Overview
Business Register · 21 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 07.02.2020Äriregister
- Aadress
- Vae tn 16ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 9290Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47731 — Ravimite jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102241071MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 21 h agoAsutajad
Äriregister · 21 h agoOsanikud
Äriregister · 21 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 21 h agoAnnual reports (5)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 4 718 253 € | 174 631 € | 966 044 € | €1.4m | 13 | 30.06.2025 |
| 2023AUD | 4 269 228 € | 201 824 € | 791 413 € | €1.1m | 13 | 30.06.2024 |
| 2022AUD | 4 143 803 € | 199 063 € | 589 589 € | €842k | 13 | 30.06.2023 |
| 2021 | 4 104 874 € | 233 632 € | 390 526 € | €609k | 11 | 30.06.2022 |
| 2020 | 2 809 136 € | 154 394 € | 156 894 € | €574k | 7 | 30.06.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 1 602 007 € | 72 106 € | 51 431 € | 19 |
| 2025 | 5 338 890 € | 253 548 € | 197 742 € | 20 |
| 2024 | 4 875 602 € | 250 695 € | 181 268 € | 21 |
| 2023 | 4 504 061 € | 237 793 € | 176 079 € | 16 |
| 2022 | 4 345 181 € | 249 409 € | 185 069 € | 17 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €1.6m | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €72k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €51k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 19 | — | — | — |
| Käive 2025 | €1.4m | €1.3m | €1.3m | €1.4m |
| Riigimaksud 2025 | €53k | €68k | €67k | €67k |
| Tööjõumaksud 2025 | €48k | €51k | €49k | €49k |
| Töötajaid 2025 | 20 | 18 | 20 | 20 |
| Käive 2024 | €1.2m | €1.2m | €1.1m | €1.3m |
| Riigimaksud 2024 | €57k | €64k | €69k | €60k |
| Tööjõumaksud 2024 | €39k | €47k | €50k | €45k |
| Töötajaid 2024 | 18 | 19 | 20 | 21 |
| Käive 2023 | €1.1m | €1.1m | €1.1m | €1.2m |
| Riigimaksud 2023 | €59k | €59k | €61k | €59k |
| Tööjõumaksud 2023 | €42k | €44k | €47k | €43k |
| Töötajaid 2023 | 19 | 16 | 16 | 16 |
| Käive 2022 | €1.1m | €1.1m | €1.0m | €1.1m |
| Riigimaksud 2022 | €62k | €59k | €65k | €62k |
| Tööjõumaksud 2022 | €43k | €43k | €52k | €46k |
| Töötajaid 2022 | 14 | 16 | 16 | 17 |
Licences (1)
Majandustegevuse register · 20 h tagasiAjalugu (8)
Äriregister kanded29.01.2025
Muutmiskanne
Ä 50139333 / 4 · Olek: Jõustunud
29.01.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 4
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50139333 / 3 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 3
11.08.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50139333 / 2 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 3 sündmust
11.08.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
07.02.2020
Esmakanne
Ä 50139333 · Olek: Jõustunud
07.02.2020
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Omanikukonto: JÜRGEN JÄNESEJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet