Overview
Business Register · 20 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 15.03.2016Äriregister
- Aadress
- Põllu tn 3ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 6780919Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 81231 — Muu puhastustegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101906906MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 20 h agoAsutajad (2)
Äriregister · 20 h agoOsanikud
Äriregister · 20 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 20 h agoAnnual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 732 031 € | 9466 € | 251 608 € | €302k | 23 | 31.12.2025 |
| 2023 | 752 755 € | 27 644 € | 242 142 € | €302k | 24 | 07.08.2024 |
| 2022 | 616 681 € | 69 947 € | 241 069 € | €273k | 20 | 25.12.2023 |
| 2021 | 398 309 € | 17 919 € | 171 122 € | €198k | 14 | 13.12.2023 |
| 2020 | 421 187 € | 21 389 € | 153 203 € | €170k | 11 | 14.04.2022 |
| 2019 | 416 751 € | 69 669 € | 136 813 € | €172k | 16 | 19.08.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 162 305 € | 44 884 € | 22 711 € | 27 |
| 2025 | 683 850 € | 183 415 € | 106 221 € | 28 |
| 2024 | 727 691 € | 205 958 € | 124 585 € | 27 |
| 2023 | 754 535 € | 182 867 € | 91 459 € | 32 |
| 2022 | 609 057 € | 156 989 € | 83 929 € | 25 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €162k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €45k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €23k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 27 | — | — | — |
| Käive 2025 | €188k | €169k | €159k | €168k |
| Riigimaksud 2025 | €57k | €48k | €40k | €39k |
| Tööjõumaksud 2025 | €31k | €29k | €24k | €22k |
| Töötajaid 2025 | 29 | 27 | 28 | 28 |
| Käive 2024 | €185k | €185k | €172k | €186k |
| Riigimaksud 2024 | €56k | €52k | €53k | €45k |
| Tööjõumaksud 2024 | €36k | €30k | €33k | €26k |
| Töötajaid 2024 | 33 | 31 | 26 | 27 |
| Käive 2023 | €194k | €197k | €176k | €188k |
| Riigimaksud 2023 | €51k | €52k | €42k | €37k |
| Tööjõumaksud 2023 | €24k | €25k | €25k | €17k |
| Töötajaid 2023 | 30 | 25 | 29 | 32 |
| Käive 2022 | €138k | €143k | €152k | €176k |
| Riigimaksud 2022 | €36k | €24k | €48k | €49k |
| Tööjõumaksud 2022 | €17k | €11k | €30k | €26k |
| Töötajaid 2022 | 24 | 19 | 27 | 25 |
Grants (1 · €11k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · may be incompleteTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
11 048 €
Ajalugu (22)
Äriregister kanded11.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50025959 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
28.11.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50025959 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50025959 / 9 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
27.04.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50025959 / 8 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 17 sündmust
27.04.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 8
06.09.2019
Muutmiskanne
Ä 50025959 / 7 · Olek: Jõustunud
06.09.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 7
19.06.2019
Muutmiskanne
Ä 50025959 / 6 · Olek: Jõustunud
19.06.2019
Muutmiskanne
Ä 50025959 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
19.06.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 6
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50025959 / 5 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
11.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50025959 / 4 · Olek: Jõustunud
11.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
05.06.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50025959 / 3 · Olek: Jõustunud
05.06.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
02.06.2017
Muutmiskanne
Ä 50025959 / 2 · Olek: Jõustunud
02.06.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
15.03.2016
Esmakanne
Ä 50025959 · Olek: Jõustunud
15.03.2016
Esmakanne
Kanne nr 1
11.03.2016
Esmakanne
Ä 50025959 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Rainer ÕismaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Elen SooansAsutaja · 1 muu ettevõte