Overview
e-Business Register · 5 h ago- Legal form
- Public limited company
- Date of first registration
- 21.06.1996e-Business Register
- Address
- Arkna tee 54, Roodevälja küla, Rakvere vald, 44207 Lääne-Viru maakondADS · e-Business Register
- E-mail address
- [email protected]e-Business Register
- Website
- www.raktoom.eee-Business Register · domain active
- Telephone
- +372 3241818e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 81231 — Other cleaning activitiese-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE100461183ETCB · VAT-registered
- Share capital
- 767 040,00 €e-Business Register
Officers (4)
e-Business Register · 5 h agoShareholders
e-Business Register · 5 h agoBeneficial owners
e-Business Register · 5 h agoOther persons (2)
e-Business Register · 5 h agoNC
Nasdaq CSD SEFOREIGN
Foreign / not in register · registrar of the shares since 28.09.2017
Registrar of the shares
Tech stack
Website analysis · 1 päeva tagasiDomains (1)
www.raktoom.ee
Äriregister
Annual reports (7)
e-Business Register · annual reports · 3 päeva tagasiRevenue · 2019–2025
€454klatest
€1.0m€500k0
201920222025
Profit · 2019–2025
€-112klatest
€50k€-225k€-500k
201920222025
| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 454 118 € | −112 020 € | 1 917 213 € | €2.0m | 5 | 26.03.2026 |
| 2024 | 429 763 € | −233 003 € | 2 029 233 € | €2.1m | 5 | 28.02.2025 |
| 2023 | 683 094 € | −8989 € | 2 262 237 € | €2.3m | 7 | 30.06.2024 |
| 2022 | 639 355 € | 39 756 € | 2 271 226 € | €2.3m | 7 | 18.08.2023 |
| 2021 | 548 428 € | −76 948 € | 2 231 470 € | €2.3m | 9 | 30.06.2022 |
| 2020 | 422 053 € | −303 688 € | 2 308 419 € | €2.4m | 11 | 14.04.2021 |
| 2019AUD | 564 715 € | −195 864 € | 2 612 107 € | €2.7m | 16 | 29.05.2020 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of€500k€250k0
20222023202420252026
| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 149 591 € | 50 900 € | 23 734 € | 6 |
| 2025 | 478 740 € | 132 104 € | 81 520 € | 5 |
| 2024 | 448 786 € | 122 818 € | 75 929 € | 5 |
| 2023 | 671 189 € | 139 230 € | 79 616 € | 6 |
| 2022 | 626 024 € | 136 002 € | 75 063 € | 7 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €150k | — | — | — |
| State taxes 2026 | €51k | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | €24k | — | — | — |
| Employees 2026 | 6 | — | — | — |
| Revenue 2025 | €189k | €94k | €94k | €102k |
| State taxes 2025 | €40k | €28k | €35k | €29k |
| Taxes on workforce 2025 | €21k | €19k | €19k | €22k |
| Employees 2025 | 5 | 5 | 6 | 5 |
| Revenue 2024 | €172k | €113k | €94k | €70k |
| State taxes 2024 | €45k | €27k | €28k | €23k |
| Taxes on workforce 2024 | €21k | €20k | €19k | €15k |
| Employees 2024 | 6 | 7 | 5 | 5 |
| Revenue 2023 | €211k | €173k | €157k | €130k |
| State taxes 2023 | €46k | €31k | €36k | €25k |
| Taxes on workforce 2023 | €21k | €20k | €20k | €18k |
| Employees 2023 | 7 | 7 | 7 | 6 |
| Revenue 2022 | €188k | €111k | €166k | €161k |
| State taxes 2022 | €42k | €29k | €38k | €26k |
| Taxes on workforce 2022 | €23k | €17k | €18k | €17k |
| Employees 2022 | 7 | 7 | 7 | 7 |
Licences (12)
MTR · 4 h tagasiÜhenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068312from 29.09.2022 – 28.09.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068313from 29.09.2022 – 28.09.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068314from 29.09.2022 – 28.09.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068315from 29.09.2022 – 28.09.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068316from 29.09.2022 – 28.09.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068317from 29.09.2022 – 28.09.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068318from 29.09.2022 – 28.09.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068319from 29.09.2022 – 28.09.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068320from 29.09.2022 – 28.09.2032
