Registered 14. märts 1997, primary activity: Growing of cereals, other than rice, leguminous crops and oil seeds. Main place of business in Tammevaldma küla, Kastre vald, Tartu maakond.
2026: €2k · 2025: €179k · 2024: €142k
| Date | Payer | Amount | Classification |
|---|---|---|---|
| 30.01.2026 | Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet70005967 | 2366 € | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
Persons connected to this company also hold roles in 60 other companies.
| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 1 088 601 € | −376 482 € | 2 460 409 € | €4.0m | 10 | 19.06.2025 |
| 2023AUD | 1 455 886 € | −219 117 € | 2 837 159 € | €4.2m | 10 | 21.05.2024 |
| 2022AUD | 1 640 367 € | 586 419 € | 3 056 276 € | €4.4m | 10 | 06.06.2023 |
| 2021AUD | 1 180 207 € | 201 388 € | 2 469 857 € | €3.8m | 10 | 07.06.2022 |
| 2020AUD | 1 213 434 € | 255 639 € | 2 268 469 € | €3.4m | 10 | 05.06.2021 |
| 2019AUD | 843 344 € | 307 826 € | 2 012 560 € | €2.9m | 10 | 20.05.2020 |
| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 107 038 € | 26 475 € | 35 509 € | 9 |
| 2025 | 1 188 003 € | 314 588 € | 124 399 € | 9 |
| 2024 | 1 094 132 € | 263 392 € | 130 405 € | 9 |
| 2023 | 1 625 855 € | 306 018 € | 151 663 € | 9 |
| 2022 | 1 674 055 € | 332 274 € | 138 838 € | 9 |
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €107k | – | – | – |
| State taxes 2026 | €26k | – | – | – |
| Taxes on workforce 2026 | €36k | – | – | – |
| Employees 2026 | 9 | – | – | – |
| Revenue 2025 | €26k | €104k | €448k | €609k |
| State taxes 2025 | €33k | €30k | €87k | €164k |
| Taxes on workforce 2025 | €31k | €26k | €29k | €39k |
| Employees 2025 | 9 | 9 | 9 | 9 |
| Revenue 2024 | €104k | €52k | €410k | €529k |
| State taxes 2024 | €29k | €29k | €82k | €124k |
| Taxes on workforce 2024 | €30k | €28k | €32k | €40k |
| Employees 2024 | 9 | 9 | 9 | 9 |
| Revenue 2023 | €302k | €110k | €623k | €591k |
| State taxes 2023 | €41k | €38k | €110k | €117k |
| Taxes on workforce 2023 | €33k | €30k | €34k | €55k |
| Employees 2023 | 9 | 9 | 9 | 9 |
| Revenue 2022 | €159k | €47k | €705k | €763k |
| State taxes 2022 | €48k | €25k | €88k | €171k |
| Taxes on workforce 2022 | €30k | €27k | €30k | €52k |
| Employees 2022 | 11 | 10 | 10 | 9 |
| 09.12.2025 | Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet70005967 | 6273 € | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 05.12.2025 | Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet70005967 | 132 871 € | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 31.10.2025 | Eesti Maaülikool74001086 | 148 € | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 17.06.2025 | Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet70005967 | 34 573 € | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 13.05.2025 | Eesti Maaülikool74001086 | 554 € | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 24.04.2025 | Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet70005967 | 2627 € | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 30.01.2025 | Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet70005967 | 2419 € | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 11.12.2024 | Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet70005967 | 3100 € | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 10.12.2024 | Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet70005967 | 3049 € | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 09.12.2024 | Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet70005967 | 133 284 € | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 11.03.2024 | Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet70005967 | 2664 € | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
… and 34 more companies