Overview
Business Register · 6 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 18.09.2013Äriregister
- Aadress
- Kadaka tee 3/3ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.mactabeauty.comÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 6003003Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47751 — Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101667009MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 6 h agoAsutajad
Äriregister · 6 h agoOsanikud (2)
Äriregister · 6 h agoTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 6 h agoTech stack
Veebilehe analüüs · 5 h tagasi mactabeauty.com5 tehnoloogiat tuvastatud
Muu
Open GraphSchema.org
CDN
Cloudflare
Sildihaldur
Google Tag Manager
UI raamistik
Tailwind CSS
Annual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 6 817 653 € | 357 752 € | 1 632 382 € | €2.5m | 24 | 10.07.2025 |
| 2023AUD | 5 088 776 € | 136 858 € | 1 274 631 € | €2.0m | 33 | 10.07.2024 |
| 2022AUD | 4 976 401 € | 527 328 € | 1 287 771 € | €1.7m | 25 | 18.10.2023 |
| 2021 | 4 221 312 € | 325 403 € | 760 443 € | €799k | 22 | 12.09.2022 |
| 2020 | 2 620 475 € | 354 343 € | 435 040 € | €671k | 12 | 29.06.2021 |
| 2019 | 841 040 € | 50 298 € | 80 697 € | €248k | 9 | 24.03.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 2 723 406 € | 333 552 € | 108 963 € | 47 |
| 2025 | 9 246 330 € | 1 306 948 € | 453 301 € | 44 |
| 2024 | 8 608 761 € | 1 008 971 € | 327 969 € | 50 |
| 2023 | 6 932 598 € | 769 223 € | 245 463 € | 39 |
| 2022 | 6 908 579 € | 755 156 € | 221 656 € | 27 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €2.7m | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €334k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €109k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 47 | — | — | — |
| Käive 2025 | €2.7m | €2.2m | €1.9m | €2.4m |
| Riigimaksud 2025 | €361k | €341k | €289k | €316k |
| Tööjõumaksud 2025 | €117k | €118k | €112k | €107k |
| Töötajaid 2025 | 55 | 48 | 46 | 44 |
| Käive 2024 | €2.3m | €2.0m | €2.0m | €2.4m |
| Riigimaksud 2024 | €259k | €251k | €190k | €308k |
| Tööjõumaksud 2024 | €78k | €72k | €85k | €93k |
| Töötajaid 2024 | 32 | 43 | 42 | 50 |
| Käive 2023 | €1.9m | €1.8m | €1.3m | €1.8m |
| Riigimaksud 2023 | €217k | €204k | €177k | €171k |
| Tööjõumaksud 2023 | €55k | €60k | €67k | €63k |
| Töötajaid 2023 | 28 | 28 | 28 | 39 |
| Käive 2022 | €1.6m | €1.9m | €1.4m | €2.0m |
| Riigimaksud 2022 | €165k | €202k | €169k | €220k |
| Tööjõumaksud 2022 | €57k | €56k | €53k | €56k |
| Töötajaid 2022 | 26 | 25 | 26 | 27 |
Ajalugu (33)
Äriregister kanded07.01.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 15
07.01.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 10187632 / 15 · Olek: Jõustunud
13.11.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 14
13.11.2024
Muutmiskanne
Ä 10187632 / 14 · Olek: Jõustunud
10.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10187632 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 28 sündmust
13.10.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10187632 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 13
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10187632 / 13 · Olek: Jõustunud
18.10.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 12
18.10.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10187632 / 12 · Olek: Jõustunud
22.05.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 11
22.05.2019
Muutmiskanne
Ä 10187632 / 11 · Olek: Jõustunud
20.07.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 10
20.07.2018
Muutmiskanne
Ä 10187632 / 10 · Olek: Jõustunud
17.04.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
17.04.2018
Muutmiskanne
Ä 10187632 / 9 · Olek: Jõustunud
29.01.2018
Lõivu tagastamise määrus (NAP)
Ä 10187632 / M1 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10187632 / 8 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10187632 / 7 · Olek: Jõustunud
10.03.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
10.03.2017
Muutmiskanne
Ä 10187632 / 6 · Olek: Jõustunud
02.03.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
02.03.2017
Muutmiskanne
Ä 10187632 / 5 · Olek: Jõustunud
23.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
23.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10187632 / 4 · Olek: Jõustunud
17.12.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 3
17.12.2014
Muutmiskanne
Ä 10187632 / 3 · Olek: Jõustunud
04.09.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 2
04.09.2014
Muutmiskanne
Ä 10187632 / 2 · Olek: Jõustunud
18.09.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
18.09.2013
Esmakanne
Ä 10187632 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 7 ettevõttes.
Merilyn VeldiJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Gretel KikkasJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Reet PappelAsutaja · 1 muu ettevõte