Overview
Business Register · 22 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 09.03.2015Äriregister
- Aadress
- Suvila tn 19ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 25119 — Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101792084MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 22 h agoAsutajad (2)
Äriregister · 22 h agoOsanikud (2)
Äriregister · 22 h agoTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 22 h agoAnnual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 555 043 € | 99 617 € | 210 538 € | €242k | 4 | 03.06.2025 |
| 2023 | 278 619 € | 42 727 € | 110 921 € | €187k | 2 | 16.06.2024 |
| 2022 | 356 472 € | 17 673 € | 68 194 € | €127k | 2 | 01.06.2023 |
| 2021 | 318 294 € | 3298 € | 50 521 € | €84k | 1 | 27.06.2022 |
| 2020 | 322 353 € | −19 041 € | 47 223 € | €69k | 1 | 09.05.2021 |
| 2019 | 228 122 € | −39 825 € | 66 264 € | €72k | 1 | 07.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 147 699 € | 21 690 € | 9712 € | 7 |
| 2025 | 607 893 € | 61 179 € | 34 944 € | 7 |
| 2024 | 555 227 € | 54 543 € | 29 097 € | 6 |
| 2023 | 261 272 € | 15 589 € | 6113 € | 4 |
| 2022 | 366 876 € | 18 698 € | 3538 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €148k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €22k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €10k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 7 | — | — | — |
| Käive 2025 | €127k | €119k | €106k | €256k |
| Riigimaksud 2025 | €11k | €14k | €15k | €22k |
| Tööjõumaksud 2025 | €6k | €7k | €11k | €11k |
| Töötajaid 2025 | 6 | 8 | 8 | 7 |
| Käive 2024 | €90k | €119k | €193k | €153k |
| Riigimaksud 2024 | €9k | €12k | €19k | €14k |
| Tööjõumaksud 2024 | €7k | €8k | €9k | €5k |
| Töötajaid 2024 | 6 | 6 | 4 | 6 |
| Käive 2023 | €47k | €31k | €56k | €127k |
| Riigimaksud 2023 | €5k | €4k | €4k | €3k |
| Tööjõumaksud 2023 | €1k | 848 € | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 3 | 1 | 4 |
| Käive 2022 | €82k | €143k | €68k | €74k |
| Riigimaksud 2022 | €3k | €3k | €2k | €11k |
| Tööjõumaksud 2022 | 743 € | 667 € | 864 € | €1k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 2 | 2 |
Licences (1)
Majandustegevuse register · 22 h tagasiAjalugu (12)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50004003 / 6 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
20.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50004003 / 5 · Olek: Jõustunud
20.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
20.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50004003 / 4 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 7 sündmust
20.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
09.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50004003 / 3 · Olek: Jõustunud
09.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
12.03.2015
Muutmiskanne
Ä 50004003 / 2 · Olek: Jõustunud
12.03.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 2
09.03.2015
Esmakanne
Ä 50004003 · Olek: Jõustunud
09.03.2015
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Urmas RandmaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Urbo RandmaAsutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet