Overview
e-Business Register · 3 h ago- Legal form
- Public limited company
- Date of first registration
- 29.01.1997e-Business Register
- Address
- Naaritsa tn 3, Pajusti alevik, Vinni vald, 46603 Lääne-Viru maakondADS · e-Business Register
- E-mail address
- [email protected]e-Business Register
- Telephones
- +372 3257296 · +372 5054675e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 4681 — Wholesale of solid, liquid and gaseous fuels and related productse-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE100462072ETCB · VAT-registered
- Share capital
- 101 745,00 €e-Business Register
Officers (4)
e-Business Register · 3 h agoKL
Born 1985 · 41 y · supervisory board member since 02.07.2024
Supervisory board member
Shareholders (2)
e-Business Register · 3 h agoBeneficial owners
e-Business Register · 3 h agoKL
Born 1966 · 60 y · ultimate beneficial owner since 15.10.2018
Ultimate beneficial owner
Other persons (2)
e-Business Register · 3 h agoNC
Nasdaq CSD SEFOREIGN
Foreign / not in register · registrar of the shares since 28.09.2017
Registrar of the shares
Annual reports (6)
e-Business Register · annual reports · 2 päeva tagasiRevenue · 2019–2024
€5.9mlatest
€10.0m€5.0m0
201920222024
Profit · 2019–2024
€172klatest
€500k€250k−1 €
201920222024
| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 5 865 722 € | 171 750 € | 1 685 055 € | €2.4m | 19 | 12.06.2025 |
| 2023AUD | 5 781 461 € | 208 210 € | 1 513 305 € | €2.2m | 17 | 13.06.2024 |
| 2022AUD | 6 159 361 € | 178 792 € | 1 305 095 € | €2.1m | 17 | 16.06.2023 |
| 2021AUD | 4 169 723 € | 137 241 € | 1 126 303 € | €1.8m | 17 | 27.06.2022 |
| 2020AUD | 3 595 040 € | 144 723 € | 989 062 € | €1.4m | 18 | 22.06.2021 |
| 2019AUD | 4 265 680 € | 69 559 € | 844 339 € | €1.5m | 19 | 30.06.2020 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of€2.0m€1.0m0
20222023202420252026
| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 1 060 257 € | 60 589 € | 29 114 € | 21 |
| 2025 | 5 302 386 € | 291 794 € | 118 009 € | 20 |
| 2024 | 5 897 889 € | 208 274 € | 96 996 € | 19 |
| 2023 | 5 943 024 € | 234 752 € | 83 998 € | 17 |
| 2022 | 5 959 218 € | 176 992 € | 79 081 € | 18 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €1.1m | — | — | — |
| State taxes 2026 | €61k | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | €29k | — | — | — |
| Employees 2026 | 21 | — | — | — |
| Revenue 2025 | €1.1m | €1.3m | €1.4m | €1.5m |
| State taxes 2025 | €45k | €80k | €69k | €98k |
| Taxes on workforce 2025 | €28k | €27k | €31k | €32k |
| Employees 2025 | 19 | 20 | 21 | 20 |
| Revenue 2024 | €1.2m | €1.7m | €1.7m | €1.4m |
| State taxes 2024 | €23k | €33k | €80k | €73k |
| Taxes on workforce 2024 | €22k | €21k | €27k | €27k |
| Employees 2024 | 18 | 21 | 19 | 19 |
| Revenue 2023 | €1.2m | €1.3m | €1.6m | €1.8m |
| State taxes 2023 | €49k | €57k | €64k | €65k |
| Taxes on workforce 2023 | €20k | €20k | €21k | €23k |
| Employees 2023 | 17 | 18 | 20 | 17 |
| Revenue 2022 | €914k | €1.5m | €1.9m | €1.7m |
| State taxes 2022 | €34k | €47k | €36k | €60k |
| Taxes on workforce 2022 | €18k | €18k | €22k | €21k |
| Employees 2022 | 16 | 19 | 20 | 18 |
Commercial pledges (2)
Business Register · pledges#1Kehtiv
700 000,00 € EEK
Järjekoht: esimene · Algus 06.05.1997 · kehtiv
#2Kehtiv
800 000,00 € EEK
Järjekoht: teine · Algus 21.07.1997 · kehtiv
Licences (21)
Majandustegevuse register · 2 h tagasiÜhenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK080781from 04.07.2025 – 31.07.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK080782from 04.07.2025 – 31.07.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK076313from 22.05.2024 – 31.07.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK074913from 30.01.2024 – 31.07.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068419from 15.09.2022 – 31.07.2032
Show remaining active (16)
