Overview
e-Business Register · 12 h ago- Legal form
- Private limited company
- Date of first registration
- 16.09.2014e-Business Register
- Address
- Jalaka tn 60b, Tartu linn, Tartu linn, 50109 Tartu maakondADS · e-Business Register
- E-mail address
- [email protected]e-Business Register
- Telephone
- +372 7400510e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 38211 — Materials recoverye-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE101742665ETCB · VAT-registered
- Share capital
- 2600,00 €e-Business Register
- LEI
- 5299006UJ6KDWVSZPB60 · issued 28.07.2015GLEIF
Officers
e-Business Register · 12 h agoFounders (2)
e-Business Register · 12 h agoCH
Cronimet Holding GmbHFOREIGN
Foreign / not in register · founder since 26.08.2014
Founder
Shareholders (2)
e-Business Register · 12 h agoCN
CRONIMET North-East GmbHFOREIGN
Foreign / not in register · shareholder since 09.01.2024
Shareholder 75% · €2k
PI
PA Investeeringud OÜLEGAL PERSON
Legal person · 11498581 · shareholder since 01.09.2023
Shareholder 25% · 650 €
Beneficial owners (2)
e-Business Register · 12 h agoAnnual reports (6)
e-Business Register · annual reports · 2 päeva tagasiRevenue · 2019–2023
€206.2mlatest
€500.0m€250.0m0
201920212023
Profit · 2019–2023
€-4.6mlatest
€10.0m€2.5m€-5.0m
201920212023
| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | — | — | — | — | — | 10.07.2025 |
| 2023AUD | 206 215 512 € | −4 612 192 € | 1 303 470 € | €48.1m | 53 | 02.07.2024 |
| 2022AUD | 231 438 706 € | −1 892 451 € | 7 695 662 € | €41.9m | 50 | 30.06.2023 |
| 2021AUD | 330 099 380 € | 6 031 042 € | 12 984 814 € | €36.5m | 48 | 03.06.2022 |
| 2020AUD | 172 305 216 € | 3 453 685 € | 8 793 772 € | €28.4m | 42 | 09.06.2021 |
| 2019AUD | 143 997 911 € | 1 447 717 € | 5 340 087 € | €23.8m | 36 | 29.06.2020 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of€200.0m€100.0m0
20222023202420252026
| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 64 711 103 € | 112 800 € | 310 971 € | 57 |
| 2025 | 195 425 794 € | 220 581 € | 1 199 837 € | 55 |
| 2024 | 219 489 685 € | 484 237 € | 1 069 851 € | 58 |
| 2023 | 194 146 865 € | 1 154 406 € | 906 850 € | 52 |
| 2022 | 282 537 400 € | 2 375 304 € | 886 592 € | 46 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €64.7m | — | — | — |
| State taxes 2026 | €113k | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | €311k | — | — | — |
| Employees 2026 | 57 | — | — | — |
| Revenue 2025 | €47.7m | €49.8m | €53.0m | €44.9m |
| State taxes 2025 | €188k | 0 € | €33k | 0 € |
| Taxes on workforce 2025 | €303k | €323k | €282k | €292k |
| Employees 2025 | 60 | 53 | 53 | 55 |
| Revenue 2024 | €55.1m | €54.9m | €67.2m | €42.3m |
| State taxes 2024 | €143k | €27k | €268k | €46k |
| Taxes on workforce 2024 | €237k | €257k | €285k | €290k |
| Employees 2024 | 52 | 55 | 57 | 58 |
| Revenue 2023 | €36.5m | €62.3m | €41.5m | €53.8m |
| State taxes 2023 | €203k | €215k | €568k | €168k |
| Taxes on workforce 2023 | €201k | €212k | €244k | €250k |
| Employees 2023 | 47 | 51 | 50 | 52 |
| Revenue 2022 | €85.5m | €105.3m | €49.9m | €41.7m |
| State taxes 2022 | €199k | €264k | €1.1m | €798k |
| Taxes on workforce 2022 | €211k | €279k | €200k | €196k |
| Employees 2022 | 52 | 49 | 51 | 46 |
Commercial pledges (1 · €17.8m)
Business Register · pledges#1Kehtiv
17 804 870,00 € EUR
Järjekoht: esimene · Algus 01.07.2019 · kehtiv
Licences (1)
Majandustegevuse register · 22 h tagasiReal estate (15 · 50,72 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 1 päeva tagasiMaidla tee 7f, Püssi linn, Lüganuse vald, Ida-Viru maakond
KinnisasiTootmismaa 100%44201:001:1311#15307
15,19 ha
Kinnistusraamatust →Maidla tee 7b, Püssi linn, Lüganuse vald, Ida-Viru maakond
KinnisasiTootmismaa 100%64501:004:0100#15107
8,60 ha
Kinnistusraamatust →Puidulao, Lohkuse küla, Lüganuse vald, Ida-Viru maakond
KinnisasiTootmismaa 100%43701:004:0620#205608
7,26 ha
