Overview
Business Register · 23 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 26.01.1998Äriregister
- Aadress
- KuuriADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5079387Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 08122 — Killustiku tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100395796MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 23 h agoAsutajad (2)
Äriregister · 23 h agoOsanikud (3)
Äriregister · 23 h agoTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 23 h agoSubsidiaries
Business Register · shareholders · 23 h agoosaühing MOREEN on osanik või juhtorganis veel 3 ettevõttes.
Annual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 9 551 202 € | 1 859 292 € | 14 252 484 € | €15.0m | 48 | 26.06.2025 |
| 2023AUD | 7 827 897 € | 873 286 € | 12 993 192 € | €13.8m | 49 | 30.06.2024 |
| 2022AUD | 7 897 305 € | 214 594 € | 12 419 906 € | €13.3m | 52 | 30.06.2023 |
| 2021AUD | 9 497 028 € | 1 583 280 € | 12 505 312 € | €13.3m | 53 | 30.06.2022 |
| 2020AUD | 7 529 951 € | 901 283 € | 11 222 032 € | €12.1m | 55 | 30.06.2021 |
| 2019AUD | 6 857 551 € | 546 703 € | 10 470 749 € | €11.1m | 54 | 03.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 955 411 € | 213 892 € | 189 633 € | 41 |
| 2025 | 6 819 189 € | 1 355 723 € | 721 597 € | 43 |
| 2024 | 9 587 018 € | 1 567 786 € | 718 524 € | 44 |
| 2023 | 7 732 307 € | 1 406 169 € | 666 694 € | 47 |
| 2022 | 8 397 578 € | 1 247 977 € | 677 050 € | 47 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €955k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €214k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €190k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 41 | — | — | — |
| Käive 2025 | €1.1m | €1.5m | €2.3m | €1.9m |
| Riigimaksud 2025 | €246k | €273k | €488k | €348k |
| Tööjõumaksud 2025 | €198k | €157k | €180k | €187k |
| Töötajaid 2025 | 42 | 42 | 43 | 43 |
| Käive 2024 | €1.5m | €2.6m | €3.1m | €2.4m |
| Riigimaksud 2024 | €253k | €389k | €425k | €501k |
| Tööjõumaksud 2024 | €183k | €163k | €178k | €194k |
| Töötajaid 2024 | 46 | 47 | 45 | 44 |
| Käive 2023 | €1.1m | €1.6m | €2.8m | €2.3m |
| Riigimaksud 2023 | €190k | €264k | €443k | €509k |
| Tööjõumaksud 2023 | €170k | €138k | €163k | €196k |
| Töötajaid 2023 | 45 | 49 | 48 | 47 |
| Käive 2022 | €1.2m | €1.6m | €2.8m | €2.7m |
| Riigimaksud 2022 | €228k | €216k | €381k | €422k |
| Tööjõumaksud 2022 | €189k | €139k | €163k | €187k |
| Töötajaid 2022 | 49 | 52 | 50 | 47 |
Licences (26)
Majandustegevuse register · 22 h tagasiÜhenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK082384alates 28.11.2025 – 08.10.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK082385alates 28.11.2025 – 08.10.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK079652alates 01.04.2025 – 08.10.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK078327alates 05.12.2024 – 08.10.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK078326alates 05.12.2024 – 08.10.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK076145alates 08.05.2024 – 08.10.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK076144alates 08.05.2024 – 08.10.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068227alates 09.10.2022 – 08.10.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068256alates 09.10.2022 – 08.10.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068257alates 09.10.2022 – 08.10.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068258alates 09.10.2022 – 08.10.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068259alates 09.10.2022 – 08.10.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068260alates 09.10.2022 – 08.10.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068263alates 09.10.2022 – 08.10.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068264alates 09.10.2022 – 08.10.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068265alates 09.10.2022 – 08.10.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068213alates 09.10.2022 – 08.10.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068215alates 09.10.2022 – 08.10.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068216alates 09.10.2022 – 08.10.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068217alates 09.10.2022 – 08.10.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068223alates 09.10.2022 – 08.10.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068224alates 09.10.2022 – 08.10.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068225alates 09.10.2022 – 08.10.2032
Official notices (12)
Ametlikud Teadaanded · 13 h tagasiKeskkonnaamet30.04.2026#2595706
Keskkonnaamet22.04.2026#2592219
Keskkonnaamet21.04.2026#2591914
Keskkonnaamet10.04.2026#2588135
Keskkonnaamet02.04.2026#2585098
Keskkonnaamet12.03.2026#2576576
Näita ülejäänud (6)
Keskkonnaamet14.01.2026#2549561
Keskkonnaamet14.01.2026#2549557
Keskkonnaamet03.12.2025#2536683
Keskkonnaamet10.11.2025#2526931
Keskkonnaamet04.08.2025#2487839
Riigimetsa Majandamise Keskus10.07.2025#2478082
Grants (2 · €469k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · may be incompleteKohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2019
464 744 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2018
4100 €
Public procurements (52 · €7.4m)
Riigihangete register · 19 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 08.06.2023 | Põltsamaa valla suvehoole 2023 | Põltsamaa Vallavalitsus | 64 728 € |
| 18.04.2023 | Väike-Maarja valla kruusateede greiderdamine | Väike-Maarja Vallavalitsus | 5000 € |
| 19.04.2023 | Kruusa ja killustiku tootmine | OSAÜHING TARTU VALLA KOMMUNAAL | 31 000 € |
| 01.06.2022 | Põltsamaa valla suvehoole | Põltsamaa Vallavalitsus | 70 030 € |
| 16.06.2022 | Põltsamaa valla teede pindamine 2022 | Põltsamaa Vallavalitsus | 114 975 € |
Näita ülejäänud (47)
| 16.06.2022 | Põltsamaa valla teede pindamine 2022 | Põltsamaa Vallavalitsus | 114 975 € |
| 23.03.2023 | Aiu-Nasja luha truubi ja Palupõhja luha tee ehitamine | Riigimetsa Majandamise Keskus | 77 000 € |
| 28.02.2023 | Luisu tee ja Talitee rekonstrueerimine | Riigimetsa Majandamise Keskus | 167 000 € |
| 10.10.2022 | Nõo valla teede ja tänavate pindamine 2022 | Nõo Vallavalitsus | 47 900 € |
| 20.07.2022 | Jõgeva valla kruusateede säilitusremont | Jõgeva Vallavalitsus | 180 285 € |
| 01.09.2022 | Väike-Maarja valla kruusateede kattekihi uuendamine purustatud kruusaga | Väike-Maarja Vallavalitsus | 38 526 € |
| 20.07.2022 | Jõgeva valla kruusateede säilitusremont | Jõgeva Vallavalitsus | 180 285 € |
| 14.07.2022 | Aiamaa-Unipiha tee kruuskatte remont | Nõo Vallavalitsus | 47 000 € |
| 06.07.2022 | Kohalike teede remonditööd | Peipsiääre Vallavalitsus | 101 256 € |
| 04.05.2022 | Killustiku ostmine | OSAÜHING TARTU VALLA KOMMUNAAL | 124 000 € |
| 28.04.2022 | Kruusa ja killustiku tootmine | OSAÜHING TARTU VALLA KOMMUNAAL | 62 500 € |
| 04.04.2022 | Väike-Maarja valla kruusateede greiderdamine | Väike-Maarja Vallavalitsus | 8000 € |
| 09.03.2022 | Kivijärve-Tooba maaparandussüsteemi rekonstrueerimine | Riigimetsa Majandamise Keskus | 1 440 000 € |
| 14.01.2022 | Uuseninõva tee, Padakõrve tee ja Raiestiku tee ehitamine | Riigimetsa Majandamise Keskus | 307 000 € |
| 04.11.2021 | Jõgeva valla teede talihoole | Jõgeva Vallavalitsus | 50 € |
| 17.08.2021 | Jõgeva valla kruusateede säilitusremont | Jõgeva Vallavalitsus | 271 685 € |
| 10.08.2021 | Kastre valla kruusakattega sõiduteede osaline pindamine | Kastre Vallavalitsus | 73 651 € |
| 05.08.2021 | Tootmispinna kõvakatte alla viimine | KROONIPUU OÜ | 207 000 € |
| 03.08.2021 | Nõo valla teede ja tänavate pindamine 2021 | Nõo Vallavalitsus | 135 000 € |
| 08.07.2021 | Jõgeva valla teede pindamine II etapp | Jõgeva Vallavalitsus | 112 350 € |
| 28.06.2021 | Kullenga taimla teede kahekordne pindamine (2) | Riigimetsa Majandamise Keskus | 16 700 € |
| 28.06.2021 | Jõgeva valla teede pindamine II etapp | Jõgeva Vallavalitsus | 112 350 € |
| 28.06.2021 | Jõgeva valla teede pindamine | Jõgeva Vallavalitsus | 315 775 € |
| 14.06.2021 | Kruusavedu ja laotamine Vinni valla teedele | Vinni Vallavalitsus | 23 920 € |
| 14.06.2021 | Kohalike teede remonditööd | Peipsiääre Vallavalitsus | 8 € |
| 08.06.2021 | Kaari tee ja Küti tee rekonstrueerimine | Riigimetsa Majandamise Keskus | 114 500 € |
| 08.06.2021 | Pikaalle tee ehitamine | Riigimetsa Majandamise Keskus | 149 500 € |
| 10.05.2021 | Purustatud kruusa ostmine | Vinni Vallavalitsus | 35 000 € |
| 20.05.2021 | Põltsamaa valla teede pindamine 2021 | Põltsamaa Vallavalitsus | 82 900 € |
| 20.05.2021 | Töökoja tee, Töökoja harutee ja Tööstuse tee rekonstrueerimine | Põltsamaa Vallavalitsus | 133 875 € |
| 04.08.2020 | Luunja valla tolmuvaba katete rajamine 2020 | Luunja Vallavalitsus | 147 767 € |
| 08.03.2021 | Keeripõllu tee ehitamine | Riigimetsa Majandamise Keskus | 70 000 € |
| 25.11.2020 | Tammiku tee rekonstrueerimine | Riigimetsa Majandamise Keskus | 112 500 € |
| 22.10.2020 | Visusti-Metsakatsejaama maaparandussüsteemide rekonstrueerimine | Riigimetsa Majandamise Keskus | 1 195 000 € |
| 01.10.2020 | Sooaru tee ehitamine | Riigimetsa Majandamise Keskus | 98 700 € |
| 30.06.2020 | Abja-Laatre tee pindamine | Mulgi Vallavalitsus | 59 938 € |
| 13.08.2020 | Nõo valla teede ja tänavate pindamine 2020 | Nõo Vallavalitsus | 81 000 € |
| 16.07.2020 | Teetööd 2020- 2024 | Luua Metsanduskool | 80 000 € |
| 30.06.2020 | Põltsamaa valla teede pindamise tööd 2020/3 | Põltsamaa Vallavalitsus | 44 481 € |
| 02.06.2020 | Väike-Maarja valla teede ja tänavate rekonstrueerimine 2020-2 | Väike-Maarja Vallavalitsus | 52 949 € |
| 22.05.2020 | Kruusavedu ja laotamine Vinni valla teedele | Vinni Vallavalitsus | 7200 € |
| 22.05.2020 | Kohalike teede remonditööd | Peipsiääre Vallavalitsus | 103 950 € |
| 05.05.2020 | Põltsamaa valla Põltsamaa linna tänavate pindamine 2020 | Põltsamaa Vallavalitsus | 89 375 € |
| 20.04.2020 | Põltsamaa valla teede suvine hooldus 2020-2021 | Põltsamaa Vallavalitsus | 137 870 € |
| 12.03.2020 | Kruusa ja killustiku ostmine | Vinni Vallavalitsus | 15 000 € |
| 31.03.2020 | Küti - Tubaka tee rekonstrueerimine | Riigimetsa Majandamise Keskus | 127 000 € |
| 13.02.2020 | Põltsamaa valla teede pindamine 2020 | Põltsamaa Vallavalitsus | 22 825 € |
Ajalugu (23)
Äriregister kanded11.12.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 12
11.12.2024
Muutmiskanne
Ä 20010790 / 12 · Olek: Jõustunud
20.02.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 11
20.02.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 20010790 / 11 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
Näita ülejäänud 18 sündmust
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20010790 / 10 · Olek: Jõustunud
02.04.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks
Ä 20010790 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20010790 / 9 · Olek: Jõustunud
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 8
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20010790 / 8 · Olek: Jõustunud
12.11.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 7
12.11.2014
Muutmiskanne
Ä 20010790 / 7 · Olek: Jõustunud
21.09.2012
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 20010790 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
04.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 6
04.01.2012
Muutmiskanne
Ä 20010790 / 6 · Olek: Jõustunud
26.12.2011
Muutmiskanne
Ä 20010790 / M1 · Olek: Jõustunud
20.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 5
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 10790 / 5 · Olek: Jõustunud
28.12.2000
Avaldatav muutmiskanne
Kanne nr 4
04.05.2000
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 3
06.08.1999
Kapitali muutmise kanne
Kanne nr 2
26.01.1998
Asutamiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 9 ettevõttes.
Märt MaurerJuhatuse liige, Osanik 30%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet
Juss MaurerJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 60%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet