Overview
e-Business Register · 2 h ago- Legal form
- Private limited company
- Date of first registration
- 15.10.2013e-Business Register
- Address
- Aia tn 14, Kehra linn, Anija vald, 74307 Harju maakondADS · e-Business Register
- E-mail address
- [email protected]e-Business Register
- Website
- www.farmada.eee-Business Register · domain active
- Telephone
- +372 5065426e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 41201 — Elamute ja mitteeluhoonete ehituse-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE101722232ETCB · VAT-registered
- Share capital
- 2500,00 €e-Business Register
Officers
e-Business Register · 2 h agoFounders
e-Business Register · 2 h agoShareholders
e-Business Register · 2 h agoBeneficial owners
e-Business Register · 2 h agoHS
Born 1985 · 41 y · ultimate beneficial owner since 30.01.2019
Ultimate beneficial owner
Other persons
e-Business Register · 2 h agoNC
Nasdaq CSD SEFOREIGN
Foreign / not in register · registrar of the members since 13.08.2021
Registrar of the members
Manager (KÜ)
e-Business Register · 2 h agoFarmada Invest OÜ is manager (kü) for 1 company
Tech stack
Website analysis · 42 min tagasiDomains (1)
www.farmada.ee
Äriregister
Annual reports (6)
e-Business Register · annual reports · 3 päeva tagasi| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | — | — | — | — | 15.12.2025 |
| 2023 | — | — | — | — | — | 15.12.2025 |
| 2022 | — | — | — | — | — | 15.12.2025 |
| 2021 | — | — | — | — | — | 15.12.2025 |
| 2020AUD | 5 273 269 € | 3 500 545 € | 5 718 045 € | €8.7m | 11 | 19.06.2022 |
| 2019AUD | 6 465 822 € | 1 588 148 € | 2 217 500 € | €5.2m | 7 | 13.02.2022 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of€5.0m€2.5m0
20222023202420252026
| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 0 € | — | — | — |
| 2025 | 0 € | 56 € | 514 € | 1 |
| 2024 | 25 356 € | 60 795 € | 47 155 € | 2 |
| 2023 | 5 393 212 € | 576 616 € | 211 694 € | 7 |
| 2022 | 4 122 708 € | 288 087 € | 155 592 € | 30 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | 0 € | — | — | — |
| State taxes 2026 | — | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | — | — | — | — |
| Employees 2026 | — | — | — | — |
| Revenue 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| State taxes 2025 | 56 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Taxes on workforce 2025 | 338 € | 57 € | 88 € | 31 € |
| Employees 2025 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Revenue 2024 | €24k | €1k | 0 € | 0 € |
| State taxes 2024 | €41k | €15k | €5k | 41 € |
| Taxes on workforce 2024 | €42k | 146 € | €5k | 69 € |
| Employees 2024 | 4 | 3 | 2 | 2 |
| Revenue 2023 | €1.4m | €2.1m | €1.4m | €512k |
| State taxes 2023 | €64k | €400k | 0 € | €113k |
| Taxes on workforce 2023 | €44k | €87k | 256 € | €80k |
| Employees 2023 | 21 | 13 | 8 | 7 |
| Revenue 2022 | €723k | €1.3m | €1.5m | €591k |
| State taxes 2022 | €95k | €103k | — | €90k |
| Taxes on workforce 2022 | €29k | €74k | — | €53k |
| Employees 2022 | 72 | 70 | 42 | 30 |
Real estate (5 · 1,24 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 1 päeva tagasiVõsu tee, Haaslava küla, Kastre vald, Tartu maakond
KinnisasiTranspordimaa 100%18501:001:0289#4322604
6362 m²
Kinnistusraamatust →Võsu tee 7, Haaslava küla, Kastre vald, Tartu maakond
KinnisasiTootmismaa 100%18501:001:0298#4323004
3080 m²
Kinnistusraamatust →Kuretiigi, Haaslava küla, Kastre vald, Tartu maakond
KinnisasiÜldkasutatav maa 100%18501:001:0287#4322404
1523 m²
Kinnistusraamatust →Võsu haljasala, Haaslava küla, Kastre vald, Tartu maakond
KinnisasiÜldkasutatav maa 100%29101:001:1478#2979004
811 m²
Kinnistusraamatust →Võsu põik, Haaslava küla, Kastre vald, Tartu maakond
KinnisasiTranspordimaa 100%18501:001:0286#4322304
627 m²
Kinnistusraamatust →History (43)
e-Business Register · entries05.05.2026