Kinnistusraamatust →Harutee, Lohkuse küla, Lüganuse vald, Ida-Viru maakond
KinnisasiTranspordimaa 100%43701:004:0630#204808
4,32 ha
Kinnistusraamatust →Rae põik 8, Paldiski linn, Lääne-Harju vald, Harju maakond
KinnisasiTootmismaa 100%58001:001:0182#597002
2,96 ha
Kinnistusraamatust →Näita ülejäänud (10)
Maidla tee 7e, Püssi linn, Lüganuse vald, Ida-Viru maakond
KinnisasiTranspordimaa 100%64501:004:0120#14507
2,54 ha
Kinnistusraamatust →Maidla tee 7d, Püssi linn, Lüganuse vald, Ida-Viru maakond
KinnisasiTootmismaa 100%64501:004:0080#15207
2,33 ha
Kinnistusraamatust →Maidla tee 7, Püssi linn, Lüganuse vald, Ida-Viru maakond
KinnisasiÄrimaa 100%64501:004:0110#15007
2,31 ha
Kinnistusraamatust →Kooli tn 1, Püssi linn, Lüganuse vald, Ida-Viru maakond
KinnisasiTootmismaa 100%64501:001:0029#4673408
2,17 ha
Kinnistusraamatust →Maidla tee 7c, Püssi linn, Lüganuse vald, Ida-Viru maakond
KinnisasiTootmismaa 100%64501:004:0070#15407
9339 m²
Kinnistusraamatust →Tutermaa tee 3, Tutermaa küla, Harku vald, Harju maakond
KinnisasiTootmismaa 100%19801:012:0202#8922302
6806 m²
Kinnistusraamatust →Vanalinna tn 7a, Järve linnaosa, Kohtla-Järve linn, Ida-Viru maakond
KinnisasiÄrimaa 100%32101:001:1349#23396850
5207 m²
Kinnistusraamatust →Vesse tn 7, Lasnamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond
KinnisasiTootmismaa 100%78403:314:0330#47801
4966 m²
Kinnistusraamatust →Pumbamaja, Lohkuse küla, Lüganuse vald, Ida-Viru maakond
KinnisasiTootmismaa 100%43701:004:0228#3685108
2941 m²
Kinnistusraamatust →Vanalinna tn 7, Järve linnaosa, Kohtla-Järve linn, Ida-Viru maakond
KinnisasiTootmismaa 100%32101:001:1348#23396950
1248 m²
Kinnistusraamatust →Grants (3 · €253k)
EIS + PRIA + Kohesio + Estonian Unemployment Insurance FundEISEttevõtete digipöörde toetusTaaste ja vastupidavusrahastu (RRF)2025
234 500 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2025
9280 €
EISDigitaliseerimise teekaardi toetusEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2025
9280 €
Public procurements (5 · €1.4m)
Procurement Register · 9 h tagasi| Date | Procurement | Buyer | Amount |
|---|---|---|---|
| 08.11.2023 | Enefit Power AS | — | |
| 26.10.2022 | Enefit Power AS | 71 521 € | |
| 06.07.2022 | Elektrilevi OÜ | 970 315 € | |
| 07.12.2020 | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 1 € | |
| 15.05.2020 | Enefit Kaevandused AS | 355 378 € |
History (23)
e-Business Register · entries09.01.2024
Amending entry
Ä 20068684 / 10 · Status: In force
09.01.2024
Amending entry
Entry no. 9
28.12.2023
Osanike muutmine
Ä 20068684 / M3 · Status: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Amending entry
Ä 20068684 / 9 · Status: In force
01.09.2023
Amending entry
Entry no. 8
Show 18 more events
08.04.2022
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 20068684 / 8 · Status: In force
08.04.2022
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Entry no. 7
07.08.2020
Amending entry
Ä 20068684 / 7 · Status: In force
07.08.2020
Amending entry
Entry no. 6
29.07.2020
Amending entry
Ä 20068684 / M2 · Status: Puudused kõrvaldatud
01.07.2019
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 20068684 / 5 · Status: In force
01.07.2019
Kommertspandi avamiskanne
K 20068684 / 6 · Status: In force
01.07.2019
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Entry no. 5
01.07.2019
Kommertspandi avamiskanne
Entry no. 1
13.02.2018
Amending entry
Ä 20068684 / 4 · Status: In force
13.02.2018
Amending entry
Entry no. 4
20.01.2018
Amending entry
Ä 20068684 / 3 · Status: In force
20.01.2018
Amending entry
Entry no. 3
08.12.2017
Amending entry
Ä 20068684 / 2 · Status: In force
08.12.2017
Amending entry
Entry no. 2
16.09.2014
First entry
Ä 20068684 · Status: In force
16.09.2014
First entry
Entry no. 1
29.08.2014
First entry
Ä 20068684 / M1 · Status: Puudused kõrvaldatud
Connected companies
Via the same personPersons connected to this company also hold roles in 4 other companies.