Overview
e-Business Register · 7 h ago- Legal form
- Private limited company
- Date of first registration
- 24.01.2001e-Business Register
- Address
- Puiestee tn 18, Viljandi linn, 71012 Viljandi maakondADS · e-Business Register
- E-mail address
- [email protected]e-Business Register
- Telephone
- +372 5087938e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 41001 — Construction of residential and non-residential buildingse-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE101310314ETCB · VAT-registered
- Share capital
- 3196,00 €e-Business Register
Officers
e-Business Register · 7 h agoFounders
e-Business Register · 7 h agoShareholders
e-Business Register · 7 h agoBeneficial owners
e-Business Register · 7 h agoTP
Born 1962 · 64 y · ultimate beneficial owner since 09.10.2018
Ultimate beneficial owner
Other persons
e-Business Register · 7 h agoSubsidiaries
e-Business Register · shareholders · 7 h agoOsaühing Silindia Ehitus is a shareholder or officer in 1 more company.
Annual reports (6)
e-Business Register · annual reports · 2 päeva tagasiRevenue · 2019–2024
€6.3mlatest
€20.0m€10.0m0
201920222024
Profit · 2019–2024
€-21klatest
€500k€-250k€-1.0m
201920222024
| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 6 270 973 € | −21 379 € | 519 301 € | €1.1m | 30 | 30.06.2025 |
| 2023AUD | 4 606 363 € | −221 728 € | 540 680 € | €1.1m | 30 | 29.06.2024 |
| 2022AUD | 11 042 185 € | 341 966 € | 783 020 € | €1.6m | 30 | 28.06.2023 |
| 2021AUD | 8 089 928 € | −552 653 € | 466 054 € | €1.6m | 31 | 30.06.2022 |
| 2020AUD | 7 769 335 € | 28 732 € | 1 018 707 € | €2.8m | 38 | 29.06.2021 |
| 2019AUD | 9 787 066 € | 60 607 € | 989 975 € | €2.2m | 40 | 28.10.2020 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of€5.0m€2.5m0
20222023202420252026
| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 1 871 862 € | 179 392 € | 119 999 € | 33 |
| 2025 | 6 875 868 € | 761 389 € | 437 688 € | 33 |
| 2024 | 6 320 362 € | 571 401 € | 377 520 € | 32 |
| 2023 | 4 681 218 € | 476 623 € | 339 572 € | 31 |
| 2022 | 11 417 549 € | 696 676 € | 327 179 € | 31 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €1.9m | — | — | — |
| State taxes 2026 | €179k | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | €120k | — | — | — |
| Employees 2026 | 33 | — | — | — |
| Revenue 2025 | €1.3m | €1.8m | €1.7m | €2.0m |
| State taxes 2025 | €209k | €166k | €168k | €219k |
| Taxes on workforce 2025 | €99k | €109k | €114k | €116k |
| Employees 2025 | 34 | 32 | 31 | 33 |
| Revenue 2024 | €1.6m | €1.7m | €1.8m | €1.2m |
| State taxes 2024 | €159k | €162k | €128k | €123k |
| Taxes on workforce 2024 | €88k | €95k | €98k | €97k |
| Employees 2024 | 32 | 34 | 33 | 32 |
| Revenue 2023 | €1.4m | €583k | €1.1m | €1.6m |
| State taxes 2023 | €126k | €84k | €116k | €150k |
| Taxes on workforce 2023 | €82k | €81k | €89k | €87k |
| Employees 2023 | 30 | 31 | 32 | 31 |
| Revenue 2022 | €1.7m | €3.9m | €3.7m | €2.1m |
| State taxes 2022 | €139k | €200k | €195k | €163k |
| Taxes on workforce 2022 | €75k | €76k | €85k | €92k |
| Employees 2022 | 32 | 33 | 33 | 31 |
Commercial pledges (3)
Business Register · pledges#1Kehtiv
250 000,00 € EEK
Järjekoht: esimene · Algus 13.06.2014 · kehtiv
#2Kehtiv
650 000,00 € EEK
Järjekoht: teine · Algus 13.06.2014 · kehtiv
#3Kehtiv
4 040 000,00 € EEK
Järjekoht: kolmas · Algus 13.06.2014 · kehtiv
Licences (7)
Majandustegevuse register · 18 h tagasiReal estate (3 · 1,05 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 1 päeva tagasiPuiestee tn 18, Viljandi linn, Viljandi maakond
KinnisasiTootmismaa 50% Ärimaa 50%89719:001:0190#384739
5871 m²
Kinnistusraamatust →Pärnu mnt 31, Viljandi linn, Viljandi maakond
KinnisasiElamumaa 100%89719:001:0830#2229139
2707 m²
Kinnistusraamatust →E. Vilde tee 138, Mustamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond
KorteriomandElamumaa 100%78405:501:3790#5772701
1893 m²
Kinnistusraamatust →Public procurements (44 · €70.6m)
Procurement Register · 5 h tagasi| Date | Procurement | Buyer | Amount |
|---|---|---|---|
| 18.07.2023 | Viljandi Vallavalitsus | 2 561 240 € | |
| 21.04.2023 | Viljandi Vallavalitsus | 948 104 € | |
| 08.08.2022 | AS HOOLEKANDETEENUSED | 1 841 211 € | |
| 23.03.2021 | Tallinna Linnavaraamet | 17 937 700 € | |
| 29.11.2021 | Paide Linnavalitsus | 848 019 € |
Show remaining (39)
| 29.06.2022 | Viljandi Linnavalitsus | 144 414 € | |
| 22.03.2021 | Viljandi Vallavalitsus | 1 276 228 € | |
| 08.06.2022 | Viljandi Huvikool | 133 845 € | |
| 02.02.2022 | Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool | 694 178 € | |
| 13.12.2021 | AS HOOLEKANDETEENUSED | 1 549 040 € | |
| 22.03.2021 | Viljandi Vallavalitsus | 1 263 922 € | |
| 01.03.2018 | Rapla Vallavalitsus | 1 746 840 € | |
| 18.12.2020 | Sihtasutus Eesti Maaelumuuseumid | 2 634 760 € | |
| 11.06.2020 | Sihtasutus Eesti Maaelumuuseumid | 2 384 760 € | |
| 08.09.2021 | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | 224 347 € | |
| 27.11.2020 | Viljandi Vallavalitsus | 119 288 € | |
| 25.05.2020 | Rõuge Vallavalitsus | 1 254 023 € | |
| 06.01.2021 | Aktsiaselts Ida-Tallinna Keskhaigla | 4 977 007 € | |
| 25.02.2021 | AS HOOLEKANDETEENUSED | 1 229 710 € | |
| 15.02.2021 | Põhja-Sakala Vallavalitsus | 597 154 € | |
| 17.11.2020 | AS HOOLEKANDETEENUSED | 1 132 190 € | |
| 14.08.2020 | Viljandi Linnavalitsus | 98 972 € | |
| 17.09.2019 | Sihtasutus Viljandi Haigla | 725 155 € | |
| 05.05.2020 | Medicum Perearstikeskus AS | 2 656 473 € | |
| 24.01.2020 | Sihtasutus NARVA HAIGLA | 118 272 € | |
| 02.04.2020 | Tallinna Tööstushariduskeskus | 279 218 € | |
| 25.03.2020 | Lääneranna Vallavalitsus | 964 932 € | |
| 13.03.2020 | Viljandi Vallavalitsus | 1 697 000 € | |
| 24.01.2020 | Sihtasutus NARVA HAIGLA | 118 272 € | |
| 13.12.2019 | AS HOOLEKANDETEENUSED | 843 490 € | |
| 17.09.2019 | Sihtasutus Viljandi Haigla | 725 155 € | |
| 19.07.2019 | Viljandi Linnavalitsus | 235 950 € | |
| 12.06.2019 | Sihtasutus NARVA HAIGLA | 1 844 999 € | |
| 07.06.2019 | Sihtasutus Eesti Teatri Festival | 69 943 € | |
| 04.12.2018 | Osaühing Corrigo | 1 792 770 € | |
| 28.11.2018 | Viljandi Linnavalitsus | 77 979 € | |
| 18.03.2019 | Veskimöldre haridusmaja sihtasutus | 5 787 000 € | |
| 17.09.2018 | Viljandi Kutseõppekeskus | 98 955 € | |
| 17.08.2018 | Viljandi Linnavalitsus | 137 220 € | |
| 02.04.2018 | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts | 165 000 € | |
| 23.04.2018 | Tallinna Tööstushariduskeskus | 327 118 € | |
| 02.03.2018 | AS HOOLEKANDETEENUSED | 722 320 € | |
| 14.02.2018 | Viljandi Linnavalitsus | 3 996 983 € | |
| 17.11.2017 | Saue Vallavalitsus | 1 572 635 € |
History (33)
e-Business Register · entries20.05.2025
Kommertspandi muutmiskanne
Entry no. 4
20.05.2025
Kommertspandi muutmiskanne
K 20033541 / 12 · Status: In force
01.09.2023
Amending entry
Entry no. 8
01.09.2023
Amending entry
Ä 20033541 / 11 · Status: In force
22.07.2021
Korraldav määrus
Ä 20033541 / M3 · Status: Puudused kõrvaldatud
Show 28 more events
25.06.2019
Amending entry
Entry no. 7
25.06.2019
Amending entry
Ä 20033541 / 10 · Status: In force
21.02.2018
Amending entry
Entry no. 6
21.02.2018
Amending entry
Ä 20033541 / 9 · Status: In force
17.01.2018
Amending entry
Entry no. 5
17.01.2018
Amending entry
Ä 20033541 / 8 · Status: In force
13.06.2014
Kommertspandi avamiskanne
Entry no. 3
13.06.2014
Kommertspandi avamiskanne
Entry no. 2
13.06.2014
Kommertspandi avamiskanne
Entry no. 1
13.06.2014
Kommertspandi avamiskanne
K 20033541 / 5 · Status: In force
13.06.2014
Kommertspandi avamiskanne
K 20033541 / 6 · Status: In force
13.06.2014
Kommertspandi avamiskanne
K 20033541 / 7 · Status: In force
11.06.2014
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Entry no. 4
11.06.2014
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 20033541 / 4 · Status: In force
27.12.2011
Amending entry
Entry no. 3
27.12.2011
Amending entry
Ä 20033541 / M2 · Status: In force
27.12.2011
Amending entry
Ä 20033541 / 3 · Status: In force
21.12.2011
Amending entry
Ä 20033541 / M1 · Status: In force
19.12.2008
Amending entry
Entry no. 2
03.12.2008
Amending entry
Ä 33541 / 2 · Status: In force
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Entry no. 1
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Entry no. 3
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 33541 · Status: Kinnitatud
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 14870 / 3 · Status: Kinnitatud
16.12.2003
Amending entry
Entry no. 2
16.12.2003
Amending entry
Ä 14870 / 2 · Status: In force
07.10.2003
Amending entry
Ä 14870 / M2 · Status: In force
24.01.2001
First entry
Entry no. 1
Connected companies
Via the same personPersons connected to this company also hold roles in 67 other companies.
Toomas PerveBoard member, Founder, Shareholder 100%, Ultimate beneficial owner · 3 other companies
Krista LehtsaluAuditor · 64 other companies
aktsiaselts BRICK
Auditor
Aktsiaselts DAN-EST TIMBER
Auditor
Aktsiaselts Eesti Turbatooted
Auditor
aktsiaselts Electrum
Auditor
aktsiaselts Mako
Auditor
aktsiaselts Nuia PMT
Auditor
aktsiaselts Pärlin
Auditor
aktsiaselts Ramsi Turvas
Auditor
aktsiaselts SETARIA
Auditor
aktsiaselts Sovek
Auditor
aktsiaselts Terastehnika
Auditor
Aktsiaselts TREF Nord
Auditor
Aktsiaselts Viljandi Hambakliinik
Auditor
aktsiaselts Vivikoop
Auditor
Cesana Grupp OÜ
Auditor
Ekar Transport OÜ
Auditor
Klaas ja Käsitöö OÜ
Non-cash contribution auditor
KT-INVEST OÜ
Auditor
LX Motors Osaühing
Auditor
NANO Turvasüsteemide Osaühing
Auditor
Osaühing Baltazar
Auditor
osaühing BEETELA
Non-cash contribution auditor
Osaühing Deco De
Non-cash contribution auditor
Osaühing Hulkur
Auditor
… and 40 more companies