Overview
Business Register · 19 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 29.01.2019Äriregister
- Aadress
- Kanali tee 4ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 56710524 · +372 5037293Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47789 — Mujal liigitamata kaupade jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102154812MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 19 h agoAsutajad (2)
Äriregister · 19 h agoOsanikud (2)
Äriregister · 19 h agoTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 19 h agoAnnual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 514 728 € | 12 188 € | 51 991 € | €143k | 3 | 02.05.2025 |
| 2023 | 501 431 € | 12 850 € | 42 061 € | €166k | 3 | 25.06.2024 |
| 2022 | 389 342 € | 18 733 € | 37 904 € | €116k | 3 | 30.06.2023 |
| 2021 | 245 886 € | 11 869 € | 17 433 € | €59k | 2 | 27.06.2022 |
| 2020 | 93 937 € | 225 € | 3064 € | €5k | 0 | 07.07.2021 |
| 2019 | 13 044 € | 2839 € | 2839 € | €5k | 0 | 22.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 108 336 € | 11 869 € | 5659 € | 3 |
| 2025 | 432 900 € | 32 688 € | 19 754 € | 3 |
| 2024 | 543 157 € | 28 760 € | 21 972 € | 2 |
| 2023 | 520 930 € | 37 049 € | 24 448 € | 4 |
| 2022 | 370 324 € | 65 621 € | 24 064 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €108k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €12k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €6k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €97k | €116k | €104k | €116k |
| Riigimaksud 2025 | €10k | €11k | 798 € | €12k |
| Tööjõumaksud 2025 | €4k | €4k | €6k | €6k |
| Töötajaid 2025 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2024 | €138k | €148k | €117k | €140k |
| Riigimaksud 2024 | €10k | €7k | €3k | €8k |
| Tööjõumaksud 2024 | €7k | €6k | €6k | €3k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 3 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €140k | €91k | €172k | €118k |
| Riigimaksud 2023 | €11k | €12k | €5k | €9k |
| Tööjõumaksud 2023 | €6k | €7k | €6k | €6k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2022 | €57k | €124k | €93k | €97k |
| Riigimaksud 2022 | €10k | €21k | €18k | €18k |
| Tööjõumaksud 2022 | €6k | €7k | €6k | €5k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 5 | 3 | 3 |
Public procurements (2 · €14k)
Riigihangete register · 15 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 04.04.2022 | Sisekaitseakadeemia klaaspindade nutikilega katmise teenuse osutamine. | Sisekaitseakadeemia | 196 € |
| 04.08.2021 | Aknaklaaside kiletamine päikesekaitsekiledega | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 13 871 € |
Ajalugu (20)
Äriregister kanded21.05.2025
Muutmiskanne
Ä 50111806 / 9 · Olek: Jõustunud
21.05.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 9
20.05.2025
Muutmiskanne
Ä 50111806 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
25.07.2024
Muutmiskanne
Ä 50111806 / 8 · Olek: Jõustunud
25.07.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 8
Näita ülejäänud 15 sündmust
23.07.2024
Muutmiskanne
Ä 50111806 / 7 · Olek: Jõustunud
23.07.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 7
28.05.2024
Muutmiskanne
Ä 50111806 / 6 · Olek: Jõustunud
28.05.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 6
03.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50111806 / 5 · Olek: Jõustunud
03.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
13.09.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50111806 / 4 · Olek: Jõustunud
13.09.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
03.05.2021
Muutmiskanne
Ä 50111806 / 3 · Olek: Jõustunud
03.05.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 3
13.02.2019
Muutmiskanne
Ä 50111806 / 2 · Olek: Jõustunud
13.02.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 2
12.02.2019
Muutmiskanne
Ä 50111806 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
29.01.2019
Esmakanne
Ä 50111806 · Olek: Jõustunud
29.01.2019
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 7 ettevõttes.
Davor TammJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 51%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Arpad Joosep KäärameesJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 49%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet