Overview
Business Register · 18 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 20.05.2003Äriregister
- Aadress
- Paldiski mnt 3-22ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56219122Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 41001 — Elamute ja mitteeluhoonete ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100831755MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 18 h agoAsutajad
Äriregister · 18 h agoOsanikud
Äriregister · 18 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 18 h agoAnnual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 315 813 € | 582 € | 202 260 € | €321k | 6 | 08.07.2025 |
| 2023 | 260 577 € | 2568 € | 55 811 € | €303k | 8 | 30.07.2024 |
| 2022 | 362 165 € | 1197 € | 53 243 € | €403k | 8 | 15.07.2023 |
| 2021 | 176 730 € | −7961 € | 52 046 € | €322k | 8 | 21.07.2022 |
| 2020 | 118 735 € | −91 419 € | 60 007 € | €381k | 8 | 18.10.2021 |
| 2019 | 423 873 € | −170 337 € | 151 426 € | €412k | 9 | 02.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 47 392 € | 20 596 € | 14 616 € | 7 |
| 2025 | 314 693 € | 96 277 € | 57 895 € | 7 |
| 2024 | 322 736 € | 84 800 € | 53 984 € | 6 |
| 2023 | 280 120 € | 91 258 € | 52 060 € | 8 |
| 2022 | 330 432 € | 83 631 € | 45 655 € | 8 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €47k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €21k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €15k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 7 | — | — | — |
| Käive 2025 | €54k | €42k | €113k | €106k |
| Riigimaksud 2025 | €19k | €14k | €34k | €30k |
| Tööjõumaksud 2025 | €12k | €13k | €16k | €17k |
| Töötajaid 2025 | 6 | 7 | 7 | 7 |
| Käive 2024 | €46k | €64k | €126k | €86k |
| Riigimaksud 2024 | €18k | €20k | €26k | €22k |
| Tööjõumaksud 2024 | €14k | €13k | €14k | €14k |
| Töötajaid 2024 | 7 | 7 | 7 | 6 |
| Käive 2023 | €81k | €79k | €54k | €66k |
| Riigimaksud 2023 | €23k | €21k | €23k | €24k |
| Tööjõumaksud 2023 | €14k | €13k | €11k | €14k |
| Töötajaid 2023 | 8 | 6 | 8 | 8 |
| Käive 2022 | €50k | €104k | €117k | €58k |
| Riigimaksud 2022 | €17k | €21k | €23k | €23k |
| Tööjõumaksud 2022 | €11k | €10k | €11k | €14k |
| Töötajaid 2022 | 8 | 8 | 8 | 8 |
Licences (2)
Majandustegevuse register · 18 h tagasiAjalugu (18)
Äriregister kanded06.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10071857 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10071857 / 8 · Olek: Jõustunud
01.08.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.08.2019
Muutmiskanne
Ä 10071857 / 7 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 13 sündmust
09.07.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
09.07.2018
Muutmiskanne
Ä 10071857 / 6 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10071857 / 5 · Olek: Jõustunud
19.10.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 4
19.10.2011
Muutmiskanne
Ä 10071857 / 4 · Olek: Jõustunud
08.01.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 3
05.01.2009
Muutmiskanne
Ä 71857 / 3 · Olek: Jõustunud
21.07.2003
Muutmiskanne
Kanne nr 2
21.07.2003
Muutmiskanne
Ä 71857 / 2 · Olek: Jõustunud
20.05.2003
Esmakanne
Kanne nr 1
16.05.2003
Esmakanne
Ä 71857 · Olek: Jõustunud
14.04.2003
Esmakanne
Ä 71857 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Omanikukonto: Rein VeljaJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet