Overview
Business Register · 3 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 28.04.1999Äriregister
- Aadress
- Veemeistri tee 14ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5640032Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 02101 — Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusaladÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100519226MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 3 h agoAsutajad
Äriregister · 3 h agoOsanikud (2)
Äriregister · 3 h agoTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 3 h agoAnnual reports (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 33 460 € | −44 916 € | 87 984 € | €143k | 0 | 30.04.2026 |
| 2024 | 95 880 € | −13 755 € | 132 900 € | €234k | 0 | 30.05.2025 |
| 2023 | 22 260 € | −44 955 € | 146 655 € | €263k | 0 | 11.04.2024 |
| 2022 | 67 074 € | −35 343 € | 191 610 € | €288k | 0 | 28.04.2023 |
| 2021 | 10 322 € | 18 068 € | 226 953 € | €343k | 0 | 16.06.2022 |
| 2020 | 50 252 € | 21 216 € | 208 885 € | €234k | 0 | 28.05.2021 |
| 2019 | 78 849 € | 18 213 € | 187 669 € | €241k | 0 | 29.05.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 18 700 € | 2130 € | 0 € | — |
| 2025 | 35 411 € | 1629 € | 0 € | — |
| 2024 | 103 087 € | 15 972 € | 0 € | — |
| 2023 | 28 455 € | 3877 € | 0 € | — |
| 2022 | 68 873 € | 9750 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €19k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €9k | €11k | €7k | €9k |
| Riigimaksud 2025 | 188 € | 779 € | 662 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €37k | €56k | €3k | €7k |
| Riigimaksud 2024 | €6k | €9k | — | €1k |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 0 € | — | 0 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €13k | €9k | 402 € | €6k |
| Riigimaksud 2023 | €2k | €1k | — | 795 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 0 € | — | 0 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €19k | €22k | €11k | €17k |
| Riigimaksud 2022 | €3k | €3k | 817 € | €3k |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (27)
Äriregister kanded11.04.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 15
11.04.2024
Muutmiskanne
Ä 20015016 / 15 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 14
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20015016 / 14 · Olek: Jõustunud
13.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 13
Näita ülejäänud 22 sündmust
13.02.2018
Muutmiskanne
Ä 20015016 / 13 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 12
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20015016 / 12 · Olek: Jõustunud
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 11
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20015016 / 11 · Olek: Jõustunud
12.06.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 10
12.06.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20015016 / 10 · Olek: Jõustunud
08.04.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 9
08.04.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20015016 / 9 · Olek: Jõustunud
04.11.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 8
04.11.2011
Muutmiskanne
Ä 20015016 / 8 · Olek: Jõustunud
21.06.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 7
21.06.2010
Muutmiskanne
Ä 20015016 / 7 · Olek: Jõustunud
12.04.2010
Muutmiskanne
Ä 20015016 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
08.05.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 6
08.05.2007
Muutmiskanne
Ä 15016 / 6 · Olek: Jõustunud
13.08.2003
Muutmiskanne
Kanne nr 5
13.08.2003
Muutmiskanne
Ä 15016 / 5 · Olek: Jõustunud
27.11.2000
Avaldatav muutmiskanne
Kanne nr 4
29.03.2000
Avaldatav muutmiskanne
Kanne nr 3
12.07.1999
Kapitali muutmise kanne
Kanne nr 2
28.04.1999
Asutamiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Ave-Ly VislapuuJuhatuse liige, Osanik 80%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Aivar HõimOsanik 20%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet