Overview
Business Register · 31 min ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 15.05.2008Äriregister
- Aadress
- Kiikri tn 6/1-42ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 58073766Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 43341 — Värvimine ja klaasimineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101234911MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 31 min agoAsutajad
Äriregister · 31 min agoOsanikud
Äriregister · 31 min agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 31 min agoAnnual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 652 935 € | −355 € | 46 884 € | €243k | 19 | 06.07.2025 |
| 2023 | 810 952 € | −52 242 € | 7239 € | €261k | 14 | 29.06.2024 |
| 2022 | 954 346 € | 40 880 € | 59 480 € | €256k | 12 | 30.06.2023 |
| 2021 | 543 816 € | 55 050 € | 58 600 € | €132k | 8 | 30.06.2022 |
| 2020 | 274 443 € | −38 200 € | 3551 € | €95k | 8 | 29.06.2021 |
| 2019 | 334 795 € | 28 698 € | 71 751 € | €89k | 7 | 30.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 229 548 € | 68 088 € | 33 998 € | 13 |
| 2025 | 553 589 € | 156 072 € | 113 198 € | 14 |
| 2024 | 681 058 € | 168 267 € | 110 605 € | 11 |
| 2023 | 844 830 € | 179 612 € | 124 406 € | 14 |
| 2022 | 915 840 € | 167 741 € | 100 138 € | 16 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €230k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €68k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €34k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 13 | — | — | — |
| Käive 2025 | €88k | €119k | €139k | €208k |
| Riigimaksud 2025 | €53k | €39k | €41k | €24k |
| Tööjõumaksud 2025 | €38k | €27k | €29k | €19k |
| Töötajaid 2025 | 11 | 11 | 12 | 14 |
| Käive 2024 | €160k | €210k | €154k | €157k |
| Riigimaksud 2024 | €28k | €35k | €37k | €69k |
| Tööjõumaksud 2024 | €24k | €11k | €30k | €46k |
| Töötajaid 2024 | 18 | 17 | 14 | 11 |
| Käive 2023 | €195k | €188k | €246k | €216k |
| Riigimaksud 2023 | €51k | €33k | €51k | €44k |
| Tööjõumaksud 2023 | €32k | €31k | €36k | €25k |
| Töötajaid 2023 | 18 | 20 | 14 | 14 |
| Käive 2022 | €192k | €210k | €238k | €276k |
| Riigimaksud 2022 | €45k | €43k | €32k | €48k |
| Tööjõumaksud 2022 | €19k | €26k | €26k | €29k |
| Töötajaid 2022 | 15 | 15 | 18 | 16 |
Licences (1)
Majandustegevuse register · 15 min tagasiAjalugu (20)
Äriregister kanded07.05.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 10118444 / 10 · Olek: Jõustunud
07.05.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 10
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10118444 / 9 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
04.05.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10118444 / 8 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 15 sündmust
04.05.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 8
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10118444 / 7 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
30.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10118444 / 6 · Olek: Jõustunud
30.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
23.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10118444 / 5 · Olek: Jõustunud
23.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
23.08.2013
Muutmiskanne
Ä 10118444 / 4 · Olek: Jõustunud
23.08.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 4
09.06.2008
Muutmiskanne
Ä 118444 / 3 · Olek: Jõustunud
09.06.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
27.05.2008
Muutmiskanne
Ä 118444 / 2 · Olek: Jõustunud
27.05.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
15.05.2008
Esmakanne
Ä 118444 · Olek: Jõustunud
15.05.2008
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Tatjana LeinvaldJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte