Overview
Business Register · 6 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 12.02.2020Äriregister
- Aadress
- Endla tn 45ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 53456600Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47731 — Ravimite jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102241547MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 6 h agoAsutajad
Äriregister · 6 h agoOsanikud
Äriregister · 6 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 6 h agoAnnual reports (5)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 7 492 771 € | −248 799 € | −518 736 € | €1.2m | 30 | 30.06.2025 |
| 2023AUD | 7 272 372 € | −219 937 € | −269 937 € | €1.2m | 32 | 30.06.2024 |
| 2022AUD | 6 599 806 € | −35 101 € | −50 000 € | €1.1m | 32 | 30.06.2023 |
| 2021AUD | 5 017 110 € | 4262 € | −14 899 € | €965k | 26 | 30.06.2022 |
| 2020 | 2 319 280 € | −21 661 € | −19 161 € | €690k | 19 | 30.06.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 2 572 160 € | 109 428 € | 107 651 € | 44 |
| 2025 | 9 228 679 € | 459 465 € | 430 878 € | 42 |
| 2024 | 8 156 685 € | 407 985 € | 396 332 € | 40 |
| 2023 | 7 738 335 € | 391 795 € | 369 996 € | 37 |
| 2022 | 7 047 488 € | 369 565 € | 322 884 € | 41 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €2.6m | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €109k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €108k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 44 | — | — | — |
| Käive 2025 | €2.2m | €2.4m | €2.2m | €2.4m |
| Riigimaksud 2025 | €112k | €108k | €126k | €113k |
| Tööjõumaksud 2025 | €105k | €101k | €118k | €107k |
| Töötajaid 2025 | 41 | 44 | 42 | 42 |
| Käive 2024 | €2.2m | €1.9m | €1.9m | €2.2m |
| Riigimaksud 2024 | €110k | €96k | €102k | €100k |
| Tööjõumaksud 2024 | €99k | €99k | €103k | €95k |
| Töötajaid 2024 | 36 | 39 | 38 | 40 |
| Käive 2023 | €1.9m | €1.9m | €1.8m | €2.1m |
| Riigimaksud 2023 | €99k | €93k | €102k | €98k |
| Tööjõumaksud 2023 | €87k | €91k | €99k | €93k |
| Töötajaid 2023 | 41 | 39 | 36 | 37 |
| Käive 2022 | €1.8m | €1.8m | €1.7m | €1.9m |
| Riigimaksud 2022 | €98k | €81k | €97k | €93k |
| Tööjõumaksud 2022 | €82k | €72k | €86k | €83k |
| Töötajaid 2022 | 38 | 39 | 40 | 41 |
Ajalugu (6)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 3
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50139762 / 3 · Olek: Jõustunud
30.12.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
30.12.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50139762 / 2 · Olek: Jõustunud
12.02.2020
Esmakanne
Kanne nr 1
Näita ülejäänud 1 sündmust
12.02.2020
Esmakanne
Ä 50139762 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Marita KlaasenJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet