Overview
e-Business Register · 20 h ago- Legal form
- Public limited company
- Date of first registration
- 22.11.1999e-Business Register
- Address
- Peterburi tee 2f, Lasnamäe linnaosa, Tallinn, 11415 Harju maakondADS · e-Business Register
- E-mail address
- [email protected]e-Business Register
- Website
- www.jetoil.eee-Business Register · domain active
- Telephone
- +372 6030760e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 46812 — Wholesale of automotive fuele-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE100575202ETCB · VAT-registered
- Share capital
- 639 115,00 €e-Business Register
- LEI
- 254900ATVYH6SYAHZO10 · issued 25.10.2017GLEIF
Officers (6)
e-Business Register · 20 h agoFounders
e-Business Register · 20 h agoShareholders (2)
e-Business Register · 20 h agoBeneficial owners (5)
e-Business Register · 20 h agoOther persons (3)
e-Business Register · 20 h agoSubsidiaries
e-Business Register · shareholders · 20 h agoAKTSIASELTS JETOIL is a shareholder or officer in 6 more companies.
Tech stack
Website analysis · 5 h tagasiAnnual reports (6)
e-Business Register · annual reports · 4 päeva tagasi| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 154 737 985 € | 1 483 003 € | 26 272 053 € | €51.3m | 24 | 30.05.2025 |
| 2023AUD | 135 412 142 € | 5 643 358 € | 26 159 050 € | €49.9m | 24 | 28.06.2024 |
| 2022AUD | 193 171 979 € | 12 220 249 € | 22 973 692 € | €64.7m | 23 | 31.05.2023 |
| 2021AUD | 124 607 200 € | 3 303 833 € | 11 413 443 € | €36.8m | 23 | 17.06.2022 |
| 2020AUD | 112 044 017 € | 2 116 460 € | 9 109 610 € | €30.1m | 23 | 17.07.2021 |
| 2019AUD | 133 377 489 € | 486 655 € | 7 535 190 € | €47.6m | 23 | 30.10.2020 |
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 33 841 834 € | 4 664 045 € | 135 846 € | 27 |
| 2025 | 135 050 685 € | 19 038 637 € | 519 092 € | 27 |
| 2024 | 158 847 623 € | 23 750 475 € | 494 944 € | 27 |
| 2023 | 152 174 779 € | 23 622 577 € | 509 032 € | 27 |
| 2022 | 197 441 506 € | 23 850 117 € | 462 490 € | 25 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €33.8m | — | — | — |
| State taxes 2026 | €4.7m | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | €136k | — | — | — |
| Employees 2026 | 27 | — | — | — |
| Revenue 2025 | €31.0m | €34.4m | €37.9m | €31.7m |
| State taxes 2025 | €3.9m | €5.3m | €5.8m | €4.1m |
| Taxes on workforce 2025 | €142k | €119k | €135k | €123k |
| Employees 2025 | 27 | 29 | 28 | 27 |
| Revenue 2024 | €46.2m | €41.6m | €37.2m | €33.8m |
| State taxes 2024 | €7.2m | €7.4m | €5.5m | €3.6m |
| Taxes on workforce 2024 | €134k | €116k | €125k | €120k |
| Employees 2024 | 26 | 27 | 27 | 27 |
| Revenue 2023 | €47.9m | €33.3m | €33.5m | €37.5m |
| State taxes 2023 | €7.2m | €6.1m | €5.2m | €5.1m |
| Taxes on workforce 2023 | €138k | €121k | €129k | €122k |
| Employees 2023 | 26 | 26 | 26 | 27 |
| Revenue 2022 | €39.0m | €47.1m | €63.4m | €48.0m |
| State taxes 2022 | €2.9m | €4.9m | €9.3m | €6.8m |
| Taxes on workforce 2022 | €107k | €107k | €116k | €133k |
| Employees 2022 | 25 | 26 | 26 | 25 |
Commercial pledges (2 · €8.7m)
Business Register · pledgesLicences (13)
MTR · 19 h tagasiShow all licences (13)
Transport5 licences
Consumer Disputes Commission decisions (2 · 2 against consumer)
TTJA · 2 päeva tagasiKomisjon selgitab, et kahju hüvitamise nõude esitamisel peab kahjustatud isik tõendama kahju olemasolu ja selle suuruse ning põhjusliku seose tekkinud kahju ja teise lepingupoole rikkumise vahel. Sõiduki kütusepumba kahjustuste, samuti küttusesüsteemis (kütusepaagis) vee olemasolu tõendamisega ei saa lugeda tõendatuks seda, millisel põhjusel kahjustused tekkisid või kuidas vesi kütusepaaki sattus. Liigne niiskus (vesi) võis kütusesüsteemi sattuda erinevatel põhjustel (sh süsteemi osade korrodeerumine või mustus, kondensatsioonivee kogunemine, hooletu tankimine, peale esimese kütusepumba vahetamist süsteemi puhastamata jätmine vmt). Show more
Iseenesest on võimalik, et ebakvaliteetse kütuse või ebakvaliteetse tankimisseadme kasutamise tagajärjel saab kütust tankinud sõiduki küttesüsteem kahjustusi. Seega peab kütusemüüja ette nägema tarbija poolt esile toodud sõiduki kahjustuste tekkimise võimalikkust. Kõnealusel juhul puuduvad tõendid, mille alusel saaks tuvastada, et vesi sattus sõiduki kütusesüsteemi just kaupleja tanklast tangitud bensiini omaduste tõttu; samuti puuduvad tõendid selles, et kaupleja tanklas olid kasutusel seadmed, mille omaduste tõttu võis bensiin saada tankimise kestel rikutud.
Tarbija ostis Kauplejalt bensiini 98 ning esitas Kauplejale pretensiooni, et kütus sisaldas vett ja Tarbijal tekkis kahju. Sõiduki remondifirma tuvastas sõiduki kütusesüsteemis vee olemasolu. Kaupleja esitatud tõendite kohaselt ei ole tõendatud ega ka eluliselt usutav, et Tarbijaga müügilepingu sõlmimisel oli bensiini hulgas vett. Show more
Komisjon jättis Tarbija avalduse rahuldamata.
Real estate (3 · 5,16 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 3 päeva tagasiPublic procurements (19 · €29.2m)
Procurement Register · 19 h tagasi| Date | Procurement | Buyer | Amount |
|---|---|---|---|
| 19.06.2023 | Saaremaa Vallavalitsus | 81 000 € | |
| 30.01.2023 | Elektrilevi OÜ | 581 612 € | |
| 09.01.2023 | Sihtasutus Jõulumäe Tervisespordikeskus | 450 000 € | |
| 24.11.2022 | Transpordiamet | 3 900 000 € | |
| 19.07.2022 | Aktsiaselts Matsalu Veevärk | 31 317 € |
Show remaining (14)
| 20.01.2022 | Aktsiaselts Eesti Loots | 2 500 000 € | |
| 18.01.2022 | Elektrilevi OÜ | 362 875 € | |
| 06.05.2021 | AS HOOLEKANDETEENUSED | 25 000 € | |
| 18.03.2021 | aktsiaselts Saarte Liinid | 58 450 € | |
| 19.01.2021 | Enefit Connect OÜ | 259 780 € | |
| 17.12.2020 | Pärnu Linnavalitsus | 24 490 € | |
| 09.04.2020 | Tallinna Tehnikaülikool | 500 000 € | |
| 13.02.2020 | Veeteede Amet | 3 000 000 € | |
| 21.10.2019 | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 15 020 000 € | |
| 02.09.2019 | Enefit Green AS | 76 752 € | |
| 21.12.2018 | aktsiaselts Eesti Raudtee | 284 823 € | |
| 29.01.2018 | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla | 11 740 € | |
| 15.01.2018 | Aktsiaselts Eesti Loots | 2 000 000 € | |
| 25.09.2017 | aktsiaselts Saarte Liinid | 929 € |
History
last 2 years · MTA + ÄR + MTR + Procurements- 10.05.2026Uus MTR tegevusluba13×expand ›
- Tegevusluba · Transport · RVSK078462
- Tegevusluba · Transport · RVSK078463
- Tegevusluba · Transport · RVSK078465
- Tegevusluba · Transport · RVSK078466
- Tegevusluba · Transport · RVSK078467
- Tegevusluba · Transport · RVSK078468
- Tegevusluba · Transport · RVSK081986
- Tegevusluba · Transport · RVSK083133
- Tegevusluba · Transport · RVSK084234
- Tegevusluba · Vedelkütus · VKE000031
- Tegevusluba · Vedelkütus · VKI000007
- Tegevusluba · Vedelkütus · VKM000702
- Tegevusluba · Transport · RVTL008545
- 30.05.2025Esitati 2024. aasta aruanneKäive 154 737 985 €
- 12.08.2024Astus nõukogusse
- 12.08.2024Sai rolli (aktsionär)Gasoil OÜ · · 30 %
- 06.08.2024MuutmiskanneÄ 10044938 / M13 · Olek: Puudused kõrvaldatud
- 23.07.2024Korraldav määrusÄ 10044938 / M12 · Olek: Jõustunud
- 08.07.2024MuutmiskanneÄ 10044938 / M11 · Olek: Jõustunud
- 28.06.2024Esitati 2023. aasta aruanneKäive 135 412 142 €
Connected companies
Via the same personPersons connected to this company also hold roles in 151 other companies.
… and 61 more companies