Trahvimäärus
Ä 20065502 / M23 · Status: Allkirjastatud
06.03.2026
Amending entry
Entry no. 10
06.03.2026
Amending entry
Ä 20065502 / 10 · Status: In force
06.03.2026
Aruandetrahvimäärus
Ä 20065502 / M22 · Status: In force
04.03.2026
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta
Ä 20065502 / M21 · Status: In force
Show 38 more events
03.03.2026
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta
Ä 20065502 / M20 · Status: In force
02.02.2026
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta
Ä 20065502 / M19 · Status: In force
31.12.2025
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus
Ä 20065502 / M18 · Status: In force
30.12.2025
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus
Ä 20065502 / M17 · Status: In force
22.12.2025
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus
Ä 20065502 / M16 · Status: In force
15.12.2025
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus
Ä 20065502 / M15 · Status: In force
07.01.2025
Korduv aruandetrahvimäärus
Ä 20065502 / M14 · Status: In force
06.09.2024
Aruandetrahvimäärus
Ä 20065502 / M13 · Status: In force
01.08.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20065502 / M12 · Status: In force
10.05.2024
Korduv aruandetrahvimäärus
Ä 20065502 / M11 · Status: In force
13.02.2024
Korduv aruandetrahvimäärus
Ä 20065502 / M10 · Status: In force
23.11.2023
Aruandetrahvimäärus
Ä 20065502 / M9 · Status: In force
12.10.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20065502 / M8 · Status: In force
12.01.2023
Amending entry
Entry no. 9
12.01.2023
Amending entry
Ä 20065502 / 9 · Status: In force
06.01.2023
Amending entry
Ä 20065502 / M7 · Status: Puudused kõrvaldatud
01.12.2021
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20065502 / M6 · Status: Puudused kõrvaldatud
12.10.2021
Määruse avalik kättetoimetamine AT-s
Ä 20065502 / M5 · Status: In force
03.09.2021
Aruandetrahvimäärus
Ä 20065502 / M4 · Status: In force
13.08.2021
Amending entry
Entry no. 8
13.08.2021
Amending entry
Ä 20065502 / 8 · Status: In force
12.05.2021
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20065502 / M3 · Status: Puudused kõrvaldatud
10.06.2020
Amending entry
Entry no. 7
10.06.2020
Amending entry
Ä 20065502 / 7 · Status: In force
09.06.2020
Amending entry
Ä 20065502 / M2 · Status: Puudused kõrvaldatud
21.01.2020
Amending entry
Entry no. 6
21.01.2020
Amending entry
Ä 20065502 / 6 · Status: In force
02.01.2020
Amending entry
Ä 20065502 / M1 · Status: In force
19.01.2018
Amending entry
Entry no. 5
19.01.2018
Amending entry
Ä 20065502 / 5 · Status: In force
06.12.2017
Amending entry
Entry no. 4
06.12.2017
Amending entry
Ä 20065502 / 4 · Status: In force
24.10.2016
Amending entry
Entry no. 3
24.10.2016
Amending entry
Ä 20065502 / 3 · Status: In force
22.10.2014
Amending entry
Entry no. 2
22.10.2014
Amending entry
Ä 20065502 / 2 · Status: In force
15.10.2013
First entry
Entry no. 1
15.10.2013
First entry
Ä 20065502 · Status: In force
Connected companies
Via the same personPersons connected to this company also hold roles in 9 other companies.
Heiti SalumetsBoard member, Founder, Shareholder 100%, Ultimate beneficial owner · 9 other companies
FARMADA ARENDUSED OÜ
FounderShareholder 100%Board memberUltimate beneficial owner
Farmada Capital OÜ
Board memberUltimate beneficial owner
FARMADA GRUPP OÜ
FounderShareholder 100%Board memberUltimate beneficial owner
FARMADA KAUNISMAA ELURAJOON OÜ
FounderBoard memberUltimate beneficial owner
FARMADA KUREOJA ELURAJOON OÜ
FounderBoard memberUltimate beneficial owner
FARMADA LÕVIKÄPA ELURAJOON OÜ
FounderBoard memberUltimate beneficial owner
FARMADA OÜ
Shareholder 100%Board memberUltimate beneficial owner
FARMADA PAJUPESA ELURAJOON OÜ
FounderBoard memberUltimate beneficial owner
Farmada Tamula OÜ
Board memberUltimate beneficial owner