Overview
Business Register · 14 min ago- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 05.03.2012Äriregister
- Aadress
- Võru tn 254, Tartu linn, Tartu linn, 51013 Tartu maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.vedelgaas.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 4771111Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46819 — Muu vedel- ja gaaskütuse jms hulgimüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101525332MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 97 500,00 ۀriregister
Juhtorgan (3)
Äriregister · 14 min agoAsutajad
Äriregister · 14 min agoOsanikud
Äriregister · 14 min agoTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 14 min agoTech stack
Veebilehe analüüs · 10 h tagasi vedelgaas.ee4 tehnoloogiat tuvastatud
Muu
Open GraphSchema.org
JavaScript-teek
jQuery
Veebiserver
Apache
Annual reports (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 12 613 236 € | 1 017 236 € | 3 597 621 € | €4.8m | 19 | 30.06.2025 |
| 2023AUD | 12 281 657 € | 1 636 762 € | 4 203 237 € | €4.7m | 20 | 30.06.2024 |
| 2022AUD | 13 118 133 € | 1 460 598 € | 2 698 475 € | €3.2m | 15 | 06.09.2023 |
| 2021AUD | 6 952 720 € | 463 865 € | 1 336 877 € | €1.8m | 13 | 15.09.2022 |
| 2020AUD | 5 363 606 € | 422 564 € | 888 012 € | €1.4m | 12 | 30.06.2021 |
| 2019AUD | 5 153 871 € | 791 € | 465 448 € | €992k | 12 | 31.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 4 211 061 € | 300 162 € | 73 427 € | 12 |
| 2025 | 14 744 338 € | 1 680 896 € | 339 745 € | 11 |
| 2024 | 13 415 344 € | 1 057 712 € | 331 819 € | 17 |
| 2023 | 13 546 944 € | 941 011 € | 271 810 € | 16 |
| 2022 | 13 949 594 € | 892 444 € | 211 916 € | 14 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €4.2m | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €300k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €73k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 12 | — | — | — |
| Käive 2025 | €4.2m | €3.0m | €3.4m | €4.1m |
| Riigimaksud 2025 | €871k | €208k | €294k | €308k |
| Tööjõumaksud 2025 | €85k | €90k | €81k | €84k |
| Töötajaid 2025 | 16 | 13 | 14 | 11 |
| Käive 2024 | €4.0m | €2.9m | €3.2m | €3.4m |
| Riigimaksud 2024 | €354k | €210k | €241k | €253k |
| Tööjõumaksud 2024 | €81k | €80k | €88k | €82k |
| Töötajaid 2024 | 18 | 19 | 17 | 17 |
| Käive 2023 | €3.8m | €3.2m | €3.3m | €3.2m |
| Riigimaksud 2023 | €244k | €230k | €249k | €218k |
| Tööjõumaksud 2023 | €67k | €63k | €70k | €71k |
| Töötajaid 2023 | 16 | 15 | 16 | 16 |
| Käive 2022 | €2.7m | €2.6m | €3.9m | €4.7m |
| Riigimaksud 2022 | €155k | €248k | €187k | €303k |
| Tööjõumaksud 2022 | €44k | €49k | €57k | €62k |
| Töötajaid 2022 | 11 | 14 | 15 | 14 |
Commercial pledges (2 · €731k)
Business Register · pledges#1Kehtiv
191 000,00 € EUR
Järjekoht: esimene · Algus 29.06.2012 · kehtiv
#2Kehtiv
540 000,00 € EUR
Järjekoht: teine · Algus 14.07.2015 · kehtiv
Licences (3)
Majandustegevuse register · 11 h tagasiPublic procurements (3 · €230k)
Riigihangete register · 11 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 01.02.2024 | Vedelgaasi ostmine 2024 | Põhja-Sakala Vallavalitsus | 24 178 € |
| 19.11.2021 | Vedelgaasi ostu raamleping 2021 – 2025 | Võru Vallavalitsus | 157 000 € |
| 24.08.2021 | LPG katlasüsteem kütusemahuti ja vedelgaasi aurustiga | Zircon Group OÜ | 48 640 € |
Ajalugu (41)
Äriregister kanded20.10.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 13
20.10.2025
Muutmiskanne
Ä 10166309 / 17 · Olek: Jõustunud
28.11.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 12
28.11.2024
Muutmiskanne
Ä 10166309 / 16 · Olek: Jõustunud
21.11.2024
Muutmiskanne
Ä 10166309 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 36 sündmust
09.10.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 11
09.10.2024
Muutmiskanne
Ä 10166309 / 15 · Olek: Jõustunud
19.06.2024
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Kanne nr 10
19.06.2024
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 10166309 / 14 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10166309 / 13 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10166309 / 12 · Olek: Jõustunud
23.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
23.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10166309 / 11 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10166309 / 10 · Olek: Jõustunud
15.11.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
15.11.2016
Muutmiskanne
Ä 10166309 / 9 · Olek: Jõustunud
20.01.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
20.01.2016
Muutmiskanne
Ä 10166309 / 8 · Olek: Jõustunud
18.01.2016
Muutmiskanne
Ä 10166309 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
14.07.2015
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 5
14.07.2015
Kommertspandi muutmiskanne
Kanne nr 4
14.07.2015
Kommertspandi muutmiskanne
K 10166309 / 6 · Olek: Jõustunud
14.07.2015
Kommertspandi avamiskanne
K 10166309 / 7 · Olek: Jõustunud
13.07.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 3
13.07.2015
Muutmiskanne
Ä 10166309 / 5 · Olek: Jõustunud
12.07.2015
Muutmiskanne
Ä 10166309 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
09.01.2015
Kommertspandi muutmiskanne
Kanne nr 3
09.01.2015
Kommertspandi muutmiskanne
K 10166309 / 4 · Olek: Jõustunud
09.05.2014
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Kanne nr 2
09.05.2014
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 10166309 / 3 · Olek: Jõustunud
11.04.2014
Muutmiskanne
Ä 10166309 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.05.2013
Kommertspandi muutmiskanne
Kanne nr 2
02.05.2013
Kommertspandi muutmiskanne
K 10166309 / 2 · Olek: Jõustunud
29.06.2012
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
29.06.2012
Kommertspandi avamiskanne
K 10170376 · Olek: Jõustunud
11.06.2012
Kommertspandi avamiskanne
K 10170376 / M1 · Olek: Jõustunud
05.03.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
05.03.2012
Esmakanne
Ä 10166309 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 10 ettevõttes.
Rainer PuuseppJuhatuse liige, Asutaja, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet
Sandor TaboJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet