Overview
Business Register · 21 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 04.12.2017Äriregister
- Aadress
- Tüve tn 29/2ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 93199 — Mujal liigitamata sporditegevusÄriregister · MTA
Juhtorgan
Äriregister · 21 h agoAsutajad
Äriregister · 21 h agoOsanikud (2)
Äriregister · 21 h agoTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 21 h agoSubsidiaries
Business Register · shareholders · 21 h agoRefPal OÜ on osanik või juhtorganis veel 2 ettevõttes.
Annual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 33 000 € | 1427 € | 40 320 € | €385k | 0 | 28.07.2025 |
| 2023 | 23 500 € | 27 048 € | 38 893 € | €442k | 1 | 02.07.2024 |
| 2022 | 27 450 € | −9366 € | 6918 € | €307k | 1 | 01.06.2023 |
| 2021 | 33 108 € | 10 254 € | 16 284 € | €319k | 1 | 13.07.2022 |
| 2020 | 28 934 € | 6655 € | 9161 € | €18k | 1 | 17.06.2021 |
| 2019 | 36 000 € | 6755 € | 2506 € | €6k | 1 | 22.04.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 1 € | 0 € | — |
| 2024 | — | 2539 € | 2750 € | 2 |
| 2023 | — | 4641 € | 4165 € | 2 |
| 2022 | — | 2589 € | 2898 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | — | — | 1 € | — |
| Tööjõumaksud 2025 | — | — | 0 € | — |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | 471 € | — | €2k | 18 € |
| Tööjõumaksud 2024 | 507 € | — | €2k | 0 € |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | — | — |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | 943 € | €1k | 936 € | €1k |
| Tööjõumaksud 2023 | €1k | 581 € | €1k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | 653 € | 725 € | 727 € | 484 € |
| Tööjõumaksud 2022 | 733 € | 811 € | 813 € | 541 € |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Ajalugu (23)
Äriregister kanded23.01.2026
Muutmiskanne
Ä 50071140 / 9 · Olek: Jõustunud
23.01.2026
Muutmiskanne
Ä 50071140 / 10 · Olek: Jõustunud
23.01.2026
Muutmiskanne
Kanne nr 9
15.12.2025
Muutmiskanne
Ä 50071140 / M4 · Olek: Jõustunud
06.08.2025
Muutmiskanne
Ä 50071140 / 8 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 18 sündmust
06.08.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 8
03.03.2025
Osanike muutmine
Ä 50071140 / M3 · Olek: Jõustunud
19.02.2025
Osanike muutmine
Ä 50071140 / M2 · Olek: Jõustunud
02.02.2024
Muutmiskanne
Ä 50071140 / 7 · Olek: Jõustunud
02.02.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50071140 / 6 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
03.01.2022
Muutmiskanne
Ä 50071140 / 5 · Olek: Jõustunud
03.01.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 5
28.10.2019
Muutmiskanne
Ä 50071140 / 4 · Olek: Jõustunud
28.10.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 4
14.10.2019
Korraldav määrus
Ä 50071140 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
20.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50071140 / 3 · Olek: Jõustunud
20.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
14.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50071140 / 2 · Olek: Jõustunud
14.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
04.12.2017
Esmakanne
Ä 50071140 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Sten KlaasenJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Marita KlaasenOsanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet