Registered 9. november 1999, primary activity: Hotels. Main place of business in Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond.
| Date | Procurement | Buyer | Amount |
|---|
| Date | Payer |
|---|
Persons connected to this company also hold roles in 17 other companies.
| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 12 163 908 € | −1 184 562 € | 82 349 € | €5.8m | 139 | 30.06.2025 |
| 2023AUD | 11 601 359 € | −918 559 € | 58 911 € | €5.3m | 117 | 30.06.2024 |
| 2022AUD | 9 573 535 € | −620 467 € | 177 470 € | €4.9m | 118 | 30.06.2023 |
| 2021AUD | 4 636 268 € | −483 033 € | 797 937 € | €4.1m | 79 | 30.06.2022 |
| 2020AUD | 3 719 953 € | −4 592 709 € | 1 280 970 € | €3.6m | 97 | 30.06.2021 |
| 2019AUD | 10 743 884 € | −1 320 260 € | 5 048 315 € | €38.6m | 150 | 03.07.2020 |
| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 2 910 558 € | 457 689 € | 458 878 € | 184 |
| 2025 | 13 265 017 € | 2 386 353 € | 1 916 496 € | 185 |
| 2024 | 12 769 979 € | 1 965 373 € | 1 767 028 € | 190 |
| 2023 | 11 647 070 € | 1 803 766 € | 1 533 208 € | 177 |
| 2022 | 9 380 108 € | 1 419 062 € | 1 350 452 € | 177 |
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €2.9m | — | — | — |
| State taxes 2026 | €458k | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | €459k | — | — | — |
| Employees 2026 | 184 | — | — | — |
| Revenue 2025 | €2.9m | €3.1m | €3.9m | €3.4m |
| State taxes 2025 | €481k | €602k | €695k | €609k |
| Taxes on workforce 2025 | €436k | €533k | €481k | €467k |
| Employees 2025 | 186 | 192 | 178 | 185 |
| Revenue 2024 | €3.0m | €3.0m | €3.5m | €3.3m |
| State taxes 2024 | €431k | €547k | €527k | €460k |
| Taxes on workforce 2024 | €404k | €492k | €448k | €423k |
| Employees 2024 | 180 | 188 | 187 | 190 |
| Revenue 2023 | €2.5m | €2.8m | €3.3m | €3.0m |
| State taxes 2023 | €433k | €469k | €473k | €428k |
| Taxes on workforce 2023 | €347k | €430k | €387k | €368k |
| Employees 2023 | 181 | 180 | 178 | 177 |
| Revenue 2022 | €1.6m | €2.3m | €2.8m | €2.7m |
| State taxes 2022 | €239k | €340k | €495k | €345k |
| Taxes on workforce 2022 | €245k | €330k | €449k | €327k |
| Employees 2022 | 153 | 170 | 169 | 177 |
| 16.03.2022 | Riigi Tugiteenuste Keskus | 16 000 000 € |
| 22.04.2021 | Sihtasutus Rahvusvaheline Kaitseuuringute Keskus | 90 420 € |
| 18.01.2018 | Riigikogu Kantselei | 80 000 € |
| Amount |
|---|
| Classification |
|---|
| 31.03.2026 | Eesti Töötukassa74000085 | 561 € | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 02.03.2026 | Põllumajandus- ja Toiduamet77001458 | 450 € | MAJANDAMISKULUD Põllumajandus |
| 26.02.2026 | SA Tartu Kiirabi90007141 | 350 € | MAJANDAMISKULUD Parameditsiiniteenused |
| 18.02.2026 | Päästeamet70000585 | 250 € | MAJANDAMISKULUD Päästeteenused |
| 05.02.2026 | SA Tartumaa Turism90001701 | 200 € | MAJANDAMISKULUD Turism |
| 05.02.2026 | SA Tartumaa Turism90001701 | 0 € | MUUD TEGEVUSKULUD Turism |
| 29.01.2026 | Saaremaa Vallavalitsus77000306 | 120 € | MAJANDAMISKULUD Turism |
| 28.01.2026 | KLIIMAMINISTEERIUM70001231 | 16 578 € | TÖÖJÕUKULUD Muu keskkonnakaitse (sh keskkonnakaitse haldus) |
| 28.01.2026 | KLIIMAMINISTEERIUM70001231 | 1791 € | MAJANDAMISKULUD Muu keskkonnakaitse (sh keskkonnakaitse haldus) |
| 14.01.2026 | Eesti Töötukassa74000085 | 732 € | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |