Overview
e-Business Register · 2 h ago- Legal form
- Private limited company
- Date of first registration
- 25.04.1996e-Business Register
- Address
- Mäe tn 1, Kõpu alevik, Põhja-Sakala vald, 71201 Viljandi maakondADS · e-Business Register
- E-mail address
- [email protected]e-Business Register
- Telephone
- +372 4396635e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 01411 — Raising of dairy cattlee-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE100219982ETCB · VAT-registered
- Share capital
- 44 460,00 €e-Business Register
Officers (6)
e-Business Register · 2 h agoSK
Born 1965 · 61 y · supervisory board member since 01.07.2017
Supervisory board member
Shareholders (28)
e-Business Register · 2 h agoShow all (28)
Beneficial owners
e-Business Register · 2 h agoOther persons
e-Business Register · 2 h agoAnnual reports (6)
e-Business Register · annual reports · 1 päeva tagasi| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 4 305 971 € | −205 721 € | 5 153 408 € | €10.9m | 39 | 30.06.2025 |
| 2023AUD | 4 763 607 € | 496 574 € | 5 359 129 € | €10.1m | 39 | 27.06.2024 |
| 2022AUD | 4 915 140 € | 1 268 331 € | 4 862 555 € | €8.5m | 39 | 27.06.2023 |
| 2021AUD | 3 448 753 € | 58 839 € | 3 594 224 € | €6.9m | 41 | 28.06.2022 |
| 2020AUD | 3 085 494 € | 29 239 € | 3 535 385 € | €6.9m | 43 | 30.06.2021 |
| 2019AUD | 3 125 925 € | 95 791 € | 3 506 145 € | €6.6m | 43 | 22.10.2020 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 1 241 111 € | 257 145 € | 125 220 € | 39 |
| 2025 | 5 671 618 € | 939 621 € | 541 856 € | 37 |
| 2024 | 4 529 579 € | 604 538 € | 483 093 € | 39 |
| 2023 | 5 218 003 € | 489 924 € | 470 172 € | 38 |
| 2022 | 4 920 969 € | 616 986 € | 427 791 € | 40 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €1.2m | — | — | — |
| State taxes 2026 | €257k | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | €125k | — | — | — |
| Employees 2026 | 39 | — | — | — |
| Revenue 2025 | €1.3m | €1.4m | €1.7m | €1.3m |
| State taxes 2025 | €235k | €196k | €238k | €271k |
| Taxes on workforce 2025 | €125k | €124k | €146k | €147k |
| Employees 2025 | 38 | 41 | 38 | 37 |
| Revenue 2024 | €1.1m | €1.1m | €1.2m | €1.2m |
| State taxes 2024 | €123k | €85k | €172k | €224k |
| Taxes on workforce 2024 | €114k | €106k | €129k | €134k |
| Employees 2024 | 38 | 40 | 38 | 39 |
| Revenue 2023 | €1.3m | €1.2m | €1.5m | €1.2m |
| State taxes 2023 | €166k | €49k | €84k | €191k |
| Taxes on workforce 2023 | €110k | €103k | €127k | €130k |
| Employees 2023 | 40 | 43 | 38 | 38 |
| Revenue 2022 | €836k | €1.1m | €1.8m | €1.2m |
| State taxes 2022 | €143k | €46k | €217k | €211k |
| Taxes on workforce 2022 | €93k | €94k | €115k | €125k |
| Employees 2022 | 38 | 39 | 40 | 40 |
Commercial pledges (1)
Business Register · pledges#1Kehtiv
2 000 000,00 € EEK
Järjekoht: esimene · Algus 01.06.2006 · kehtiv
Official notices (2)
Ametlikud Teadaanded · 12 h tagasiKeskkonnaamet01.08.2025#2487462
Keskkonnaamet01.08.2025#2487487
Real estate (16 · 144,76 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 1 päeva tagasiTäku-Gustavi, Punaküla, Põhja-Sakala vald, Viljandi maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%36001:004:0561#483139
37,86 ha
Kinnistusraamatust →Murru, Tõrreküla, Viljandi vald, Viljandi maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%62902:002:0070#6539
24,71 ha
Kinnistusraamatust →Kõssa-Toomase, Kiini küla, Viljandi vald, Viljandi maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%89901:001:1979#193739
16,72 ha
Kinnistusraamatust →Torga, Uia küla, Põhja-Sakala vald, Viljandi maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%36001:004:0107#101639
11,84 ha
Kinnistusraamatust →Sarjapõllu, Laane küla, Põhja-Sakala vald, Viljandi maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%61501:001:1114#699439
10,67 ha
Kinnistusraamatust →Näita ülejäänud (11)
Tõrvapõllu, Seruküla, Põhja-Sakala vald, Viljandi maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%36001:001:0047#157339
8,39 ha
Kinnistusraamatust →Pauri, Seruküla, Põhja-Sakala vald, Viljandi maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%61501:001:1459#833939
6,29 ha
Kinnistusraamatust →Koopamäe, Supsi küla, Põhja-Sakala vald, Viljandi maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%61501:001:0433#467839
5,07 ha
Kinnistusraamatust →Kaasiku, Leemeti küla, Viljandi vald, Viljandi maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%89901:001:2294#503239
4,56 ha
Kinnistusraamatust →Poe, Punaküla, Põhja-Sakala vald, Viljandi maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%36001:004:0742#849239
4,07 ha
Kinnistusraamatust →Hiiemäe, Kõpu alevik, Põhja-Sakala vald, Viljandi maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%61501:001:1173#210439
3,46 ha
Kinnistusraamatust →Aasovi, Supsi küla, Põhja-Sakala vald, Viljandi maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%36001:006:1220#844939
3,27 ha
Kinnistusraamatust →Rossapõllu, Seruküla, Põhja-Sakala vald, Viljandi maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%61501:001:0477#470039
2,65 ha
Kinnistusraamatust →Lohu, Supsi küla, Põhja-Sakala vald, Viljandi maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%36001:006:0380#341239
2,39 ha
Kinnistusraamatust →Üleoja, Punaküla, Põhja-Sakala vald, Viljandi maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%36001:004:0512#475039
1,77 ha
Kinnistusraamatust →Kuusemäe, Kõpu alevik, Põhja-Sakala vald, Viljandi maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%36001:006:0232#224139
1,05 ha
Kinnistusraamatust →Grants (10 · €808k)
EIS + PRIA + Kohesio + Estonian Unemployment Insurance FundPRIAEU/EAFRD2024
198 804 €
PRIAEU/EAFRD2024
89 055 €
47 377 €
PRIAEU/EAFRD2024
11 000 €
PRIAEU/EAFRD2024
3010 €
PRIAEU/EAFRD2024
3000 €
Show remaining (4)
PRIAEU/EAFRD2023
248 005 €
PRIAEU/EAFRD2023
113 016 €
PRIAEU/EAFRD2023
80 802 €
PRIAEU/EAFRD2023
13 649 €
Public procurements (4 · €642k)
Procurement Register · 12 h tagasi| Date | Procurement | Buyer | Amount |
|---|---|---|---|
| 15.10.2025 | Lumetõrje Põhja-Sakala valla teedel 2025-2028 | Põhja-Sakala Vallavalitsus | 605 500 € |
| 22.11.2022 | Põhja-Sakala valla teede ja tänavate talihooldustööd 2022–2025 | Põhja-Sakala Vallavalitsus | 24 000 € |
| 10.11.2021 | Põhja-Sakala valla talihooldustööd 2021/2022 | Põhja-Sakala Vallavalitsus | 80 € |
| 24.11.2020 | Põhja-Sakala valla talihooldustööd 2020/2021 | Põhja-Sakala Vallavalitsus | 12 000 € |
History (71)
e-Business Register · entries09.03.2026
Amending entry
Entry no. 21
09.03.2026
Amending entry
Ä 20031008 / 21 · Status: In force
06.03.2026
Osanike muutmine
Ä 20031008 / M14 · Status: Puudused kõrvaldatud
02.02.2026
Amending entry
Entry no. 20
02.02.2026
Amending entry
Ä 20031008 / 20 · Status: In force
Show 66 more events
29.01.2026
Amending entry
Entry no. 19
29.01.2026
Amending entry
Ä 20031008 / 19 · Status: In force
29.01.2026
Osanike muutmine
Ä 20031008 / M13 · Status: Puudused kõrvaldatud
22.01.2026
Osanike muutmine
Ä 20031008 / M12 · Status: Puudused kõrvaldatud
05.01.2026
Amending entry
Entry no. 18
05.01.2026
Amending entry
Ä 20031008 / 18 · Status: In force
15.08.2025
Amending entry
Entry no. 17
15.08.2025
Amending entry
Ä 20031008 / 17 · Status: In force
28.07.2025
Amending entry
Entry no. 14
28.07.2025
Amending entry
Entry no. 15
28.07.2025
Amending entry
Entry no. 16
28.07.2025
Amending entry
Ä 20031008 / 14 · Status: In force
28.07.2025
Amending entry
Ä 20031008 / 15 · Status: In force
28.07.2025
Amending entry
Ä 20031008 / 16 · Status: In force
24.07.2025
Osanike muutmine
Ä 20031008 / M11 · Status: Puudused kõrvaldatud
23.07.2025
Korraldav määrus
Ä 20031008 / M10 · Status: Puudused kõrvaldatud
14.07.2025
Korraldav määrus
Ä 20031008 / M9 · Status: In force
11.07.2025
Amending entry
Entry no. 12
11.07.2025
Amending entry
Entry no. 13
11.07.2025
Amending entry
Ä 20031008 / 12 · Status: In force
11.07.2025
Amending entry
Ä 20031008 / 13 · Status: In force
18.06.2025
Amending entry
Entry no. 11
18.06.2025
Amending entry
Ä 20031008 / 11 · Status: In force
21.11.2024
Amending entry
Entry no. 10
21.11.2024
Amending entry
Ä 20031008 / 10 · Status: In force
05.07.2024
Korraldav määrus
Ä 20031008 / M8 · Status: In force
01.09.2023
Amending entry
Entry no. 9
01.09.2023
Amending entry
Ä 20031008 / 9 · Status: In force
05.07.2022
Amending entry
Ä 20031008 / M7 · Status: Puudused kõrvaldatud
13.02.2018
Amending entry
Entry no. 8
13.02.2018
Amending entry
Ä 20031008 / 8 · Status: In force
18.01.2018
Amending entry
Entry no. 7
18.01.2018
Amending entry
Ä 20031008 / 7 · Status: In force
04.12.2017
Amending entry
Entry no. 6
04.12.2017
Amending entry
Ä 20031008 / 6 · Status: In force
03.07.2017
Amending entry
Ä 20031008 / M6 · Status: Puudused kõrvaldatud
04.11.2016
Korraldav määrus
Ä 20031008 / M5 · Status: Puudused kõrvaldatud
28.07.2011
Amending entry
Entry no. 5
28.07.2011
Amending entry
Ä 20031008 / 5 · Status: In force
26.07.2011
Amending entry
Ä 20031008 / M4 · Status: In force
20.06.2011
Amending entry
Ä 20031008 / M3 · Status: In force
05.11.2010
Amending entry
Ä 20031008 / M2 · Status: Puudused kõrvaldatud
22.12.2008
Amending entry
Entry no. 4
03.12.2008
Amending entry
Ä 31008 / 4 · Status: In force
19.11.2007
Amending entry
Entry no. 3
19.11.2007
Amending entry
Ä 31008 / 3 · Status: In force
14.11.2007
Amending entry
Entry no. 2
14.11.2007
Amending entry
Ä 31008 / 2 · Status: In force
08.11.2007
Amending entry
Ä 31008 / M1 · Status: In force
01.06.2006
Kommertspandi avamiskanne
Entry no. 1
01.06.2006
Kommertspandi avamiskanne
K 35732 · Status: In force
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Entry no. 7
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Entry no. 1
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 31008 · Status: Kinnitatud
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 329 / 7 · Status: Kinnitatud
12.12.2005
Amending entry
Entry no. 6
12.12.2005
Amending entry
Ä 329 / 6 · Status: In force
05.12.2005
Amending entry
Ä 329 / M3 · Status: In force
14.04.2005
Amending entry
Entry no. 5
12.04.2005
Amending entry
Ä 329 / 5 · Status: In force
09.12.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Entry no. 4
04.12.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Ä 329 / 4 · Status: In force
22.11.2002
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 329 / M2 · Status: In force
24.08.1999
Mitteavaldatav muutmiskanne
Entry no. 3
25.02.1999
Kapitali muutmise kanne
Entry no. 2
25.04.1996
Ümberregistreerimiskanne
Entry no. 1
Connected companies
Via the same personPersons connected to this company also hold roles in 63 other companies.
