Overview
Business Register · 5 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 05.11.2020Äriregister
- Aadress
- Tööstuse tn 6ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 5126998 · +372 5220738Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 16109 — Muude puidutöötlemissaaduste tootmine, sh hakkepuit, puitvill jmsÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102340448MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 5 h agoAsutajad (2)
Äriregister · 5 h agoOsanikud (2)
Äriregister · 5 h agoTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 5 h agoAnnual reports (2)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022AUD | 7 863 621 € | 395 898 € | 513 018 € | €2.1m | 2 | 17.07.2023 |
| 2021 | 476 507 € | 117 120 € | 119 620 € | €271k | 0 | 30.06.2022 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 0 € | — | — | 1 |
| 2025 | 1550 € | 91 943 € | 239 € | 1 |
| 2024 | 5 276 055 € | 107 673 € | 66 395 € | 1 |
| 2023 | 10 343 481 € | 0 € | 56 890 € | 7 |
| 2022 | 6 983 192 € | 228 892 € | 19 370 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 0 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €2k | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2025 | €10k | — | €82k | — |
| Tööjõumaksud 2025 | 239 € | — | 0 € | — |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €2.7m | €1.7m | €796k | €62k |
| Riigimaksud 2024 | 0 € | €55k | €45k | €7k |
| Tööjõumaksud 2024 | €17k | €9k | €24k | €16k |
| Töötajaid 2024 | 6 | 6 | 5 | 1 |
| Käive 2023 | €5.1m | €2.1m | €1.3m | €1.8m |
| Riigimaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2023 | €13k | €15k | €16k | €13k |
| Töötajaid 2023 | 7 | 7 | 5 | 7 |
| Käive 2022 | €318k | €1.4m | €2.2m | €3.0m |
| Riigimaksud 2022 | €25k | €65k | €67k | €71k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €3k | €5k | €9k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 2 | 3 |
Commercial pledges (1 · €600k)
Business Register · pledges#1Kehtiv
600 000,00 € EUR
Järjekoht: esimene · Algus 01.02.2024 · kehtiv
Public procurements (2 · €242k)
Riigihangete register · 4 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 12.04.2022 | Hakkepuidu ostmine | Osaühing JÄRVE BIOPUHASTUS | 144 000 € |
| 31.05.2021 | Hakkepuidu ostmine | Osaühing JÄRVE BIOPUHASTUS | 97 600 € |
Ajalugu (24)
Äriregister kanded08.07.2025
Muutmiskanne
Ä 50159158 / 10 · Olek: Jõustunud
08.07.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 9
22.01.2025
Korduv aruandetrahvimäärus
Ä 50159158 / M4 · Olek: Jõustunud
15.01.2025
Muutmiskanne
Ä 50159158 / 9 · Olek: Jõustunud
15.01.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 8
Näita ülejäänud 19 sündmust
16.09.2024
Aruandetrahvimäärus
Ä 50159158 / M3 · Olek: Jõustunud
02.09.2024
Muutmiskanne
Ä 50159158 / 8 · Olek: Jõustunud
02.09.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 7
23.08.2024
Muutmiskanne
Ä 50159158 / 7 · Olek: Jõustunud
23.08.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 6
17.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50159158 / M2 · Olek: Jõustunud
01.02.2024
Kommertspandi avamiskanne
K 50159158 / 6 · Olek: Jõustunud
01.02.2024
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
17.11.2023
Muutmiskanne
Ä 50159158 / 5 · Olek: Jõustunud
17.11.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
07.11.2023
Muutmiskanne
Ä 50159158 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
28.10.2023
Muutmiskanne
Ä 50159158 / 4 · Olek: Jõustunud
28.10.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 4
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50159158 / 3 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 3
02.09.2021
Muutmiskanne
Ä 50159158 / 2 · Olek: Jõustunud
02.09.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 2
05.11.2020
Esmakanne
Ä 50159158 · Olek: Jõustunud
05.11.2020
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Urmet UudamJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Ralf SaageJuhatuse liige, Asutaja, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet