Overview
e-Business Register · 4 h ago- Legal form
- Private limited company
- Date of first registration
- 28.06.1996e-Business Register
- Address
- Töökoja, Jalgsema küla, Järva vald, 73304 Järva maakondADS · e-Business Register
- E-mail address
- [email protected]e-Business Register
- Telephone
- +372 5097583e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 01501 — Mixed farminge-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE100383180ETCB · VAT-registered
- Share capital
- 69 125,00 €e-Business Register
Officers (2)
e-Business Register · 4 h agoShareholders (38)
e-Business Register · 4 h agoShow all (38)
AJ
Born 1966 · 60 y · shareholder since 01.09.2023
Shareholder 1% · 371 €Shareholder 4% · €3k
PL
Paide LinnavalitsusLEGAL PERSON
Legal person · 77000246 · shareholder since 01.09.2023
Shareholder 0% · 126 €
Beneficial owners
e-Business Register · 4 h agoMM
Born 1962 · 64 y · ultimate beneficial owner since 03.12.2018
Ultimate beneficial owner
Subsidiaries
e-Business Register · shareholders · 4 h agoosaühing Paistevälja is a shareholder or officer in 2 more companies.
Annual reports (6)
e-Business Register · annual reports · 2 päeva tagasi| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 4 111 282 € | 473 763 € | 4 611 264 € | €7.4m | 22 | 06.06.2025 |
| 2023AUD | 2 761 573 € | −142 180 € | 4 137 490 € | €7.3m | 22 | 27.06.2024 |
| 2022AUD | 3 626 021 € | 938 273 € | 4 279 670 € | €7.5m | 22 | 10.03.2023 |
| 2021AUD | 2 433 524 € | 394 716 € | 3 341 397 € | €6.4m | 21 | 28.06.2022 |
| 2020AUD | 2 400 206 € | 537 294 € | 2 946 681 € | €5.2m | 17 | 29.06.2021 |
| 2019AUD | 2 206 830 € | 384 318 € | 2 409 387 € | €5.2m | 21 | 29.06.2020 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 1 149 247 € | 221 854 € | 86 845 € | 21 |
| 2025 | 4 217 117 € | 419 159 € | 271 307 € | 20 |
| 2024 | 4 125 354 € | 554 419 € | 248 081 € | 21 |
| 2023 | 2 594 373 € | 285 503 € | 234 699 € | 22 |
| 2022 | 3 614 574 € | 366 256 € | 209 177 € | 24 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €1.1m | — | — | — |
| State taxes 2026 | €222k | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | €87k | — | — | — |
| Employees 2026 | 21 | — | — | — |
| Revenue 2025 | €1.1m | €707k | €988k | €1.4m |
| State taxes 2025 | €204k | €23k | €53k | €140k |
| Taxes on workforce 2025 | €96k | €56k | €56k | €63k |
| Employees 2025 | 20 | 19 | 20 | 20 |
| Revenue 2024 | €1.1m | €939k | €937k | €1.1m |
| State taxes 2024 | €209k | €75k | €71k | €200k |
| Taxes on workforce 2024 | €71k | €53k | €60k | €63k |
| Employees 2024 | 23 | 23 | 23 | 21 |
| Revenue 2023 | €662k | €565k | €675k | €693k |
| State taxes 2023 | €75k | €47k | €80k | €84k |
| Taxes on workforce 2023 | €77k | €50k | €54k | €54k |
| Employees 2023 | 22 | 24 | 24 | 22 |
| Revenue 2022 | €553k | €835k | €1.0m | €1.2m |
| State taxes 2022 | €58k | €42k | €97k | €169k |
| Taxes on workforce 2022 | €56k | €44k | €51k | €58k |
| Employees 2022 | 22 | 23 | 23 | 24 |
Commercial pledges (1 · €260k)
Business Register · pledges#2Kehtiv
260 000,00 € EUR
Järjekoht: esimene · Algus 12.05.2011 · kehtiv
Real estate (19 · 217,60 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 1 päeva tagasiLätiaseme-Põllu, Jalgsema küla, Järva vald, Järva maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%25702:001:0033#1646736
28,33 ha
Kinnistusraamatust →Metsa, Jalgsema küla, Järva vald, Järva maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%25702:001:1180#133136
23,03 ha
Kinnistusraamatust →Jäära, Seliküla, Järva vald, Järva maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%25702:001:0111#182936
22,35 ha
Kinnistusraamatust →Metsataguse, Metstaguse küla, Järva vald, Järva maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%25702:002:0012#1626236
20,86 ha
Kinnistusraamatust →Takkametsa, Jalgsema küla, Järva vald, Järva maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%25702:001:0400#136636
18,80 ha
Kinnistusraamatust →Näita ülejäänud (14)
Peetri, Jalgsema küla, Järva vald, Järva maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%25702:001:0175#957436
13,62 ha
Kinnistusraamatust →Vuura, Jalgsema küla, Järva vald, Järva maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%25702:001:0791#799236
13,57 ha
Kinnistusraamatust →Sepapõllu, Seliküla, Järva vald, Järva maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%25702:001:0011#1561236
12,84 ha
Kinnistusraamatust →Põlluääre, Jalalõpe küla, Järva vald, Järva maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%25701:001:0286#499950
10,71 ha
Kinnistusraamatust →Sõõru, Jalgsema küla, Järva vald, Järva maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%25702:001:0850#1974336
9,84 ha
Kinnistusraamatust →Priidu, Seliküla, Järva vald, Järva maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%25702:001:1212#1364036
8,48 ha
Kinnistusraamatust →Ülase, Jalgsema küla, Järva vald, Järva maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%25701:001:0338#447136
7,33 ha
Kinnistusraamatust →Naela, Jalgsema küla, Järva vald, Järva maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%25702:001:0950#962836
7,08 ha
Kinnistusraamatust →Päärna, Jalgsema küla, Järva vald, Järva maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%25702:001:0643#447036
6,90 ha
Kinnistusraamatust →Vainupõllu, Jalalõpe küla, Järva vald, Järva maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%25702:001:0015#1561336
5,76 ha
Kinnistusraamatust →Toomapõllu, Seliküla, Järva vald, Järva maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%25702:001:0067#1764336
5,07 ha
Kinnistusraamatust →Kuivati, Jalalõpe küla, Järva vald, Järva maakond
KinnisasiTootmismaa 100%25702:002:0043#1993736
2,02 ha
Kinnistusraamatust →Oru-Põllu, Seliküla, Järva vald, Järva maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%25702:001:0059#1679236
8310 m²
Kinnistusraamatust →Sandiväsitaja tee, Jalgsema küla, Järva vald, Järva maakond
KinnisasiTranspordimaa 100%25702:001:0231#118936
1598 m²
Kinnistusraamatust →Grants (12 · €752k)
EIS + PRIA + Kohesio + Estonian Unemployment Insurance FundPRIAEU/EAFRD2024
162 665 €
PRIAEU/EAFRD2024
90 631 €
47 377 €
PRIAEU/EAFRD2024
18 765 €
PRIAEU/EAFRD2024
5450 €
PRIAEU/EAFRD2024
3010 €
Show remaining (6)
PRIAEU/EAFRD2024
3000 €
PRIAEU/EAFRD2023
204 433 €
PRIAEU/EAFRD2023
93 161 €
PRIAEU/EAFRD2023
72 853 €
PRIAEU/EAFRD2023
45 331 €
PRIAEU/EAFRD2023
5268 €
History (47)
e-Business Register · entries17.03.2026
Amending entry
Entry no. 16
17.03.2026
Amending entry
Ä 30027323 / 16 · Status: In force
20.02.2026
Korraldav määrus
Ä 30027323 / M5 · Status: In force
27.12.2024
Amending entry
Entry no. 15
27.12.2024
Amending entry
Ä 30027323 / 15 · Status: In force
Show 42 more events
24.11.2023
Amending entry
Entry no. 14
24.11.2023
Amending entry
Ä 30027323 / 14 · Status: In force
01.09.2023
Amending entry
Entry no. 13
01.09.2023
Amending entry
Ä 30027323 / 13 · Status: In force
01.08.2019
Amending entry
Entry no. 12
01.08.2019
Amending entry
Ä 30027323 / 12 · Status: In force
30.07.2019
Amending entry
Ä 30027323 / M4 · Status: Puudused kõrvaldatud
13.02.2018
Amending entry
Entry no. 11
13.02.2018
Amending entry
Ä 30027323 / 11 · Status: In force
18.01.2018
Amending entry
Entry no. 10
18.01.2018
Amending entry
Ä 30027323 / 10 · Status: In force
04.12.2017
Amending entry
Entry no. 9
04.12.2017
Amending entry
Ä 30027323 / 9 · Status: In force
20.02.2017
Amending entry
Entry no. 8
20.02.2017
Amending entry
Ä 30027323 / 8 · Status: In force
25.03.2013
Amending entry
Entry no. 7
25.03.2013
Amending entry
Ä 30027323 / 7 · Status: In force
18.03.2013
Amending entry
Ä 30027323 / M3 · Status: Puudused kõrvaldatud
16.10.2012
Amending entry
Entry no. 6
16.10.2012
Amending entry
Ä 30027323 / 6 · Status: In force
25.09.2012
Amending entry
Entry no. 5
25.09.2012
Amending entry
Ä 30027323 / 5 · Status: In force
29.07.2011
Amending entry
Entry no. 4
29.07.2011
Amending entry
Ä 30027323 / 4 · Status: In force
25.07.2011
Amending entry
Ä 30027323 / M2 · Status: In force
12.05.2011
Kommertspandi avamiskanne
Entry no. 1
10.05.2011
Kommertspandi avamiskanne
K 30046143 · Status: In force
05.04.2010
Amending entry
Entry no. 3
05.04.2010
Amending entry
Ä 30027323 / 3 · Status: In force
30.03.2010
Amending entry
Ä 30027323 / M1 · Status: In force
03.12.2008
Amending entry
Entry no. 2
03.12.2008
Amending entry
Ä 27323 / 2 · Status: In force
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Entry no. 1
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Entry no. 5
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 2919 / 5 · Status: Kinnitatud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 27323 · Status: Kinnitatud
11.10.2001
Kommertspandi kustutamiskanne
Entry no. 2
30.04.2001
Mitteavaldatav muutmiskanne
Entry no. 4
06.07.1999
Mitteavaldatav muutmiskanne
Entry no. 3
08.04.1998
Mitteavaldatav muutmiskanne
Entry no. 2
06.11.1997
Kommertspandi avamiskanne
Entry no. 1
28.06.1996
Ümberregistreerimiskanne
Entry no. 1
Connected companies
Via the same personPersons connected to this company also hold roles in 20 other companies.
Meelis MändlaBoard member, Shareholder 61%, Ultimate beneficial owner · 1 other company
Veljo BankShareholder 0% · 1 other company
Madis MändlaShareholder 0% · 4 other companies
Kalju PeetovShareholder 1% · 1 other company
Kaire PraatsShareholder 1% · 1 other company
Mati RoosiojaShareholder 0% · 1 other company
Heldur PajuShareholder 1% · 2 other companies
Mihkel MändlaShareholder 10% · 5 other companies
Ülle LuntsShareholder 1% · 1 other company
Ago LuntsShareholder 1% · 2 other companies
Einar JärveShareholder 4% · 1 other company