Tõnu VreimannBoard member, Shareholder 4% · 5 other companies
Kõpu Tuletõrjeselts
Board memberUltimate beneficial owner
OÜ Eesti Meelelahutuse Agentuur
Board memberShareholder 100%Ultimate beneficial owner
Põhja-Sakala vald, Kõpu alevik, Tipu tn 3 korteriühistu
Board member
Põhja-Sakala vald, Kõpu alevik, Tipu tn 5 korteriühistu
Board member
Viljandimaa Põllumajandustootjate Liit
Board memberUltimate beneficial owner
Mehis TuiskShareholder 1% · 3 other companies
Raiko SootsShareholder 1% · 2 other companies
Tiit SoaShareholder 1% · 3 other companies
Tiit OjaloShareholder 4%, Supervisory board member · 1 other company
Margus SootsShareholder 1% · 3 other companies
Kristin KinkShareholder 2% · 1 other company
Karel TölpShareholder 50%, Ultimate beneficial owner · 6 other companies
Eriku Grupp OÜ
FounderShareholder 100%Ultimate beneficial ownerBoard member
mittetulundusühing Liivi Lahe Kalanduskogu
Board memberUltimate beneficial owner
Murru Küla Selts
FounderBoard memberUltimate beneficial owner
Murru Teravili OÜ
FounderShareholder 100%Board memberUltimate beneficial owner
Roigu OÜ
Shareholder 100%Board memberFounderUltimate beneficial owner
Sihtasutus Viljandimaa Arenduskeskus
Ultimate beneficial owner
Ksenia LukkanenAuditor · 39 other companies
ADEX CFO OÜ
Founder
Aktsiaselts E-Profiil
Auditor
aktsiaselts Kulbert
Auditor
Aktsiaselts Viljandi Metall
Auditor
aktsiaselts VMT Betoon
Auditor
Aktsiaselts VMT Ehitus
Auditor
Aktsiaselts VMT Tehased
Auditor
AS REHVIMEISTER
Auditor
AS RRA CAPITAL
Auditor
Eventus Ehitus OÜ
Auditor
HANSASALE GRUPP OÜ
Non-cash contribution auditor
Head Solutions Group OÜ
Auditor
Kakumäe Jahisadam OÜ
Auditor
MASKIN GRUPP OÜ
Auditor
Medicum Perearstikeskus AS
Auditor
Morek IT OÜ
Auditor
NeoQi AS
AuditorNon-cash contribution auditor
Osaühing Cerbos
Auditor
Osaühing Flint Kaubandus
Auditor
Osaühing Hanval Metall
Auditor
osaühing KALAMEISTER
Auditor
Osaühing LANDEKER
Auditor
Osaühing LANDEKER-KÕUE
Auditor
Osaühing T-Capital
Auditor
… and 15 more companies