Overview
Business Register · 3 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 01.03.2005Äriregister
- Aadress
- Uue-KastaniADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5152312Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 96231 — Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100953565MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 3 h agoOsanikud
Äriregister · 3 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 3 h agoSubsidiaries
Business Register · shareholders · 3 h agoosaühing MÄNDEL on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Annual reports (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9543 € | −717 € | 2689 € | €104k | 1 | 26.02.2026 |
| 2024 | 13 601 € | −14 573 € | 3406 € | €124k | 2 | 26.06.2025 |
| 2023 | 41 620 € | 14 563 € | 17 979 € | €142k | 3 | 24.07.2024 |
| 2022 | 3560 € | −3031 € | 3456 € | €149k | 3 | 29.06.2023 |
| 2021 | 39 892 € | −1569 € | 6487 € | €123k | 3 | 30.06.2022 |
| 2020 | 46 559 € | −11 490 € | 8056 € | €117k | 3 | 29.09.2021 |
| 2019 | 41 753 € | −2609 € | 19 546 € | €119k | 3 | 29.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 1464 € | 409 € | 503 € | — |
| 2025 | 10 712 € | 5671 € | 6222 € | 1 |
| 2024 | 18 183 € | 6106 € | 6199 € | 2 |
| 2023 | 37 039 € | 9703 € | 8306 € | 3 |
| 2022 | 25 389 € | 7296 € | 7922 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €1k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 409 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 503 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | 325 € | €4k | €3k | €3k |
| Riigimaksud 2025 | €1k | €2k | €1k | €2k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €2k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €5k | €3k | €3k | €7k |
| Riigimaksud 2024 | €2k | 826 € | €1k | €2k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €1k | €1k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | 337 € | €5k | €14k | €18k |
| Riigimaksud 2023 | €1k | €2k | €4k | €3k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2022 | €2k | €16k | €1k | €6k |
| Riigimaksud 2022 | €1k | €1k | €1k | €3k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Licences (2)
Majandustegevuse register · 2 h tagasiGrants (4 · €16k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · may be incompletePRIAEU/EAFRD2024
6253 €
PRIAEU/EAFRD2023
4167 €
EISInnovatsiooniosak. ArendusosakEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2016
2640 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2016
2640 €
Ajalugu (17)
Äriregister kanded07.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30020474 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
08.01.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 8
08.01.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 30020474 / 8 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30020474 / 7 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 12 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30020474 / 6 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30020474 / 5 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30020474 / 4 · Olek: Jõustunud
16.02.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
16.02.2012
Muutmiskanne
Ä 30020474 / 3 · Olek: Jõustunud
03.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 20474 / 2 · Olek: Jõustunud
01.03.2005
Esmakanne
Kanne nr 1
01.03.2005
Esmakanne
Ä 20474 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Andres LaurJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet