Overview
Business Register · 3 h ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 13.12.2006Äriregister
- Aadress
- Tõdva tee 41/1ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5019707Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 68201 — Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101116534MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (3)
Äriregister · 3 h agoAsutajad
Äriregister · 3 h agoOsanikud
Äriregister · 3 h agoTegelikud kasusaajad
Äriregister · 3 h agoSubsidiaries
Business Register · shareholders · 3 h agoTimbeco Group OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Annual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 671 290 € | 421 837 € | 6 399 480 € | €7.4m | 4 | 30.06.2025 |
| 2023AUD | 941 286 € | 842 585 € | 5 977 643 € | €7.1m | 4 | 30.06.2024 |
| 2022AUD | 919 058 € | 746 232 € | 5 535 058 € | €6.7m | 4 | 03.07.2023 |
| 2021AUD | 663 921 € | 577 310 € | 4 788 826 € | €5.8m | 2 | 04.07.2022 |
| 2020AUD | 665 111 € | 533 377 € | 4 211 516 € | €4.9m | 2 | 01.07.2021 |
| 2019AUD | 663 594 € | −805 960 € | 3 678 139 € | €4.5m | 2 | 12.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 257 785 € | 52 997 € | 6550 € | 2 |
| 2025 | 853 572 € | 163 608 € | 29 909 € | 2 |
| 2024 | 912 651 € | 178 231 € | 40 006 € | 1 |
| 2023 | 1 146 834 € | 161 664 € | 44 119 € | 1 |
| 2022 | 1 109 210 € | 73 483 € | 26 053 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €258k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €53k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €7k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €463k | €163k | €82k | €145k |
| Riigimaksud 2025 | €78k | €34k | €21k | €31k |
| Tööjõumaksud 2025 | €8k | €8k | €8k | €6k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| Käive 2024 | €237k | €199k | €189k | €288k |
| Riigimaksud 2024 | €49k | €46k | €46k | €38k |
| Tööjõumaksud 2024 | €11k | €10k | €11k | €8k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €318k | €307k | €281k | €241k |
| Riigimaksud 2023 | €53k | €6k | €53k | €49k |
| Tööjõumaksud 2023 | €11k | €11k | €11k | €11k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €208k | €265k | €298k | €338k |
| Riigimaksud 2022 | €15k | 0 € | 0 € | €59k |
| Tööjõumaksud 2022 | €5k | €4k | €6k | €12k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 2 | 2 |
Real estate (6 · 20,24 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 1 h tagasiAnimäe, Tõdva küla, Saku vald, Harju maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%71801:001:1713#9918602
9,91 ha
Kinnistusraamatust →Tõdva tee 22, Tõdva küla, Saku vald, Harju maakond
KinnisasiTootmismaa 100%71901:001:0470#9925902
8,32 ha
Kinnistusraamatust →Palgi tee 2, Tõdva küla, Saku vald, Harju maakond
KinnisasiTootmismaa 70% Ärimaa 30%71901:001:1116#10121502
8025 m²
Kinnistusraamatust →Palgi, Tõdva küla, Saku vald, Harju maakond
KinnisasiTootmismaa 100%71801:006:0385#9251102
5274 m²
Kinnistusraamatust →Noole tee L1, Tõdva küla, Saku vald, Harju maakond
KinnisasiTranspordimaa 100%71901:001:0471#20449450
3430 m²
Kinnistusraamatust →Näita ülejäänud (1)
Tõdva tee 41, Tõdva küla, Saku vald, Harju maakond
KinnisasiÄrimaa 100%71901:001:1111#9251002
3276 m²
Kinnistusraamatust →Ajalugu (28)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 13
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10104606 / 14 · Olek: Jõustunud
30.01.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 12
30.01.2019
Muutmiskanne
Ä 10104606 / 13 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 11
Näita ülejäänud 23 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10104606 / 12 · Olek: Jõustunud
30.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 10
30.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10104606 / 11 · Olek: Jõustunud
02.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 9
02.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10104606 / 10 · Olek: Jõustunud
18.07.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 8
18.07.2017
Muutmiskanne
Ä 10104606 / 9 · Olek: Jõustunud
29.05.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
29.05.2017
Muutmiskanne
Ä 10104606 / 8 · Olek: Jõustunud
26.05.2017
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Kanne nr 6
26.05.2017
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 10104606 / 7 · Olek: Jõustunud
01.03.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
01.03.2017
Muutmiskanne
Ä 10104606 / 6 · Olek: Jõustunud
28.02.2017
Muutmiskanne
Ä 10104606 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
23.12.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
23.12.2016
Muutmiskanne
Ä 10104606 / 5 · Olek: Jõustunud
05.05.2011
Muutmiskanne
Ä 10104606 / 4 · Olek: Jõustunud
10.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 104606 / 3 · Olek: Jõustunud
09.05.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 2
09.05.2007
Muutmiskanne
Ä 104606 / 2 · Olek: Jõustunud
13.12.2006
Esmakanne
Kanne nr 1
12.12.2006
Esmakanne
Ä 104606 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 10 ettevõttes.
Urmas LeisaluJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet
Omanikukonto: SIIM LEISALUJuhatuse liige · 5 muud ettevõtet