Overview
Business Register · 10 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 03.10.2013Äriregister
- Aadress
- Metsmaasika tn 3ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 58859198Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 70201 — Äri- ja muu juhtimisalane nõustamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101948430MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 10 h agoAsutajad
Äriregister · 10 h agoOsanikud (2)
Äriregister · 10 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 10 h agoAnnual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 181 374 € | 49 952 € | 75 624 € | €95k | 2 | 12.06.2025 |
| 2023 | 182 886 € | 52 895 € | 68 098 € | €81k | 2 | 13.03.2024 |
| 2022 | 174 486 € | 55 722 € | 70 203 € | €84k | 2 | 06.02.2023 |
| 2021 | 92 494 € | 42 116 € | 49 481 € | €65k | 1 | 28.04.2022 |
| 2020 | 39 663 € | 10 475 € | 21 364 € | €25k | 1 | 24.02.2021 |
| 2019 | 11 715 € | −386 € | 10 889 € | €11k | 1 | 30.03.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 39 553 € | 14 208 € | 9994 € | 2 |
| 2025 | 100 817 € | 62 914 € | 44 456 € | 2 |
| 2024 | 179 303 € | 50 096 € | 43 240 € | 2 |
| 2023 | 177 223 € | 61 976 € | 44 053 € | 2 |
| 2022 | 178 891 € | 53 712 € | 27 961 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €40k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €14k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €10k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €34k | €19k | €20k | €28k |
| Riigimaksud 2025 | €19k | €14k | €13k | €16k |
| Tööjõumaksud 2025 | €12k | €11k | €11k | €11k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €39k | €49k | €43k | €47k |
| Riigimaksud 2024 | €12k | €12k | €13k | €14k |
| Tööjõumaksud 2024 | €10k | €11k | €11k | €11k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €45k | €52k | €34k | €46k |
| Riigimaksud 2023 | €13k | €27k | €11k | €11k |
| Tööjõumaksud 2023 | €11k | €12k | €10k | €10k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €43k | €32k | €42k | €62k |
| Riigimaksud 2022 | €13k | €10k | €18k | €12k |
| Tööjõumaksud 2022 | €4k | €4k | €9k | €11k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 2 | 2 | 2 |
Grants (2 · €14k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · may be incompleteEISInnovatsiooniosak. ArendusosakEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2025
7500 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2025
6300 €
Ajalugu (25)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10188211 / 11 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
04.10.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10188211 / 10 · Olek: Jõustunud
04.10.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 9
13.05.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10188211 / 9 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 20 sündmust
13.05.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 8
20.01.2020
Muutmiskanne
Ä 10188211 / 8 · Olek: Jõustunud
20.01.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 7
06.01.2020
Korraldav määrus
Ä 10188211 / M4 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10188211 / 7 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10188211 / 6 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
25.01.2017
Muutmiskanne
Ä 10188211 / 5 · Olek: Jõustunud
25.01.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
19.01.2017
Muutmiskanne
Ä 10188211 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
10.01.2017
Muutmiskanne
Ä 10188211 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
11.09.2015
Muutmiskanne
Ä 10188211 / 4 · Olek: Jõustunud
26.08.2015
Muutmiskanne
Ä 10188211 / M1 · Olek: Jõustunud
31.03.2015
Muutmiskanne
Ä 10188211 / 3 · Olek: Jõustunud
31.03.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 3
04.10.2013
Muutmiskanne
Ä 10188211 / 2 · Olek: Jõustunud
04.10.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.10.2013
Esmakanne
Ä 10188211 · Olek: Jõustunud
03.10.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Patrick GerberJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Evelyn SoidlaJuhatuse liige, Osanik 50% · 2 muud ettevõtet