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK067299from 01.08.2022 – 31.07.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK067301from 01.08.2022 – 31.07.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK067302from 01.08.2022 – 31.07.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK067303from 01.08.2022 – 31.07.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK067305from 01.08.2022 – 31.07.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK067306from 01.08.2022 – 31.07.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK067307from 01.08.2022 – 31.07.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK067370from 01.08.2022 – 31.07.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK067304from 01.08.2022 – 31.07.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK067189from 01.08.2022 – 31.07.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK067190from 01.08.2022 – 31.07.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK067191from 01.08.2022 – 31.07.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK067192from 01.08.2022 – 31.07.2032
Real estate (2 · 2,05 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 1 päeva tagasiNaaritsa tn 3, Pajusti alevik, Vinni vald, Lääne-Viru maakond
KinnisasiÄrimaa 100%90001:002:1110#2687931
1,59 ha
Kinnistusraamatust →Naaritsa tn 14, Pajusti alevik, Vinni vald, Lääne-Viru maakond
KinnisasiÄrimaa 100%90001:002:1120#2689231
4620 m²
Kinnistusraamatust →Grants (1 · €15k)
EIS + PRIA + Kohesio + Estonian Unemployment Insurance FundEISE-veoselehe liidestamise toetusTaaste ja vastupidavusrahastu (RRF)2025
15 000 €
History (30)
e-Business Register · entries23.08.2024
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks
Ä 40002098 / M10 · Status: In force
19.01.2018
Amending entry
Ä 40002098 / 12 · Status: In force
19.01.2018
Amending entry
Entry no. 11
05.12.2017
Amending entry
Ä 40002098 / 11 · Status: In force
05.12.2017
Amending entry
Entry no. 10
Show 25 more events
28.09.2017
Amending entry
Ä 40002098 / 10 · Status: In force
28.09.2017
Amending entry
Entry no. 9
22.09.2016
Amending entry
Ä 40002098 / M9 · Status: In force
24.08.2011
Amending entry
Ä 40002098 / 9 · Status: In force
24.08.2011
Amending entry
Entry no. 8
12.08.2011
Amending entry
Ä 40002098 / M8 · Status: In force
27.10.2009
Amending entry (ÄS § 525 lg 2 alusel)
Ä 2098 / M7 · Status: Puudused kõrvaldatud
19.10.2009
Amending entry (ÄS § 525 lg 2 alusel)
Ä 2098 / M6 · Status: In force
07.09.2009
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta
Ä 2098 / M5 · Status: Puudused kõrvaldatud
03.12.2008
Amending entry
Ä 2098 / 8 · Status: In force
03.12.2008
Amending entry
Entry no. 7
29.11.2005
Amending entry
Ä 2098 / 7 · Status: In force
29.11.2005
Amending entry
Entry no. 6
26.10.2005
Amending entry
Ä 2098 / M4 · Status: In force
01.07.2005
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 2098 / M3 · Status: In force
31.10.2002
Avaldatav muutmiskanne
Ä 2098 / 6 · Status: In force
31.10.2002
Avaldatav muutmiskanne
Entry no. 5
09.10.2002
Avaldatav muutmiskanne
Ä 2098 / M2 · Status: In force
30.09.2002
Märkus
Ä 2098 / 5 · Status: In force
30.09.2002
Märkus
Entry no. 4
12.11.1999
Kapitali muutmise kanne
Entry no. 3
07.01.1998
Kapitali muutmise kanne
Entry no. 2
21.07.1997
Kommertspandi avamiskanne
Entry no. 2
06.05.1997
Kommertspandi avamiskanne
Entry no. 1
29.01.1997
Ümberregistreerimiskanne
Entry no. 1
Connected companies
Via the same personPersons connected to this company also hold roles in 24 other companies.
Maie SenitškinaAuditor · 24 other companies
Aktsiaselts TOILA SANATOORIUM
Auditor
AKTSIASELTS TRIEST-VAL
Auditor
Aktsiaselts Trükikoda Trükis
Auditor
Aktsiaselts Vekanor
Auditor
AKTSIASELTS VOKA MASIN
Auditor
Folk Auto OÜ
Auditor
Mettro Osaühing
Auditor
Osaühing Agdeck-Auto
Auditor
Osaühing CONSUMAT
Auditor
OSAÜHING ELEKTRON
Non-cash contribution auditor
Osaühing Jõhvi Hambaravi
Non-cash contribution auditor
Osaühing KIVIRAND
Auditor
Osaühing LANGLEPP
Auditor
Osaühing Liisbet Invest
Auditor
OSAÜHING NARVA HAMBAKLIINIK
Auditor
OSAÜHING OLEMAR.
Auditor
Osaühing Sunway
Auditor
Osaühing TADELLOS
Ultimate beneficial ownerBoard memberFounderShareholder 100%
OSAÜHING VIRTEL GRUPP
Auditor
Osaühing VOLAND PLUSS
Auditor
RD Electronic OÜ
Auditor
Saka Mõis OÜ
Auditor
ST& Partners Osaühing
Board memberUltimate beneficial ownerShareholder 100%
Viru Elektrivõrgud OÜ
Non-cash contribution auditor