 | 18.06.2025 |
| 2023AUD | 5 535 364 € | 148 994 € | 6 692 656 € | €7.4m | 41 | 21.06.2024 |
| 2022AUD | 7 449 850 € | 1 278 904 € | 6 543 662 € | €7.5m | 43 | 15.06.2023 |
| 2021AUD | 6 992 033 € | 1 613 298 € | 5 294 758 € | €6.2m | 46 | 10.05.2022 |
| 2020AUD | 4 596 072 € | 339 036 € | 3 681 460 € | €4.7m | 48 | 30.04.2021 |
| 2019AUD | 4 688 547 € | 59 840 € | 3 342 424 € | €4.3m | 48 | 23.04.2020 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of€5.0m€2.5m0
20222023202420252026
| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 1 841 416 € | 169 005 € | 90 701 € | 42 |
| 2025 | 7 850 476 € | 758 524 € | 377 559 € | 41 |
| 2024 | 6 560 326 € | 655 156 € | 337 897 € | 43 |
| 2023 | 5 767 492 € | 483 656 € | 309 134 € | 40 |
| 2022 | 7 900 641 € | 703 774 € | 308 620 € | 43 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €1.8m | — | — | — |
| State taxes 2026 | €169k | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | €91k | — | — | — |
| Employees 2026 | 42 | — | — | — |
| Revenue 2025 | €1.8m | €2.2m | €1.8m | €2.0m |
| State taxes 2025 | €128k | €271k | €259k | €101k |
| Taxes on workforce 2025 | €92k | €88k | €101k | €97k |
| Employees 2025 | 45 | 43 | 45 | 41 |
| Revenue 2024 | €1.3m | €2.0m | €1.4m | €1.8m |
| State taxes 2024 | €92k | €254k | €210k | €100k |
| Taxes on workforce 2024 | €79k | €83k | €92k | €83k |
| Employees 2024 | 44 | 44 | 43 | 43 |
| Revenue 2023 | €1.2m | €2.0m | €1.2m | €1.4m |
| State taxes 2023 | €115k | €126k | €149k | €93k |
| Taxes on workforce 2023 | €76k | €76k | €83k | €75k |
| Employees 2023 | 44 | 43 | 43 | 40 |
| Revenue 2022 | €1.4m | €2.7m | €2.0m | €1.7m |
| State taxes 2022 | €91k | €276k | €232k | €106k |
| Taxes on workforce 2022 | €70k | €78k | €88k | €73k |
| Employees 2022 | 51 | 48 | 48 | 43 |
Commercial pledges (1 · €305k)
Business Register · pledges#2Active
Licences (13)
Majandustegevuse register · 4 h tagasiÜhenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK079752from 09.04.2025 – 27.07.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK079327from 05.03.2025 – 27.07.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK077970from 11.11.2024 – 27.07.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK077114from 21.08.2024 – 27.07.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK072089from 24.05.2023 – 27.07.2032
Show remaining active (8)
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068582from 27.09.2022 – 27.07.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK066755from 28.07.2022 – 27.07.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK066759from 28.07.2022 – 27.07.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK066760from 28.07.2022 – 27.07.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK066761from 28.07.2022 – 27.07.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK066763from 28.07.2022 – 27.07.2032
Official notices (1)
Ametlikud Teadaanded · 4 h tagasiMaa- ja Ruumiamet23.07.2025#2482393
Real estate (24 · 102,80 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 1 päeva tagasiMellasare, Vastse-Roosa küla, Rõuge vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%49301:004:0350#251141
57,07 ha
Kinnistusraamatust →Ivani, Mutsu küla, Võru vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%46002:001:0710#393941
17,80 ha
Kinnistusraamatust →Tootmise tn 1, Vastseliina alevik, Võru vald, Võru maakond
KinnisasiTootmismaa 100%91701:001:1867#1562941
5,88 ha
Kinnistusraamatust →Aasaveere, Lobotka küla, Setomaa vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%93401:001:0301#160838
4,83 ha
Kinnistusraamatust →Ubaniidu, Liguri küla, Rõuge vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%86502:001:0016#2309141
3,93 ha
Kinnistusraamatust →Näita ülejäänud (19)
Mäe, Jeedasküla, Võru vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%87401:004:0220#36641
2,56 ha
Kinnistusraamatust →Piusaveere tänav, Vastseliina alevik, Võru vald, Võru maakond
KinnisasiTranspordimaa 100%87401:001:0170#3912550
1,53 ha
Kinnistusraamatust →Piusaveere tn 5, Jeedasküla, Võru vald, Võru maakond
KinnisasiTootmismaa 95% Ärimaa 5%87401:001:0188#3930550
1,33 ha
Kinnistusraamatust →Piusaveere tn 4, Jeedasküla, Võru vald, Võru maakond
KinnisasiTootmismaa 95% Ärimaa 5%87401:001:0183#3919550
1,06 ha
Kinnistusraamatust →Piusaveere tn 1, Vastseliina alevik, Võru vald, Võru maakond
KinnisasiTootmismaa 95% Ärimaa 5%87401:001:0166#3921850
9556 m²
Kinnistusraamatust →Piusaveere tn 14, Jeedasküla, Võru vald, Võru maakond
KinnisasiTootmismaa 95% Ärimaa 5%87401:001:0187#3941550
7997 m²
Kinnistusraamatust →Piusaveere tn 3, Jeedasküla, Võru vald, Võru maakond
KinnisasiTootmismaa 95% Ärimaa 5%87401:001:0189#3940650
7902 m²
Kinnistusraamatust →Piusaveere tn 10, Jeedasküla, Võru vald, Võru maakond
KinnisasiTootmismaa 95% Ärimaa 5%87401:001:0185#3925950
7818 m²
Kinnistusraamatust →Piusaveere tn 2, Vastseliina alevik, Võru vald, Võru maakond
KinnisasiTootmismaa 95% Ärimaa 5%87401:001:0167#3929250
7693 m²
Kinnistusraamatust →Piusaveere tn 12, Jeedasküla, Võru vald, Võru maakond
KinnisasiTootmismaa 95% Ärimaa 5%87401:001:0186#3921650
7427 m²
Kinnistusraamatust →Piusaveere tn 8, Jeedasküla, Võru vald, Võru maakond
KinnisasiTootmismaa 95% Ärimaa 5%87401:001:0190#3942450
7407 m²
Kinnistusraamatust →Piusaveere tn 6, Jeedasküla, Võru vald, Võru maakond
KinnisasiTootmismaa 95% Ärimaa 5%87401:001:0184#3925350
6506 m²
Kinnistusraamatust →Justi, Süvahavva küla, Räpina vald, Põlva maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%87901:001:0742#452738
1441 m²
Kinnistusraamatust →Võlsi tee 9, Võru linn, Võru maakond
HoonestusõigusElamumaa 100%91901:012:0900#2135541
1206 m²
Kinnistusraamatust →Võlsi tee 9, Võru linn, Võru maakond
KinnisasiElamumaa 100%91901:012:0900#608541
1206 m²
Kinnistusraamatust →Raua tn 36, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
KorteriomandÄrimaa 50% Elamumaa 50%78401:115:0600#317501
911 m²
Kinnistusraamatust →Piusaveere mahuti, Vastseliina alevik, Võru vald, Võru maakond
KinnisasiTootmismaa 100%87401:001:0169#3923950
814 m²
Kinnistusraamatust →Tootmise tn 1a, Vastseliina alevik, Võru vald, Võru maakond
KinnisasiTootmismaa 100%87403:001:1280#2852741
122 m²
Kinnistusraamatust →Piusaveere alajaam, Vastseliina alevik, Võru vald, Võru maakond
KinnisasiTootmismaa 100%87401:001:0168#3932050
97 m²
Kinnistusraamatust →Grants (5 · €500k)
EIS + PRIA + Kohesio + Estonian Unemployment Insurance FundEISEttevõtja varustuskindluse toetusTaaste ja vastupidavusrahastu (RRF)2025
190 805 €
EISEttevõtja varustuskindluse toetusTaaste ja vastupidavusrahastu (RRF)2024
49 895 €
EISEttevõtja varustuskindluse toetusTaaste ja vastupidavusrahastu (RRF)2024
40 341 €
EISEttevõtja varustuskindluse toetusTaaste ja vastupidavusrahastu (RRF)2023
18 959 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2022
200 000 €
History (43)
e-Business Register · entries14.01.2022
Kommertspandi kustutamiskanne
K 20002000 / 18 · Status: In force
14.01.2022
Kommertspandi muutmiskanne
K 20002000 / 19 · Status: In force
14.01.2022
Kommertspandi muutmiskanne
Entry no. 9
14.01.2022
Kommertspandi kustutamiskanne
Entry no. 8
07.10.2020
Kommertspandi muutmiskanne
K 20002000 / 16 · Status: In force
Show 38 more events
07.10.2020
Kommertspandi muutmiskanne
K 20002000 / 17 · Status: In force
07.10.2020
Kommertspandi muutmiskanne
Entry no. 7
07.10.2020
Kommertspandi muutmiskanne
Entry no. 6
05.09.2019
Kommertspandi avamiskanne
K 20002000 / 15 · Status: In force
05.09.2019
Kommertspandi avamiskanne
Entry no. 5
12.07.2018
Amending entry
Ä 20002000 / 14 · Status: In force
12.07.2018
Amending entry
Entry no. 13
27.06.2018
Amending entry
Ä 20002000 / M4 · Status: Puudused kõrvaldatud
27.06.2018
Amending entry
Ä 20002000 / M5 · Status: Puudused kõrvaldatud
18.01.2018
Amending entry
Ä 20002000 / 13 · Status: In force
18.01.2018
Amending entry
Entry no. 12
22.12.2017
Amending entry
Ä 20002000 / 12 · Status: In force
22.12.2017
Amending entry
Entry no. 11
03.12.2017
Amending entry
Ä 20002000 / 11 · Status: In force
03.12.2017
Amending entry
Entry no. 10
28.09.2017
Amending entry
Ä 20002000 / 10 · Status: In force
28.09.2017
Amending entry
Entry no. 9
02.05.2016
Kommertspandi muutmiskanne
K 20002000 / 9 · Status: In force
02.05.2016
Kommertspandi muutmiskanne
Entry no. 4
24.04.2012
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 20002000 / M3 · Status: Puudused kõrvaldatud
12.09.2011
Amending entry
Ä 20002000 / 8 · Status: In force
12.09.2011
Amending entry
Entry no. 8
15.08.2011
Amending entry
Ä 20002000 / M2 · Status: In force
02.05.2011
Amending entry (ÄS § 525 lg 2 alusel)
Ä 20002000 / 7 · Status: In force
02.05.2011
Amending entry (ÄS § 525 lg 2 alusel)
Entry no. 7
23.12.2008
Amending entry
Entry no. 6
03.12.2008
Amending entry
Ä 2000 / 6 · Status: In force
14.12.2005
Kommertspandi muutmiskanne ÄS § 33 lg 7.1 alusel
Entry no. 3
09.12.2005
Kommertspandi muutmiskanne ÄS §33 lg 7.1 alusel
K 12768 / 3 · Status: In force
03.12.2004
Amending entry
Entry no. 5
02.12.2004
Amending entry
Ä 2000 / 5 · Status: In force
28.11.2002
Märkus
Entry no. 4
27.11.2002
Märkus
Ä 2000 / 4 · Status: In force
21.03.2001
Mitteavaldatav muutmiskanne
Entry no. 3
11.02.2000
Kommertspandi muutmiskanne ÄS § 33 lg 7.1 alusel
Entry no. 2
05.02.1999
Avaldatav muutmiskanne
Entry no. 2
02.09.1998
Kommertspandi avamiskanne
Entry no. 1
10.09.1996
Ümberregistreerimiskanne
Entry no. 1
Connected companies
Via the same personPersons connected to this company also hold roles in 61 other companies.
Taavi NassarBoard member, Ultimate beneficial owner · 2 other companies
Henni NassarUltimate beneficial owner, Supervisory board member, Shareholder 100% · 1 other company
Ellen TohviAuditor · 58 other companies
Advokaadibüroo TEGOS AS
Auditor
aktsiaselts "Rauameister"
Auditor
aktsiaselts ARAND
Auditor
Aktsiaselts ASTRI-NARVA
Auditor
Aktsiaselts BALTIC COMPUTER SYSTEMS
Auditor
Aktsiaselts EXACT Geomark
Auditor
aktsiaselts Haapsalu Veevärk
Auditor
aktsiaselts Lapi MT
Auditor
aktsiaselts MEDEX
Auditor
aktsiaselts MV TRANSPORT
Auditor
Aktsiaselts OTOLUX
Auditor
aktsiaselts RehPol
Auditor
aktsiaselts RESPO HAAGISED
Auditor
Aktsiaselts Silva
Auditor
Aktsiaselts Totalisaator
Auditor
aktsiaselts Võru EMPAK
Auditor
aktsiaselts Võru Hallid
Auditor
Arras OÜ
Auditor
AS Astri
Auditor
AS BCS Koolitus
Auditor
AS PÕLLUVARA
Auditor
AS RTG PROJEKTBÜROO
Auditor
AS VÕRU TEATAJA
Auditor
AS WOODWELL
Auditor
… and 34 more companies