Overview
Business Register · 19 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 24.07.2003Äriregister
- Aadress
- Vana-Narva mnt 21ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 6319118 · +372 56231187Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 52261 — Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100847147MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 19 h agoAsutajad
Äriregister · 19 h agoOA
OÜ Altius ConsultVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 24.07.2003
Asutaja
Osanikud
Äriregister · 19 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 19 h agoAnnual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 138 865 € | 8019 € | 23 595 € | €31k | 4 | 30.06.2025 |
| 2023 | 130 979 € | 14 951 € | 15 576 € | €27k | 4 | 27.06.2024 |
| 2022 | 58 630 € | 18 420 € | 625 € | €24k | 4 | 30.06.2023 |
| 2021 | 57 059 € | −4175 € | −17 795 € | €18k | 5 | 12.07.2022 |
| 2020 | 140 483 € | −446 € | −13 620 € | €22k | 5 | 30.06.2021 |
| 2019 | 92 269 € | −52 917 € | −13 174 € | €20k | 6 | 27.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 11 591 € | 6145 € | 3356 € | 4 |
| 2025 | 42 608 € | 91 881 € | 13 136 € | 4 |
| 2024 | 171 188 € | 112 242 € | 14 431 € | 4 |
| 2023 | 134 080 € | 105 023 € | 10 846 € | 4 |
| 2022 | 52 206 € | 46 173 € | 12 778 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €12k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €6k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 4 | — | — | — |
| Käive 2025 | €9k | €11k | €11k | €12k |
| Riigimaksud 2025 | €19k | €55k | €12k | €6k |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2025 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2024 | €32k | €47k | €72k | €20k |
| Riigimaksud 2024 | €37k | €34k | €34k | €7k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €4k | €5k | €4k |
| Töötajaid 2024 | 4 | 5 | 4 | 4 |
| Käive 2023 | €25k | €26k | €38k | €45k |
| Riigimaksud 2023 | €29k | €11k | €36k | €29k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €3k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2022 | €8k | €17k | €18k | €9k |
| Riigimaksud 2022 | €13k | €15k | €8k | €11k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €3k | €4k | €3k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 5 | 4 | 4 |
Ajalugu (29)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 12
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10073544 / 12 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 11
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10073544 / 11 · Olek: Jõustunud
08.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 10
Näita ülejäänud 24 sündmust
08.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10073544 / 10 · Olek: Jõustunud
05.12.2015
Lõivu tagastamise määrus (NAP)
Ä 10073544 / M5 · Olek: Jõustunud
21.09.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 9
21.09.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10073544 / 9 · Olek: Jõustunud
07.04.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 8
07.04.2011
Muutmiskanne
Ä 10073544 / 8 · Olek: Jõustunud
21.03.2011
Muutmiskanne
Ä 10073544 / M4 · Olek: Jõustunud
17.03.2011
Muutmiskanne
Ä 10073544 / M3 · Olek: Jõustunud
15.09.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 7
15.09.2009
Muutmiskanne
Ä 73544 / 7 · Olek: Jõustunud
05.01.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 6
05.01.2009
Muutmiskanne
Ä 73544 / 6 · Olek: Jõustunud
27.05.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 5
27.05.2008
Muutmiskanne
Ä 73544 / 5 · Olek: Jõustunud
20.05.2008
Muutmiskanne
Ä 73544 / M2 · Olek: Jõustunud
28.03.2008
Muutmiskanne
Ä 73544 / M1 · Olek: Jõustunud
06.09.2006
Muutmiskanne
Kanne nr 4
06.09.2006
Muutmiskanne
Ä 73544 / 4 · Olek: Jõustunud
18.09.2003
Muutmiskanne
Kanne nr 3
18.09.2003
Muutmiskanne
Ä 73544 / 3 · Olek: Jõustunud
28.08.2003
Muutmiskanne
Kanne nr 2
21.08.2003
Muutmiskanne
Ä 73544 / 2 · Olek: Jõustunud
24.07.2003
Esmakanne
Kanne nr 1
23.07.2003
Esmakanne
Ä 73544 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Juri MalõševJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte