Overview
e-Business Register · 59 min ago- Legal form
- Public limited company
- Date of first registration
- 06.11.1996e-Business Register
- Address
- B. Alveri tn 6, Jõgeva linn, Jõgeva vald, 48305 Jõgeva maakondADS · e-Business Register
- E-mail address
- [email protected]e-Business Register
- Website
- www.eksar.eee-Business Register · domain active
- Telephone
- +372 7760060e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 46812 — Wholesale of automotive fuele-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE100392870ETCB · VAT-registered
- Share capital
- 38 348,00 €e-Business Register
Officers (4)
e-Business Register · 59 min agoShareholders
e-Business Register · 59 min agoBeneficial owners
e-Business Register · 59 min agoOther persons (3)
e-Business Register · 59 min agoNC
Nasdaq CSD SEFOREIGN
Foreign / not in register · registrar of the shares since 28.09.2017
Registrar of the shares
Tech stack
Website analysis · 1 päeva tagasi eksar.ee7 technologies detected
Other
Open GraphSchema.org
Content management (CMS)
WordPress
JavaScript library
jQuery
Analytics
Google Analytics
Web server
Apache
UI framework
Tailwind CSS
Annual reports (6)
e-Business Register · annual reports · 2 päeva tagasiRevenue · 2019–2024
€11.9mlatest
€20.0m€10.0m0
201920222024
Profit · 2019–2024
€200klatest
€500k€250k−1 €
201920222024
| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 11 941 185 € | 200 100 € | 1 610 967 € | €3.4m | 26 | 24.06.2025 |
| 2023AUD | 12 503 107 € | 213 371 € | 1 696 378 € | €3.7m | 26 | 17.05.2024 |
| 2022AUD | 17 269 800 € | 220 086 € | 1 512 076 € | €3.8m | 26 | 29.06.2023 |
| 2021AUD | 11 290 113 € | 188 657 € | 1 291 989 € | €3.0m | 26 | 13.06.2022 |
| 2020AUD | 9 126 474 € | 162 326 € | 1 103 333 € | €2.7m | 25 | 05.05.2021 |
| 2019AUD | 11 402 976 € | 146 323 € | 944 007 € | €2.6m | 25 | 13.05.2020 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of€10.0m€5.0m0
20222023202420252026
| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 1 977 758 € | 82 461 € | 56 095 € | 20 |
| 2025 | 10 893 473 € | 514 631 € | 241 019 € | 21 |
| 2024 | 12 376 450 € | 540 388 € | 231 595 € | 22 |
| 2023 | 12 726 174 € | 405 413 € | 194 505 € | 23 |
| 2022 | 17 024 168 € | 455 880 € | 198 628 € | 22 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €2.0m | — | — | — |
| State taxes 2026 | €82k | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | €56k | — | — | — |
| Employees 2026 | 20 | — | — | — |
| Revenue 2025 | €1.7m | €2.9m | €3.3m | €3.0m |
| State taxes 2025 | €108k | €130k | €163k | €113k |
| Taxes on workforce 2025 | €58k | €57k | €67k | €59k |
| Employees 2025 | 22 | 21 | 22 | 21 |
| Revenue 2024 | €2.2m | €3.5m | €3.8m | €2.8m |
| State taxes 2024 | €77k | €129k | €189k | €146k |
| Taxes on workforce 2024 | €57k | €52k | €64k | €59k |
| Employees 2024 | 23 | 23 | 21 | 22 |
| Revenue 2023 | €2.5m | €2.9m | €3.8m | €3.5m |
| State taxes 2023 | €90k | €94k | €123k | €99k |
| Taxes on workforce 2023 | €53k | €42k | €50k | €49k |
| Employees 2023 | 23 | 23 | 23 | 23 |
| Revenue 2022 | €2.5m | €4.3m | €5.8m | €4.4m |
| State taxes 2022 | €56k | €160k | €143k | €97k |
| Taxes on workforce 2022 | €49k | €43k | €50k | €57k |
| Employees 2022 | 26 | 22 | 22 | 22 |
Commercial pledges (2 · €470k)
Business Register · pledges#1Kehtiv
3 000 000,00 € EEK
Järjekoht: esimene · Algus 09.09.1997 · kehtiv
#2Kehtiv
470 000,00 € EUR
Järjekoht: teine · Algus 26.11.2011 · kehtiv
Licences (11)
Majandustegevuse register · 41 min tagasiÜhenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068535from 27.09.2022 – 26.09.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068536from 27.09.2022 – 26.09.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068530from 27.09.2022 – 26.09.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068531from 27.09.2022 – 26.09.2032
Show remaining active (6)
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068532from 27.09.2022 – 26.09.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068534from 27.09.2022 – 26.09.2032
Real estate (16 · 24,30 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 1 päeva tagasiOravametsa, Kõrenduse küla, Tartu vald, Tartu maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%77302:001:1100#329435
8,29 ha
Kinnistusraamatust →Seene, Aa küla, Lüganuse vald, Ida-Viru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%43701:003:1020#2491308
5,12 ha
Kinnistusraamatust →Kase, Aa küla, Lüganuse vald, Ida-Viru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%43701:003:0750#265108
3,08 ha
Kinnistusraamatust →B. Alveri tn 6, Jõgeva linn, Jõgeva vald, Jõgeva maakond
KinnisasiÄrimaa 100%24901:009:0570#2322935
1,98 ha
Kinnistusraamatust →Teekääru, Torma alevik, Jõgeva vald, Jõgeva maakond
KinnisasiÄrimaa 100%81003:002:0370#46535
8650 m²
Kinnistusraamatust →Näita ülejäänud (11)
Bensiinijaama, Aidu küla, Põltsamaa vald, Jõgeva maakond
KinnisasiÄrimaa 100%57302:002:0262#2711435
6784 m²
Kinnistusraamatust →Metsa tee 2, Roosna-Alliku alevik, Paide linn, Järva maakond
HoonestusõigusÄrimaa 100%68401:001:0175#8968650
6522 m²
Kinnistusraamatust →Eksari, Õuna küla, Jõgeva vald, Jõgeva maakond
KinnisasiÄrimaa 100%24802:001:0003#1386035
6192 m²
Kinnistusraamatust →Kalevi, Kassinurme küla, Jõgeva vald, Jõgeva maakond
KinnisasiÄrimaa 100%24802:006:0420#1386135
5478 m²
Kinnistusraamatust →Tankla, Kärstna küla, Viljandi vald, Viljandi maakond
HoonestusõigusTootmismaa 50% Ärimaa 50%89901:001:1412#27134550
4839 m²
Kinnistusraamatust →Kõmsi tankla, Kõmsi küla, Lääneranna vald, Pärnu maakond
KinnisasiÄrimaa 100%19501:002:0196#1799632
4402 m²
Kinnistusraamatust →Tartu mnt 1, Torma alevik, Jõgeva vald, Jõgeva maakond
KinnisasiÄrimaa 100%81003:002:0120#2322835
4398 m²
Kinnistusraamatust →Kolmnurga, Kasepää küla, Mustvee vald, Jõgeva maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%65701:002:1090#284735
4263 m²
Kinnistusraamatust →Tuuleveski, Tabivere alevik, Tartu vald, Tartu maakond
KinnisasiÄrimaa 100%77301:002:1120#243635
2862 m²
Kinnistusraamatust →Tuuliku, Tabivere alevik, Tartu vald, Tartu maakond
KinnisasiÄrimaa 100%77301:002:1870#688535
2331 m²
Kinnistusraamatust →Tehnika tn 4, Handimiku küla, Rõuge vald, Võru maakond
KinnisasiÄrimaa 100%69701:004:0950#803641
1604 m²
Kinnistusraamatust →History (36)
e-Business Register · entries05.04.2024
Amending entry
Ä 20002468 / 12 · Status: In force
05.04.2024
Amending entry
Entry no. 12
29.03.2021
Amending entry
Ä 20002468 / M11 · Status: Puudused kõrvaldatud
03.12.2018
Amending entry
Ä 20002468 / M10 · Status: Puudused kõrvaldatud
15.11.2018
Amending entry
Ä 20002468 / M9 · Status: Puudused kõrvaldatud
Show 31 more events
07.11.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks
Ä 20002468 / M8 · Status: Puudused kõrvaldatud
13.02.2018
Amending entry
Ä 20002468 / 11 · Status: In force
13.02.2018
Amending entry
Entry no. 11
18.01.2018
Amending entry
Ä 20002468 / 10 · Status: In force
18.01.2018
Amending entry
Entry no. 10
03.12.2017
Amending entry
Ä 20002468 / 9 · Status: In force
03.12.2017
Amending entry
Entry no. 9
28.09.2017
Amending entry
Ä 20002468 / 8 · Status: In force
28.09.2017
Amending entry
Entry no. 8
09.11.2016
Amending entry
Ä 20002468 / M7 · Status: Puudused kõrvaldatud
10.02.2015
Lõivu tagastamise määrus (NAP)
Ä 20002468 / M6 · Status: In force
17.01.2012
Amending entry
Ä 20002468 / 7 · Status: In force
17.01.2012
Amending entry
Entry no. 7
20.12.2011
Amending entry
Ä 20002468 / M5 · Status: In force
26.11.2011
Kommertspandi avamiskanne
K 20007905 / 3 · Status: In force
26.11.2011
Kommertspandi avamiskanne
Entry no. 3
18.11.2011
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 20002468 / M4 · Status: Puudused kõrvaldatud
22.12.2008
Amending entry
Entry no. 6
03.12.2008
Amending entry
Ä 2468 / 6 · Status: In force
28.11.2008
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 2468 / M3 · Status: Puudused kõrvaldatud
19.07.2006
Amending entry
Ä 2468 / M2 · Status: Puudused kõrvaldatud
23.11.2005
Kommertspandi muutmiskanne ÄS § 33 lg 7.1 alusel
Entry no. 2
22.11.2005
Kommertspandi muutmiskanne ÄS §33 lg 7.1 alusel
K 7905 / 2 · Status: In force
11.11.2002
Avaldatav muutmiskanne
Ä 2468 / 5 · Status: In force
11.11.2002
Avaldatav muutmiskanne
Entry no. 5
31.10.2002
Märkus
Ä 2468 / 4 · Status: In force
31.10.2002
Märkus
Entry no. 4
11.09.2000
Mitteavaldatav muutmiskanne
Entry no. 3
29.07.1999
Kapitali muutmise kanne
Entry no. 2
09.09.1997
Kommertspandi avamiskanne
Entry no. 1
06.11.1996
Ümberregistreerimiskanne
Entry no. 1
Connected companies
Via the same personPersons connected to this company also hold roles in 20 other companies.
Märt MägiBoard member, Ultimate beneficial owner · 3 other companies
Marina MägiSupervisory board member · 1 other company
Riina LillikSupervisory board member · 1 other company
Kersti TorpAuditor · 15 other companies
AKTSIASELTS SYLVESTER KUUSALU
Auditor
APChemicals OÜ
Auditor
AS EICAN
Auditor
CELISAR OÜ
Auditor
Crevi Investeeringud OÜ
Auditor
Keilla Systems OÜ
Auditor
KLG Eesti Aktsiaselts
Auditor
KT Audit OÜ
Ultimate beneficial ownerBoard memberFounderShareholder 100%
NeoQi AS
Auditor
osaühing Harry Metall
Auditor
Osaühing Kompressorikeskus
Auditor
Osaühing OptiPRO
Auditor
osaühing SILVENOINEN
Auditor
osaühing Sõbra Kinnisvara
Non-cash contribution auditor
Tänavapuhastuse Aktsiaselts
Auditor