Overview
Business Register · 17 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 15.12.2005Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +358 136837231 · +372 3252669Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 27321 — Muu elektroonika- ja elektrijuhtmete või -kaabli tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101023818MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (4)
Äriregister · 17 h agoAsutajad (3)
Äriregister · 17 h agoJO
Jotwire OYVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 17.11.2005
Asutaja
Osanikud (2)
Äriregister · 17 h agoJO
Jotwire OYVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · osanik alates 02.09.2023
Osanik 75%
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 17 h agoAnnual reports (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025AUD | 8 128 709 € | 696 804 € | 2 716 480 € | €3.7m | 101 | 23.03.2026 |
| 2024AUD | 7 331 911 € | 224 780 € | 2 019 676 € | €2.9m | 100 | 07.03.2025 |
| 2023AUD | 7 502 035 € | 472 690 € | 2 994 896 € | €3.8m | 101 | 18.06.2024 |
| 2022AUD | 8 200 213 € | 909 995 € | 3 322 206 € | €4.8m | 91 | 24.04.2023 |
| 2021AUD | 6 885 650 € | 743 176 € | 3 012 211 € | €3.6m | 92 | 21.04.2022 |
| 2020AUD | 5 418 138 € | 564 860 € | 2 569 035 € | €3.0m | 84 | 19.04.2021 |
| 2019AUD | 6 386 402 € | 490 122 € | 2 279 175 € | €3.3m | 89 | 03.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 2 900 603 € | 276 671 € | 294 807 € | 115 |
| 2025 | 10 802 767 € | 1 084 734 € | 991 797 € | 114 |
| 2024 | 10 576 690 € | 986 556 € | 940 458 € | 90 |
| 2023 | 10 134 225 € | 960 591 € | 846 626 € | 105 |
| 2022 | 12 063 322 € | 814 709 € | 739 637 € | 87 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €2.9m | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €277k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €295k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 115 | — | — | — |
| Käive 2025 | €2.3m | €2.7m | €2.6m | €3.2m |
| Riigimaksud 2025 | €371k | €216k | €242k | €256k |
| Tööjõumaksud 2025 | €234k | €230k | €256k | €273k |
| Töötajaid 2025 | 90 | 103 | 112 | 114 |
| Käive 2024 | €2.3m | €3.1m | €2.7m | €2.5m |
| Riigimaksud 2024 | €227k | €322k | €214k | €223k |
| Tööjõumaksud 2024 | €242k | €235k | €228k | €236k |
| Töötajaid 2024 | 103 | 104 | 98 | 90 |
| Käive 2023 | €2.4m | €2.8m | €2.5m | €2.4m |
| Riigimaksud 2023 | €178k | €348k | €218k | €216k |
| Tööjõumaksud 2023 | €190k | €193k | €233k | €230k |
| Töötajaid 2023 | 96 | 114 | 104 | 105 |
| Käive 2022 | €2.5m | €3.4m | €3.3m | €2.9m |
| Riigimaksud 2022 | €174k | €288k | €178k | €175k |
| Tööjõumaksud 2022 | €185k | €178k | €190k | €186k |
| Töötajaid 2022 | 91 | 93 | 89 | 87 |
Grants (1 · €65k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · may be incompleteEISEttevõtja varustuskindluse toetusTaaste ja vastupidavusrahastu (RRF)2025
65 003 €
Ajalugu (23)
Äriregister kanded14.02.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 8
14.02.2024
Muutmiskanne
Ä 40018084 / 8 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 40018084 / 7 · Olek: Jõustunud
08.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 18 sündmust
08.02.2018
Muutmiskanne
Ä 40018084 / 6 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 40018084 / 5 · Olek: Jõustunud
14.12.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 4
14.12.2012
Muutmiskanne
Ä 40018084 / 4 · Olek: Jõustunud
02.05.2012
Muutmiskanne
Ä 40018084 / M7 · Olek: Jõustunud
02.04.2012
Muutmiskanne
Ä 40018084 / M6 · Olek: Jõustunud
13.02.2012
Muutmiskanne
Ä 40018084 / M5 · Olek: Jõustunud
29.04.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 3
29.04.2010
Muutmiskanne
Ä 40018084 / 3 · Olek: Jõustunud
19.06.2009
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta
Ä 18084 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
13.05.2009
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta
Ä 18084 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
24.11.2008
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta
Ä 18084 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
06.05.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
06.05.2008
Muutmiskanne
Ä 18084 / 2 · Olek: Jõustunud
15.12.2005
Esmakanne
Kanne nr 1
15.12.2005
Esmakanne
Ä 18084 · Olek: Jõustunud
09.12.2005
Esmakanne
Ä 18084 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 11 ettevõttes.
Raudo OolmaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 25% · 1 muu ettevõte
Vallo PalvadreAsutaja · 10 muud ettevõtet
Mittetulundusühing LEPPNEEME TENNIS
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
Mittetulundusühing Tallinna Vanalinna Meelelahutusettevõtete Ühendus
AsutajaTegelik kasusaajaJuhatuse liige
Nautilus Travel OÜ
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
NIM Management OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 36%Juhatuse liige
Nimeta Management Osaühing
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 36%Juhatuse liige
Osaühing KANTERON BVI
Tegelik kasusaajaOsanik 22%Juhatuse liige
osaühing Lubja Invest
Tegelik kasusaajaOsanik 100%Juhatuse liige
Osaühing Nimeta Holding
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 25%Juhatuse liige
Rewere Invest Osaühing
Juhatuse liigeAsutajaOsanik 100%Tegelik kasusaaja
Uuesuitsu OÜ
Tegelik kasusaaja