Overview
e-Business Register · 2 h ago- Legal form
- Private limited company
- Date of first registration
- 11.12.1998e-Business Register
- Address
- Tehnika tee 3/1, Mammaste küla, Põlva vald, 63211 Põlva maakondADS · e-Business Register
- E-mail address
- [email protected]e-Business Register
- Telephones
- +372 7994800 · +372 5133455e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 49411 — Freight transport by roade-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE100502411ETCB · VAT-registered
- Share capital
- 2556,00 €e-Business Register
Officers
e-Business Register · 2 h agoFounders
e-Business Register · 2 h agoShareholders
e-Business Register · 2 h agoBeneficial owners
e-Business Register · 2 h agoOther persons
e-Business Register · 2 h agoAnnual reports (6)
e-Business Register · annual reports · 2 päeva tagasiRevenue · 2019–2024
€5.0mlatest
€10.0m€5.0m0
201920222024
Profit · 2019–2024
€157klatest
€200k€100k−1 €
201920222024
| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 5 034 467 € | 157 314 € | 1 766 882 € | €2.3m | 20 | 26.06.2025 |
| 2023AUD | 3 903 896 € | 8784 € | 1 609 568 € | €2.2m | 19 | 21.07.2024 |
| 2022AUD | 3 812 847 € | 24 056 € | 1 600 784 € | €2.1m | 20 | 20.06.2023 |
| 2021AUD | 4 743 554 € | 100 816 € | 1 576 729 € | €2.1m | 22 | 29.11.2022 |
| 2020AUD | 2 556 989 € | 61 157 € | 1 475 913 € | €1.9m | 16 | 28.12.2021 |
| 2019AUD | 3 086 615 € | 112 863 € | 1 414 754 € | €1.9m | 15 | 28.10.2020 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of€2.0m€1.0m0
20222023202420252026
| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 642 916 € | 52 616 € | 29 115 € | 20 |
| 2025 | 4 561 571 € | 276 272 € | 129 340 € | 20 |
| 2024 | 4 988 891 € | 249 722 € | 115 455 € | 19 |
| 2023 | 3 879 219 € | 220 259 € | 107 461 € | 17 |
| 2022 | 3 875 217 € | 205 159 € | 95 382 € | 18 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €643k | — | — | — |
| State taxes 2026 | €53k | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | €29k | — | — | — |
| Employees 2026 | 20 | — | — | — |
| Revenue 2025 | €484k | €880k | €1.7m | €1.5m |
| State taxes 2025 | €34k | €59k | €85k | €98k |
| Taxes on workforce 2025 | €23k | €27k | €38k | €40k |
| Employees 2025 | 18 | 21 | 21 | 20 |
| Revenue 2024 | €489k | €1.4m | €1.6m | €1.4m |
| State taxes 2024 | €28k | €74k | €59k | €89k |
| Taxes on workforce 2024 | €28k | €30k | €30k | €28k |
| Employees 2024 | 18 | 19 | 19 | 19 |
| Revenue 2023 | €218k | €770k | €1.4m | €1.5m |
| State taxes 2023 | €22k | €28k | €93k | €77k |
| Taxes on workforce 2023 | €23k | €23k | €30k | €32k |
| Employees 2023 | 17 | 19 | 18 | 17 |
| Revenue 2022 | €381k | €939k | €1.4m | €1.2m |
| State taxes 2022 | €28k | €36k | €76k | €64k |
| Taxes on workforce 2022 | €19k | €21k | €28k | €28k |
| Employees 2022 | 18 | 20 | 19 | 18 |
Licences (29)
Majandustegevuse register · 1 h tagasiÜhenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK084256from 30.04.2026 – 02.10.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK084255from 30.04.2026 – 02.10.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK081174from 14.08.2025 – 02.10.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK079863from 21.04.2025 – 02.10.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK076883from 24.07.2024 – 02.10.2032
Show remaining active (24)
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK076280from 21.05.2024 – 02.10.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK075440from 07.03.2024 – 02.10.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK071935from 12.05.2023 – 02.10.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068643from 03.10.2022 – 02.10.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068645from 03.10.2022 – 02.10.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068646from 03.10.2022 – 02.10.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068653from 03.10.2022 – 02.10.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068654from 03.10.2022 – 02.10.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068655from 03.10.2022 – 02.10.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068656from 03.10.2022 – 02.10.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068657from 03.10.2022 – 02.10.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068659from 03.10.2022 – 02.10.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068660from 03.10.2022 – 02.10.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068661from 03.10.2022 – 02.10.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068662from 03.10.2022 – 02.10.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068633from 03.10.2022 – 02.10.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068634from 03.10.2022 – 02.10.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068635from 03.10.2022 – 02.10.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068636from 03.10.2022 – 02.10.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068637from 03.10.2022 – 02.10.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068638from 03.10.2022 – 02.10.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068639from 03.10.2022 – 02.10.2032
Grants (1 · €14k)
EIS + PRIA + Kohesio + Estonian Unemployment Insurance FundEISE-veoselehe liidestamise toetusTaaste ja vastupidavusrahastu (RRF)2025
13 500 €
History (21)
e-Business Register · entries06.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20013667 / M4 · Status: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Amending entry
Ä 20013667 / 10 · Status: In force
01.09.2023
Amending entry
Entry no. 10
17.01.2018
Amending entry
Ä 20013667 / 9 · Status: In force
17.01.2018
Amending entry
Entry no. 9
Show 16 more events
03.12.2017
Amending entry
Ä 20013667 / 8 · Status: In force
03.12.2017
Amending entry
Entry no. 8
02.09.2016
Amending entry
Ä 20013667 / 7 · Status: In force
02.09.2016
Amending entry
Entry no. 7
29.08.2012
Amending entry
Ä 20013667 / 6 · Status: In force
29.08.2012
Amending entry
Entry no. 6
28.08.2012
Amending entry
Ä 20013667 / M3 · Status: In force
30.03.2011
Amending entry
Ä 20013667 / 5 · Status: In force
30.03.2011
Amending entry
Entry no. 5
29.03.2011
Amending entry
Ä 20013667 / M2 · Status: In force
02.11.2009
Amending entry
Ä 13667 / 4 · Status: In force
02.11.2009
Amending entry
Entry no. 4
20.12.2008
Amending entry
Entry no. 3
03.12.2008
Amending entry
Ä 13667 / 3 · Status: In force
16.12.1999
Avaldatav muutmiskanne
Entry no. 2
11.12.1998
Asutamiskanne
Entry no. 1
Connected companies
Via the same personPersons connected to this company also hold roles in 17 other companies.
Tõnu ZeigerBoard member, Founder, Shareholder 100%, Ultimate beneficial owner · 2 other companies
Raili KarpatsAuditor · 15 other companies
aktsiaselts Pitol
Auditor
AS Matrix-Puit
Auditor
Kagu-audit OÜ
Ultimate beneficial ownerBoard memberFounderShareholder 100%
osaühing ALUSEHITUS
Auditor
osaühing CEDO KAUBANDUS
Auditor
osaühing Factor Kinnisvara
Auditor
osaühing Forest Stock
Auditor
Osaühing Sanbruno
Auditor
OÜ Lemmik Mees
Auditor
Põlva vald, Põlva linn, J. Käisi tn 3 korteriühistu
Board member
Räpina Põllumajanduslik Osaühing
Auditor
Teenendusühistu ORA
Board memberUltimate beneficial owner
TP Konsultatsiooni OÜ
Auditor
tulundusühistu EHA Metalli- ja Puidutooted
Auditor
Turvasysteemid OÜ
Auditor