Overview
Business Register · 32 min ago- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 19.10.2001Äriregister
- Aadress
- Võidu tn 16, Nõmme linnaosa, Tallinn, 11213 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.fcnommu.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 56220550Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 93121 — Spordiklubide tegevusÄriregister · MTA
Juhtorgan
Äriregister · 32 min agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 32 min agoSubsidiaries
Business Register · shareholders · 32 min agoMart Poomi Jalgpallikool on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Tech stack
Veebilehe analüüs · 10 h tagasi fcnommu.ee8 tehnoloogiat tuvastatud
Muu
Open GraphSchema.org
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
Lehe ehitaja
Elementor
JavaScript-teek
jQuery
Analüütika
Google Analytics
Veebiserver
Apache
UI raamistik
Tailwind CSS
Annual reports (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −76 612 € | 308 307 € | €369k | 12 | 31.03.2026 |
| 2024 | — | 137 337 € | 363 091 € | €429k | 11 | 21.03.2025 |
| 2023 | — | −100 346 € | 225 754 € | €289k | 13 | 21.03.2024 |
| 2022 | — | −9430 € | 326 100 € | €394k | 18 | 29.03.2023 |
| 2021 | — | 34 809 € | 335 530 € | €412k | 15 | 31.03.2022 |
| 2020 | — | 83 118 € | 300 721 € | €389k | 12 | 17.03.2021 |
| 2019 | — | 92 775 € | 217 603 € | €322k | 9 | 26.03.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 36 864 € | 39 445 € | 17 |
| 2025 | — | 158 406 € | 168 265 € | 17 |
| 2024 | — | 144 083 € | 153 754 € | 18 |
| 2023 | — | 120 988 € | 129 501 € | 18 |
| 2022 | — | 109 529 € | 117 799 € | 15 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €37k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €39k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 17 | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | €37k | €40k | €40k | €41k |
| Tööjõumaksud 2025 | €40k | €43k | €42k | €44k |
| Töötajaid 2025 | 18 | 18 | 18 | 17 |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | €40k | €37k | €34k | €33k |
| Tööjõumaksud 2024 | €43k | €39k | €36k | €35k |
| Töötajaid 2024 | 18 | 18 | 17 | 18 |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | €30k | €27k | €27k | €37k |
| Tööjõumaksud 2023 | €32k | €29k | €28k | €40k |
| Töötajaid 2023 | 17 | 16 | 21 | 18 |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | €24k | €27k | €28k | €30k |
| Tööjõumaksud 2022 | €26k | €29k | €30k | €33k |
| Töötajaid 2022 | 16 | 16 | 15 | 15 |
Ajalugu (16)
Äriregister kanded01.02.2023
Muutmiskanne
M 10059916 / 8 · Olek: Jõustunud
01.02.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
29.12.2022
Muutmiskanne
M 10059916 / 7 · Olek: Jõustunud
29.12.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 7
08.11.2017
Muutmiskanne
M 10059916 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 11 sündmust
08.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
08.09.2016
Muutmiskanne
M 10059916 / 5 · Olek: Jõustunud
08.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
29.03.2016
Lõivu tagastamise määrus (NAP)
M 10059916 / M2 · Olek: Jõustunud
06.04.2015
Muutmiskanne
M 10059916 / 4 · Olek: Jõustunud
06.04.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 4
15.08.2013
Muutmiskanne
M 10059916 / 3 · Olek: Jõustunud
15.08.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 3
30.09.2010
Muutmiskanne
M 10059916 / 2 · Olek: Jõustunud
30.09.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
19.10.2001
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 9 ettevõttes.
Mart PoomJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 9 muud ettevõtet
AS Lilleküla Jalgpallistaadion
Tegelik kasusaaja
EESTI JALGPALLI LIIT
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
EJL Tallinna Noorte Treeningkeskus OÜ
Tegelik kasusaaja
Jalgpalliklubi FC Nõmme United
AsutajaTegelik kasusaajaJuhatuse liige
Männiku Staadion OÜ
AsutajaOsanik 100%Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Osaühing Hankasport
Osanik 50%Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
OÜ Baltic League
Tegelik kasusaaja
OÜ Vutivõrk
Tegelik kasusaaja
RefPal Network OÜ
Tegelik kasusaaja