Overview
e-Business Register · 10 h ago- Legal form
- Private limited company
- Date of first registration
- 31.12.2002e-Business Register
- Address
- Mahlamäe tn 9-23, Rapla linn, Rapla vald, 79512 Rapla maakondADS · e-Business Register
- E-mail address
- [email protected]e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 49411 — Freight transport by roade-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE100804041ETCB · VAT-registered
- Share capital
- 8948,00 €e-Business Register
Officers
e-Business Register · 10 h agoFounders
e-Business Register · 10 h agoShareholders
e-Business Register · 10 h agoBeneficial owners
e-Business Register · 10 h agoOther persons
e-Business Register · 10 h agoSubsidiaries
e-Business Register · shareholders · 10 h agoOsaühing BestTrans Grupp is a shareholder or officer in 1 more company.
Annual reports (6)
e-Business Register · annual reports · 2 päeva tagasiRevenue · 2019–2024
€2.1mlatest
€5.0m€2.5m0
201920222024
Profit · 2019–2024
€99klatest
€500k€250k−1 €
201920222024
| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 2 070 571 € | 98 518 € | 2 037 793 € | €2.2m | 4 | 25.11.2025 |
| 2023AUD | 2 117 654 € | 67 835 € | 1 945 275 € | €2.2m | 3 | 28.01.2025 |
| 2022AUD | 2 642 719 € | 233 349 € | 1 877 440 € | €2.1m | 2 | 12.08.2023 |
| 2021AUD | 1 786 994 € | 271 188 € | 1 644 092 € | €1.9m | 1 | 23.10.2022 |
| 2020 | 1 406 240 € | 404 885 € | 1 372 904 € | €1.7m | 1 | 20.10.2022 |
| 2019 | 1 459 984 € | 157 197 € | 978 142 € | €1.3m | 0 | 20.09.2020 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of€1.0m€500k0
20222023202420252026
| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 442 746 € | 16 740 € | 6262 € | 4 |
| 2025 | 1 906 424 € | 122 237 € | 27 425 € | 4 |
| 2024 | 2 047 500 € | 210 739 € | 23 061 € | 4 |
| 2023 | 2 258 634 € | 189 992 € | 17 130 € | 3 |
| 2022 | 2 670 449 € | 226 496 € | 9866 € | 4 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €443k | — | — | — |
| State taxes 2026 | €17k | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | €6k | — | — | — |
| Employees 2026 | 4 | — | — | — |
| Revenue 2025 | €463k | €490k | €467k | €487k |
| State taxes 2025 | €46k | €41k | €9k | €27k |
| Taxes on workforce 2025 | €7k | €7k | €8k | €6k |
| Employees 2025 | 4 | 4 | 3 | 4 |
| Revenue 2024 | €463k | €557k | €478k | €549k |
| State taxes 2024 | €39k | €50k | €56k | €66k |
| Taxes on workforce 2024 | €4k | €6k | €7k | €7k |
| Employees 2024 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Revenue 2023 | €578k | €557k | €514k | €610k |
| State taxes 2023 | €56k | €38k | €48k | €48k |
| Taxes on workforce 2023 | €8k | €3k | €3k | €3k |
| Employees 2023 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| Revenue 2022 | €524k | €676k | €737k | €733k |
| State taxes 2022 | €62k | €70k | €47k | €48k |
| Taxes on workforce 2022 | €1k | 0 € | €3k | €6k |
| Employees 2022 | — | 3 | 3 | 4 |
Licences (25)
Majandustegevuse register · 21 h tagasiÜhenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK070252from 12.01.2023 – 28.06.2026
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK069188from 24.10.2022 – 28.06.2026
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK062774from 09.11.2021 – 28.06.2026
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK062551from 14.10.2021 – 28.06.2026
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK062322from 23.09.2021 – 28.06.2026
Show remaining active (20)
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK061742from 15.07.2021 – 28.06.2026
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK061743from 15.07.2021 – 28.06.2026
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK061744from 15.07.2021 – 28.06.2026
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK061745from 15.07.2021 – 28.06.2026
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK061746from 15.07.2021 – 28.06.2026
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK061749from 15.07.2021 – 28.06.2026
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK061750from 15.07.2021 – 28.06.2026
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK061751from 15.07.2021 – 28.06.2026
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK061753from 15.07.2021 – 28.06.2026
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK061754from 15.07.2021 – 28.06.2026
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK061756from 15.07.2021 – 28.06.2026
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK061757from 15.07.2021 – 28.06.2026
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK061758from 15.07.2021 – 28.06.2026
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK061759from 15.07.2021 – 28.06.2026
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK061733from 15.07.2021 – 28.06.2026
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK061734from 15.07.2021 – 28.06.2026
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK061738from 15.07.2021 – 28.06.2026
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK061740from 15.07.2021 – 28.06.2026
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK061741from 15.07.2021 – 28.06.2026
Grants (1 · €15k)
EIS + PRIA + Kohesio + Estonian Unemployment Insurance FundEISE-veoselehe liidestamise toetusTaaste ja vastupidavusrahastu (RRF)2025
15 000 €
History (27)
e-Business Register · entries06.11.2025
Aruandetrahvimäärus
Ä 30021798 / M6 · Status: In force
06.08.2025
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30021798 / M5 · Status: Puudused kõrvaldatud
11.09.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30021798 / M4 · Status: In force
12.08.2024
Aruandetrahvimäärus
Ä 30021798 / M3 · Status: In force
06.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30021798 / M2 · Status: Puudused kõrvaldatud
Show 22 more events
01.09.2023
Amending entry
Entry no. 8
01.09.2023
Amending entry
Ä 30021798 / 8 · Status: In force
02.06.2021
Amending entry (ÄS § 525 lg 2 alusel)
Entry no. 7
02.06.2021
Amending entry (ÄS § 525 lg 2 alusel)
Ä 30021798 / 7 · Status: In force
27.06.2018
Amending entry
Entry no. 6
27.06.2018
Amending entry
Ä 30021798 / 6 · Status: In force
19.01.2018
Amending entry
Entry no. 5
19.01.2018
Amending entry
Ä 30021798 / 5 · Status: In force
09.05.2011
Amending entry
Entry no. 4
09.05.2011
Amending entry
Ä 30021798 / 4 · Status: In force
12.10.2010
Amending entry
Entry no. 3
12.10.2010
Amending entry
Ä 30021798 / 3 · Status: In force
21.11.2007
Amending entry
Entry no. 2
21.11.2007
Amending entry
Ä 21798 / 2 · Status: In force
30.10.2007
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 21798 / M1 · Status: In force
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Entry no. 1
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Entry no. 2
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 69129 / 2 · Status: Kinnitatud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 21798 · Status: Kinnitatud
31.12.2002
First entry
Entry no. 1
31.12.2002
First entry
Ä 69129 · Status: In force
02.12.2002
First entry
Ä 69129 / M1 · Status: In force
Connected companies
Via the same personPersons connected to this company also hold roles in 2 other companies.
Anu TammsooBoard member, Shareholder 100%, Ultimate beneficial owner · 2 other companies