Official notices (2)
Ametlikud Teadaanded · 3 h tagasiKonkurentsiamet25.10.2016#1036790
Konkurentsiamet29.09.2016#1023251
Public procurements (3 · €1.3m)
Procurement Register · 4 h tagasi| Date | Procurement | Buyer | Amount |
|---|---|---|---|
| 29.06.2023 | Rakvere Linnavalitsus | 830 750 € | |
| 02.01.2023 | Rakvere Linnavalitsus | 335 € | |
| 14.10.2021 | Rakvere Linnavalitsus | 429 280 € |
History (38)
e-Business Register · entries18.08.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 40000501 / M13 · Status: Puudused kõrvaldatud
08.05.2023
Amending entry
Ä 40000501 / 16 · Status: In force
08.05.2023
Amending entry
Entry no. 16
23.11.2021
Puuduste kõrvaldamise määrus
Ä 40000501 / M12 · Status: In force
22.08.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks
Ä 40000501 / M11 · Status: Puudused kõrvaldatud
Show 33 more events
18.01.2018
Amending entry
Ä 40000501 / 15 · Status: In force
18.01.2018
Amending entry
Entry no. 15
22.12.2017
Amending entry
Ä 40000501 / 14 · Status: In force
22.12.2017
Amending entry
Entry no. 14
05.12.2017
Amending entry
Ä 40000501 / 13 · Status: In force
05.12.2017
Amending entry
Entry no. 13
28.09.2017
Amending entry
Ä 40000501 / 12 · Status: In force
28.09.2017
Amending entry
Entry no. 12
25.07.2016
Puuduste kõrvaldamise määrus
Ä 40000501 / M10 · Status: Puudused kõrvaldatud
27.06.2016
Puuduste kõrvaldamise määrus
Ä 40000501 / M9 · Status: Puudused kõrvaldatud
03.09.2015
Amending entry (ÄS § 525 lg 2 alusel)
Ä 40000501 / 11 · Status: In force
03.09.2015
Amending entry (ÄS § 525 lg 2 alusel)
Entry no. 11
27.08.2012
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 40000501 / M8 · Status: In force
23.11.2011
Amending entry
Ä 40000501 / 10 · Status: In force
23.11.2011
Amending entry
Entry no. 10
27.10.2011
Amending entry
Ä 40000501 / M7 · Status: In force
20.09.2011
Amending entry
Ä 40000501 / M6 · Status: In force
14.06.2011
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 40000501 / M5 · Status: In force
05.12.2008
Amending entry
Entry no. 9
03.12.2008
Amending entry
Ä 501 / 9 · Status: In force
01.02.2007
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 501 / M4 · Status: In force
25.01.2007
Amending entry
Ä 501 / 8 · Status: In force
25.01.2007
Amending entry
Entry no. 8
19.01.2007
Amending entry
Ä 501 / M3 · Status: In force
01.04.2005
Amending entry
Ä 501 / 7 · Status: In force
01.04.2005
Amending entry
Entry no. 7
07.01.2003
Märkus
Ä 501 / 6 · Status: In force
07.01.2003
Märkus
Entry no. 6
06.11.2001
Mitteavaldatav muutmiskanne
Entry no. 5
30.10.2001
Avaldatav muutmiskanne
Entry no. 4
06.12.2000
Avaldatav muutmiskanne
Entry no. 3
17.04.2000
Mitteavaldatav muutmiskanne
Entry no. 2
21.06.1996
Ümberregistreerimiskanne
Entry no. 1
Connected companies
Via the same personPersons connected to this company also hold roles in 18 other companies.
Meelis ToomBoard member, Ultimate beneficial owner · 3 other companies
Taivo ToomSupervisory board member · 2 other companies
Taimi-Li LindAuditor · 13 other companies
Aktsiaselts BENITO PUIT
Auditor
Aktsiaselts ENNAK SEL
Auditor
aktsiaselts ENTRAMO
Auditor
Aktsiaselts Orient Office
Auditor
Aru Grupp Aktsiaselts
Auditor
ARU Põllumajanduse Osaühing
Auditor
Caplia Invest OÜ
Auditor
Expertline OÜ
Auditor
Mikaels OÜ
Auditor
Nordem Food OÜ
Auditor
Osaühing Moressa
Founder
Osaühing WORCLY
Non-cash contribution auditor
Rakvere Metsamajand OÜ
Auditor